progesteron testinde değer kaç çıkmalı

benim beta hcg 2480, progesteron 44.2 fakat kese görünmedi. değerlerim nasıl sizce? 5 hafta 3 günlük hamileyim.

Merhaba arkadaslar ben klomenle birlikte yumurta takibi yaptiriyorum oda doktor catlayana kadar takibini yapmiyor çatlatma igneside vermiyor daha onceden ozellerde cok para harcadim hic asilamam yok bi sorun yok diyolar ama olmuyor ben adetimin 13.günü gittim yumurta 14 mm idi araya haftasonu girdi ben 17.gun doktor cagirmadan tekrar gittim doktor folikul goremiyorum muhtelemen catlamistir dedi ayriyetten ates olcumude yapiyorum atesim 3 gundur 35.9 35.8 18.gun bir35.8 olarak devam etti bugunde 19.gun 36.2 ye cikti siCe ne zaman yaptirmaliyim bu testi ayrica devlet hastanesi yaparmi bu testi doktor bana demedi ama doktorun insafina kalmak istemiyorum sskliyiz diye ilgilenmiyolar bile maddi acidan suan cok sıkışık durumdayiz suan özele gidemiyorum ozeller ne kadara yapiyor bu testi

Merhaba arkadaslar ben klomenle birlikte yumurta takibi yaptiriyorum oda doktor catlayana kadar takibini yapmiyor çatlatma igneside vermiyor daha onceden ozellerde cok para harcadim hic asilamam yok bi sorun yok diyolar ama olmuyor ben adetimin 13.günü gittim yumurta 14 mm idi araya haftasonu girdi ben 17.gun doktor cagirmadan tekrar gittim doktor folikul goremiyorum muhtelemen catlamistir dedi ayriyetten ates olcumude yapiyorum atesim 3 gundur 35.9 35.8 18.gun bir35.8 olarak devam etti bugunde 19.gun 36.2 ye cikti siCe ne zaman yaptirmaliyim bu testi ayrica devlet hastanesi yaparmi bu testi doktor bana demedi ama doktorun insafina kalmak istemiyorum sskliyiz diye ilgilenmiyolar bile maddi acidan suan cok sıkışık durumdayiz suan özele gidemiyorum ozeller ne kadara yapiyor bu testi
Merhaba, doktor değilim ama ben de yumurta takibi yaptırıyorum. 13. gün 14 mm yumurta biraz küçük sanırım. Adetleriniz kaç günde 1 oluyor? Adet döngünüz kaç günse yumurta muhtemel olarak ondan 14 gün önce çatlar. 28 günde 1 oluyorsanız 14. gün, 30 günde 1 oluyorsanız 16. gün gibi ve doktorlar bu tarihlerden 3-5 gun oncesinden itibaren yine 3-5 gün sonrasına kadar gün aşırı ilişki onerirler. Tabi yumurta takibi yapılıyorsa yumurtanın catlayacagi günü daha net soyleyebiliyorlar ve ona göre ilişki öneriyorlar. Tüm testlerinizi yaptırdınız mı? Adetleriniz düzenli midir? Umarım biraz daha ilgili bir doktor bulabilirsiniz.
Ben dün özel bir laboratuvarda progesteron testi yaptırdım, 45 lira. Sadece 1 test için hiç az sayılmaz maalesef :/

Merhaba, doktor değilim ama ben de yumurta takibi yaptırıyorum. 13. gün 14 mm yumurta biraz küçük sanırım. Adetleriniz kaç günde 1 oluyor? Adet döngünüz kaç günse yumurta muhtemel olarak ondan 14 gün önce çatlar. 28 günde 1 oluyorsanız 14. gün, 30 günde 1 oluyorsanız 16. gün gibi ve doktorlar bu tarihlerden 3-5 gun oncesinden itibaren yine 3-5 gün sonrasına kadar gün aşırı ilişki onerirler. Tabi yumurta takibi yapılıyorsa yumurtanın catlayacagi günü daha net soyleyebiliyorlar ve ona göre ilişki öneriyorlar. Tüm testlerinizi yaptırdınız mı? Adetleriniz düzenli midir? Umarım biraz daha ilgili bir doktor bulabilirsiniz.
Ben dün özel bir laboratuvarda progesteron testi yaptırdım, 45 lira. Sadece 1 test için hiç az sayılmaz maalesef :/

selam.. sizin bu konularda bilginiz var gibi geldi o yüzden sormak istedim..benimde kafama şu takıldı

ben tedaviye başladığımda doktor
TSH
FSH
PROLAKTİN değerlerime bakmış sadece..adetin 3.günü.. bunlar yeterlimi..prohesteron lh falan bişeyler yazıyo topiklerde.

merhaba kızlar ben bugun test verdım progesteron adetın 21 gunu bugundu degerım 1,04 cıktı referanslar ıse soyle
foliküler faz 0,54
ovalosyon 6,22
luteal 1,5-20
menapoz 41
hangı degere bakıcam ve benım degerım ne demek

Cn
canım bende aynı seyi yasadım ilk gebeligimde progesteronum 6.7 cıkmıstı benim de aynı sekilde kalbi durdu ve küretaj oldu simdi yeniden hamileyim suan 15 cıktı ama ben yine endişeliyim yorumları okudum da 200 bile olan var :KK43: umarım bu defa aynı seyi yasamam Rabbim birdaha yasatmasın sana en kısa sürede bebiş versin inşallah Allahım tüm isteyenlere versin...
arkadasiarkadaşımkuretajdan sonra korunmasız ne kadar surede hamile kaldin bnde senin gibiyim ve brklemekteyim

Merhaba canlarim benim testlerini de bana yorumlar misiniz...çok üzgünüm şuanda
Bebek olsun diye tedavi gordum 15 gün boyunca "2 ampul progesteron " ve günlük " 4 adet estrofem " içtim. Kan testimde bu sonuçlar çıktı. Yardım edin bana
Screenshot_2016-06-24-14-44-34.png
sonuç böyle

Merhaba arkadaşlar ben bu ayın 6snda serophene hap kullandım 5 gün 15 16 ilişki dedi doktorum catlatma iğnesi vermedi yumurtalarin çok güzel kendi çatlar dedi ayın 23de progesteron testi yapıldı 29.07 çıktı adetime 5 gün kaldı gebelik testi yapsam acaba erken mi daha adetimin geçmesini mi bekleşen

Ya progesteron ne oluyor doktor yumurtlama oldu mu diye git yaptır dedi bana da yardımcı olurmusun değer10.59 çıktı. Ne oldu şimdi anlamadım

Ya progesteron ne oluyor doktor yumurtlama oldu mu diye git yaptır dedi bana da yardımcı olur musunuz acaba değer 10.59 çıktı ne demek olduğunu anlamadım

X