Saç Kesim Şekilleri Sizce saçlarımı nasıl kestirmeliyim?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

doroty

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2008
30
0
34
Kızlar, yapamam diyodum ama saç kırıklarım yüzünden artık yapmak zorundayım. Resmimi koyuyorum buraya lütfen bişiler söyleyin nasıl kestirmeliyim saçlarımı karar veremiyorum. Çok kısa olmasın ama cok uzunda olmasına gerek yok uzayacak nasılsa...

n737984886_461073_3000.jpg

Saçlarımın boyu işte bu resimdekinden birazcık daha aşağıda oluyo ama dediğim gibi boyu önemli değil :)
Bana en cok yakısacak kesimi istiyorum :)

Son düzenleme:
internetten bi kaç saç şekli arıyorum sana yakışacagını düşündüğüm eklicem canım kaydirigubbakcemile5

bence kestirmeeee ya da sadece uşlarından aldır.. bak bizler uzatmak için uğraşıyoruz yazık ya okadar saça :KK43:

bence kestirmeeee ya da sadece uşlarından aldır.. bak bizler uzatmak için uğraşıyoruz yazık ya okadar saça :KK43:

Uçlarından aldırmak yetmiyor artık. Çok kötü davrandım saçlarıma onları çok seviyorum ve sağlıklı görünmelerini istiyorum topladığım zaman üstten fışkıran uçları sürekli çatal çatal olan saçlar istemiyorum. Saçlarım çok yavaş uzuyo farkındayım bunun da ama yapıcak bişey yok. Uzayacak nasılsa bu sefer onlara iyi bakıcam.

Ya nolur yapmayın arkadaşlar zaten içim gidiyo. Ama kestirmek zorundayım. Eskiden böyle değildim ben her yaz kısacık kestirirdim uzatmazdım fazla. Şimdi uzatma derdindeyim ama bu seferde mahvettim saçımı. :KK43:

canım bu tam istedigin saç şekli sanırım...
ama yinede kestirmeden önce düşün en azından sadece önlerini bu şekle koyabilirsin ve arkaları da uclarından aldırabilirsin süper olur...sonra pişman olmanı istemeyiz..a.s

saclarinbakimiuzunkoyuahu5.jpg

w312.png

canım bu tam istedigin saç şekli sanırım...
ama yinede kestirmeden önce düşün en azından sadece önlerini bu şekle koyabilirsin ve arkaları da uclarından aldırabilirsin süper olur...sonra pişman olmanı istemeyiz..a.s

saclarinbakimiuzunkoyuahu5.jpg

w312.png

Evet gerçekten çok hoşmuş :)

bu saçın kahkülü zorluyor insanı..
benimki bi ara böyleydi kuaför hatası yüzünden..
geri kalanı hoş olabilir ama kahkülünü değiştir bence canım bu şekili eğer düşünürsen

yok zaten kahkül pek düşünmüyorum çünkü saçlarım dalgalı olduğu için, gerçi kahkül tarafı fln düz kulağımdan itibaren dalgalı ama yine de pek kahkül taraftarı değilim.

benim saçlarım uzamadan böyleydi ve cok hoşuna gitmişti herkesin ama simdi uzattıgım için kestirmiyorum saçlarım uzadıgında ilk işim önlerime bu tarz bir şekil vermek pişman olmicaksın ben eminim ama kısaltma konusunda yine bir düşün a.s

FairlyLike teşekkür ederim. Kahkülü yine de bi kuaförüme danısırım ama kestirmem gerekiyor artık. Çünkü 1 tane bile kırık istemiyorum. Bilim adamları kansere bile çare buluyorlar ama kimse şu saç kırıklarına bi çare bulamıyor...

o zaman kahkül değil şöyle bir perçem kestirebilirsin süper olur bence yerimseniben

0080we3oj1.jpg

w500.png

o zaman kahkül değil şöyle bir perçem kestirebilirsin süper olur bence yerimseniben

0080we3oj1.jpg

w500.png

benim perçemimdennnhihoyyyt
süperdir vallaa tavsiye ederim,avatarımda var ama belli olmuyor sanırım., çok rahat kullanırsın benim saçlarım da dalgalıa.s.a.s.

benim perçemimdennnhihoyyyt
süperdir vallaa tavsiye ederim,avatarımda var ama belli olmuyor sanırım., çok rahat kullanırsın benim saçlarım da dalgalıa.s.a.s.

gayet belli oluyor canım cok güzel duruyor sendedeŞeniz

benim saçlarda böyle simdi kullanımı gerçekten rahat ve kurutma makinasıyla kuruturken taragı alttan tut makinayı üstten aşşağı dogru cek bi kaç kere cok güzel duruyor .yerimseniben

Canım bende kendimden örnek vereyim benim saçlarım belime kadar uzundu yıllardır , uçlarından aldırırdım hep öle devam ederdi uzunluğu ama benim saçlarım çok ince telli taranması çok zordu inan banyoya girmeye bile korkuyordum ama kestirmeye kıyamıyordum hep otururdum kuaför koltuğuna kısa kessinler diye ama yine vazgeçip uçlarından aldırıdım .Geçenlerde ise bi anda cesaretim geldi gittim ve kestirdim upuzun saçlarımı şimdi omuzlarımda ve katlı kesim önce çook pişman oldum eksiklik hissettim çünki ama şimdşi alıştım hemde çok güzel oldu hem değişiklik oldu hemde artık daha canlı görünüyor ve artık sağlıklı uzayacaklar herkeste çok beğendi. Yani demek istediğim eğer pişman olmam diyor ve kesin eminsen kendinden bu tarz bi model sanada yakışır diye düşünüyorum.Hem kolayca şekle giriyor. Ama kestirmeden önce iyice düşün derim canım (çok uzun yazdım ama işte böle :) )

gayet belli oluyor canım cok güzel duruyor sendedeŞeniz

benim saçlarda böyle simdi kullanımı gerçekten rahat ve kurutma makinasıyla kuruturken taragı alttan tut makinayı üstten aşşağı dogru cek bi kaç kere cok güzel duruyor .yerimseniben

saol tatlımmma.s.:1hug:

Tamam o zaman bende böyle yaparım. Zaten buna benzer bi perçemim vardı benim ama saçlarıma balyaj attırmaya gittiğim zaman şekil verdirmek icin kestirmiştim arada perçemde kaynadı :)

Canım bende kendimden örnek vereyim benim saçlarım belime kadar uzundu yıllardır , uçlarından aldırırdım hep öle devam ederdi uzunluğu ama benim saçlarım çok ince telli taranması çok zordu inan banyoya girmeye bile korkuyordum ama kestirmeye kıyamıyordum hep otururdum kuaför koltuğuna kısa kessinler diye ama yine vazgeçip uçlarından aldırıdım .Geçenlerde ise bi anda cesaretim geldi gittim ve kestirdim upuzun saçlarımı şimdi omuzlarımda ve katlı kesim önce çook pişman oldum eksiklik hissettim çünki ama şimdşi alıştım hemde çok güzel oldu hem değişiklik oldu hemde artık daha canlı görünüyor ve artık sağlıklı uzayacaklar herkeste çok beğendi. Yani demek istediğim eğer pişman olmam diyor ve kesin eminsen kendinden bu tarz bi model sanada yakışır diye düşünüyorum.Hem kolayca şekle giriyor. Ama kestirmeden önce iyice düşün derim canım (çok uzun yazdım ama işte böle :) )

Evet bende sık sık o koltuğa oturup ucundan azcık diyenlerdenim. Ama baş edemeyeceğimi anladım artık. Uzadıkça daha da kestiricem ayda 2 ayda bir falan veeee sonunda o eski güzel sağlıklı saçlarıma kavuşucaam :)

X