Bebek Beslenmesi kız bebişe külotlu çorap sakıncalımı?

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

t.dogru

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2008
48
0
arkadaşlar 11 eylülde kızım doğdu onu süslemeyi elbiseler giydirmeye bayılıyorum bir arkadaşım 1 yaşına kadar külotlu çorap giydirme sakıncalı dedi. bu konuda fikri bilgisi oan varmı benimşe paylaşırmısınız şimdiden teşekkür ederim.a.s.

ben erkek annesi olmama ragmen kışın üşüyecegini düşünerek giydirmeyi düşünüyordum:1no2:

Ben oğluma aldım bile..... Çevremde erkek çocuğu olan annelerin hepsi kullandı... Bugüne kadar bir sakıncası olduğunu duymadım.. Ama araştırmak gerek..

bence soğuk külotlu çorapdan daha zararlı..
Hele ki senin kız çocuğun var.. Ne sakıncası olabilir ki..???

canım benim kızım da seninkinden 6 gün büyük ve ben de aldım giydiriyorum bir sakıncasını da duymadım hatta sıcacık olur bacakları ama sen ne sakıncası olduğunu öğrenirsen bizimle de paylaşır mısın????

bacaklarında dolaşım yavaşlıyormuş bacakları gelişmiyormuş.aslında benim 4.5 yaşında oğlum var o martta doğmuştu bebekken onada giydirdim ama kışa kadar o 6-7 aylık omuştu o yüzden tedirgin oldum.yoksa oğlum sağlıklı allaha şükür.hala ayaksız vücüdu fazla sarmayanlardan pantalonun altına giydiriyorum.soğuk havalarda üşümüyor böylece.

hic bir sakincasi olmaz.. benim kücük kuzenim kisin dogdu.. üstelik erkek ve hep giydirdik.. kücük meleklerimiz üsüsün mü`? kiyamam ben onlara..

kızlar valla sizi bilmemde ben üç kız annesiyim en küçüğü 29 eylülde 2bitti ve ben kışı geçirene kadar sıkı bir kilotlu çorap giydirmedim cicili bir şeyler giydirdiğimdede giydirdiğim çorap o kadar bacaklarını sarmıyordu çünkü kan dolaşımını etkiliyormuş doktorumuz öyle demişti zaten yeni bebek olduğu için ve kışa denk geldiği için dışarıya pek çıkarmadım çıkardığım zmanlarda tulumunun altından patikli zıbını gydirdim ikinci kışımızda bol bol giydik::::))

cok sasırdım dogrusu benim de 2 kızım var giydiridm ama küçük kızıma cok degil arada gerekli oldugu zamanda simdiye kadarda zararlı oldugunu hiç duymadım :uhm: acaba ne zaraları olabilirkiii CADIARZU :1no2:

kış geldiğinden beri sürekli giydiriyorum ben sakıncalı olduğunu hiç duymadım.çok sıkan çoraplar zararlı olabilir belki ama normal bi çorapta olacağını sanmıyorum.zaten hep esnek yumuşak çorapları tercih ediyorum.

benim kızım da 14 eylül doğumlu, ben bayadır giydiriyorum, doktora özellikle sormadım ama kontrolünde gördü bi şey demedi. Bi de ben büyük alıyorum (1 yaş) esnek olanlardan.

ya kız erkek ne farkeder ıkısınınde kıcı bezlı zaten bısey olmaz arkadasım bende aldım oğlusuma kısın usumesın dıye gıydırecegım

X