Halı almak istiyorum,tavsiyeleriniz nelerdir?

berHAYAL

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2008
29
0
40
eve yeni halı alacağız ama oturduğum yer küçük herşey yok yani daha önce merinos serisinden almıştım ve memnunum ama şimdi koltuklara göre bakıyorum ve kaşmir halı bayisi var şuan ama kaşmir halının kalitesini bilmiyorum genelde olumsuz şeyler duydum
kaşmir halı hakkında bilginiz var mı ? alayım mı?

Canım ben aldım bir tane.Yıkarken ortasından yırtıldı 1 yıllık halı.Renk atma gibi bir sorunu var birde .Arkadaşım da almıştı.Ben tavsiye etmem.

BEN ŞUNU MERAK EDİYORUM GERÇEKTEN KAŞMİR HALI LEKELERİ ÇIKMAYAN KEÇELENEN BİR HALI MI hep öyle diyorlarözellikle carpet&more serisi
Shaggy leri bende seviyorum ama annem sevmiyor burda farklı halıda yok kararsızım kaşmir kullanan yok mu hiç

benim kaşmir halılarım var. oymalı .love,love toft serisi.....
keçeleşme filan yok.leke filanda tutmuyor..............

kaşmire iyi diyolar genelde....
ama sakın merinosun binbir gece serisinden bişey alma yoksa pişman olursun...
ben hayatımda bu kadar sinir bi halı görmedim hergün çamaşır suyula silsen gene kararıyo....beni deli ediyo...kaşmirin modelleri de güzel...

BEN ŞUNU MERAK EDİYORUM GERÇEKTEN KAŞMİR HALI LEKELERİ ÇIKMAYAN KEÇELENEN BİR HALI MI hep öyle diyorlarözellikle carpet&more serisi
Shaggy leri bende seviyorum ama annem sevmiyor burda farklı halıda yok kararsızım kaşmir kullanan yok mu hiç

neden sevmiyor bende düşünüyorm.anneniz memnun değilmi.yakınlarda bende saray halı aldım.ben int.beğenerek aldım.ama resimlerde daha farklı çıkıyor.ne alırsan al görerek al.kaşmirle ilgili duyduklarıma sevindim çünkü kaşmirin çok güzel bir halısını gördüm hayıflandım keşke bunu alsaydım diye

Ben de halı için baya araştırma yapanlardanım. eylül başında royalden iki yolluk aldım.kampanyadaydı. 3 metrelik iki yolluğu 200 ytl ye aldım.bir de istikbalden halı aldım. ondan da memnunum şimdilik. ama royal "bolero rölyef" gerçekten daha kaliteli duruyor.

kesınlıkle merınosu tavsıye etmıyorum evımdekı halılar merınos ve dokulurse dokulsun lekesı cıkmıyor.leke tutuyor.bende kasmırın ıyı oldugunu duymustum leke tutmadıgını soyluyorlar.modellerıde cok guzel

ben halimi ka_mirden ald1m sibel serisi kirmizi siyah beyaz puanlari var. çok ta güzel desenler var. katalogtan begenmey1n sak1n gidip magazada birebir görün. çok fark var arada inan1n.

merinos almada canım ne alırsan al.yolluklarım keçeleşti 1 senede altım. diğerleride bugün sil iiki gün sonra aynı çok kir tutuyor.param olsa atcam hepsini.:eek:klava:

hmm bende kaşmir duşunuorum ve sanırım alıcamm..merinoslardan bende memnun deilimmm

Atlas ,Samur ve saray ablamın evi için halı araştırıoruz bizde ..bu üçündekilerin bazı modelleri hoşumuza

gitti...ama ablamın şu an kullandığı halıları 3 senelik Saray'dan çok çok memnun hiç bir yıpranma ve

eskime yok...güle üle kullanın şimdiden..

Gümüşsuyu yıllardır kullanırım hiç bişey olmadı,ayrıca koyunlu halıda güzel diğer odalarımdada ondan var gayet kaliteli

gümüşsuyu halı gerçekten çok güzel bende kullanıyorum ve annem yıllardır kullanmış çok memnunuz

X