Saç Rengi ve Saç Boyama palettenin kahve köpüğü

tgby

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2008
50
0
kahve köpüğü boyayan var mı acaba?aldım ama cesaret edemıyorum .saç rengım de açık cok mu koyu olur acaba?

2 sene önce ben boyamıştım çok güzel açık bi renk oluyor canım

bende boyadım sarıydı sacım.. kutunun üstündeki tonun aynısını elde ettim...

canım bende boyattım istersen resim ekliim ordan bak nası bi ton olduuna ben boyatr boyatmaz resm çektrmiştm

http://www.hizliresim.com/2008/11/12/3835.jpg canım yapabildm mi bilmiorm ama tam olarak bu renk oldu bende ama önceki saçım baya açık bi kumraldı...bi de bişi daha sölemek istiorum bana kalırsa bu boyayla booyama canım ben pişman oldum çok kuruttu çok yıprattı saçımı o güzelim ipek gibi yumuşacık bukleli saçım böle barbie bebek saçları olur ya naylon resmen öle oldu buklesi falan kalmadı bence şu amonyksız boyayla falan boya

sana cok yakısmıs umarım bana da yakısır.hanı ınsan aklına koyunca yapacak ya ben de taktım ılla boyucam:)ama onerın ıcın sagol.

sac rengıne gore degısıyor sanırım..bız kuzenımın sacını kahve kopugune boyadık baya koyu bır renk cıktı..

bende saçımı kolestonun kışkırtıcı kahve rengine boyuyorum acaba bende kahve köpüğüne boyasam nasıl olur saçım kızlar??

bende bu rengi çok beğendim.saçlarım açık kestane onun üzerine boyasam kutunun üstündeki rengi tuturabilirmiyim.kestanenin üzerine boyyayn varmı bu rengi.

kıslar bende palettenın sıcak cıkolatayı kullandım rengı cok guzel ama sankı koyu oldu bu rengı hangı tonla acabılırım ben bıraz dah aack bır renk ıstıyorum am aacarkan sacalrımı kızıl yapmaktan korkuyorum

canım bu fotodaki rengte boyaamadan önce bunun iki ton açığıydı hemen hemen...yani ben saç rengimi koyulaştrmaya çalıştım boyayarak..hangi rengin üstüne boyadığınla alakalaı bişi.ama zamanla çok açılıo onu da söliim

bu rengi arkadaşıma boyadmm

aynı marka ve aynı renkti.

bence çok hoş bi renk. saçlarınız sarı ve ona yakın tonlardaysa direk kutudaki renk çıkar. ama saçlarınız bu renkten daha koyuysa bi açma yapmaz. sonuç olarak boya boyayı açamaz çünkü

canım bu fotodaki rengte boyaamadan önce bunun iki ton açığıydı hemen hemen...yani ben saç rengimi koyulaştrmaya çalıştım boyayarak..hangi rengin üstüne boyadığınla alakalaı bişi.ama zamanla çok açılıo onu da söliim

saç rengin çok güzel canım saç boyanı kendin mi yaptın eğer sen boyadıysan boyanın ismini ve numarasını verirmisin tatlım bende boyamak istiyorum dayerimseniben

bende kahve köpügü aldım boyamak istıyorumda sacım boyaeskı boyası aktı uclarda sarılar var diplerımde ana rengim kestane rengı tümden boyasam acaba tek renkolurmu bu renge boyamakta istıyom ama tek sorun rengın nasıl duracagı cvp yazın bek

ya ben daha önce boyamıştım ilk boyanınca çok güzel oldu böyle karamel gibi ama 3. yıkayışımda falan aktı hemen o zaman da çok kötü bi renk oldu kötü görünüodu yani... o yüzden bi daha boyamadım sora

arkadaşlar koyu renkte nasıl bi renk oluyor ondan da bahseder misiniz? bende çok beğeniyorum bu rengi ama saçlarım siyahtı, bakır kızılı ve karamel kullandım 2-3 kere boyadım yani ve şuan kestane rengi gibi bunun üstüne nasıl olur o renk acaba? karamel gibi olur mu? koyu renk saça uygulayan oldu mu? :S cevaplarsanız sevinirim ..

X