Eşini aldatan Erkekler mi suçlu yoksa Evli Erkekle beraber olan Bayanlar mı ?

Eşini aldatan Erkekler mi suçlu yoksa evli Erkekle beraber olan Bayanlar mı ?

• İkiside suçlu

OY: 410 75,1%
  • erkek suçlu

OY: 110 20,1%
  • bayan suçlu

OY: 26 4,8%

• Ankete Katılan
    546
İkisi de suçlu ama, evli olduğunu saklayan erkeklerin de var olduğunu düşünürsek suçun büyüğü erkekte bence.

Ikisi ! Yapan erkek ve bunu kaldirabilen kadin da suclu benim gozumde. Kadin affedip, oyoy bi daha yapmaz diyor, o adamin da g... kalkiyor haliyle, bi daha yapiyor... Oyle erkekleri varya...... Neyse simdi sansur yemiyelim :KK19:

erkek zaten suçlu... ama eşimin telefonunda okudugum msjdan sonra en çok kadından nefret ettim.. karın hastayken sen onun başucundaydın. o zaman ben de hastaydım.. ama sen yoktun!!!!! üstelik bu msjı yazan kadın daha 30 yaşında ,bekar ve çalışan bır bayan.. eşimi çıkardım hayatımdan ama hala o kadından almadım ıntıkamımı.. erkek suçludur belki ama kadının affedilir yanı yok..

erkek zaten suçlu... ama eşimin telefonunda okudugum msjdan sonra en çok kadından nefret ettim.. karın hastayken sen onun başucundaydın. o zaman ben de hastaydım.. ama sen yoktun!!!!! üstelik bu msjı yazan kadın daha 30 yaşında ,bekar ve çalışan bır bayan.. eşimi çıkardım hayatımdan ama hala o kadından almadım ıntıkamımı.. erkek suçludur belki ama kadının affedilir yanı yok..

Ofkeyle kalkan zararla otururmus. Intikam pesinde olma, defteri kapa, hatta yak gitsin. Sen hayatina bak, hayatin tadini cikar. O kadinida Allah'a havale et :KK71:

valla adam karısını düşünmüyosa elin kadını niye düşünsün...yani iki taraf da suçlu tabi ki ama asıl kabahatin büyüğü erkek de bence..

ikisi de suçlu seçeneğini işaretledim, ama en büyük suçun karısını düşünmeyen adamda olduğunu düşünüyorum. adam kendi karısını, evliliğini umursamıyorsa, diğer kadın neden umursasın ki? bu noktada ikinci kadının kusuru bencilliğinden ileri geliyor, ama o bir suç değil, kusur, kabahat.

ikiside suçlu..çünkü biri evli adamla beraberlikten utanmıyor normal diyor öteki kadının yerine bile koymuyor kendini adamda karısının gözünün içine bakarak başka kadınla gezip tozuyor yazıklar olsun..rabbim göstermesin bana böyle bişey çok zor...akıllı kadınsan evli adamdan öyle bir teklif gelse dahi ağzının payını verirsin...:KK4:

[SUB][/SUB]
bence her ıkısı de suclu degıldır... eşinden yeterı ılgiyi sevgıyı cınse... göremeyen erkek ne yapar? baska kadında arar mutlulugu.. burada eslere buyuk bır gorev dusuyor evde mutlu etmek lazım.... belkı de o kadın eli olduğunu bılmıyordur ki genelde evli erkekler bu durumu karsısındakı bayandan saklarlar...

ama eger, eş kendıne dusen gorevı yapıyor yıne de yaranamıyorsa ozaman erkek sucludur. o bayanda evli oldugunu bıle bıle eşini seven bir erkekle bırlıkteyse succ ondadır.. eşini sevmeyen ondan huzursuz olan onunla mutlu olmayan evli bir erkekle beraberse suclu degıldır..

Son düzenleyen: Moderatör:
eşini aldatan erkek suçludur.
diğer kadına ne adamın ailesinden, ailenin sarsılmasından, onu ırgalayan bir durum söz konusu değil.
sadece erkeğin ş.....liğidir.:81:

ikisi de suçlu ama hangisi daha fazla diyorsan erkek daha suçlu
çünkü artık etraf kötü insanlarla dolu. o erkek eşini gerçekten seviyosa, aşkına sadık olucak, bunu da hiçbir zaman unutmıcak
gerekirse kendini korumak için elinden gelen her şeyi yapıcak
devir kötü valla
iş başa düşüyor

İkisi de suçlu..En çok da bunu bile bile yapan kadın suçlu..Evli erkeklerle beraber olan kadınlar ucuzluk pazarının yırtık pırtık kumaşıdır..Burnunu siler atarsın öyle kadınlara..Hepsi yok olsun parçalansın gitsin nefes almasın öyle kadınlar lütfen...

Ayrıca evli erkeklerle beraber olan kadınlar size diyeceğim şu ki; bugün o evli adamın metresi olursanız, yarın da sevdiğiniz eşiniz metresiyle olacaktır..

Etme bulma dünyası sonucta..

Hele evli bir kadını bile bile üzmek , yarın sizin başka bir kadın yüzünden üzülmenize sebep olur.. !!

Son düzenleme:
İkiside suçlu değil, ikiside .... ! İsteyen istediği şekilde doldurabilir her harfi joker.

..

Bu arada ikinci kadın olmayı kabul eden kadınlar, evdeki kadın suçlu diyorlar her fırsatta. '' Ne yapabilirim zaten mutsuzmuş, kadın kadınlık yapmıyormuş, zaten ayrılacakmış '' cümleleri dökülür vicdan yoksunu kalplerinden.Erkek zaten onurunu, şerefini bir kenara çoktan bırakmıştır yalanlarıyla, vicdansızlığıyla.

bencede ikiside suclu, cirkin kimseye yakismayan birsey, aldatan sadece kendini aldatiyor,Allah kimseyi dogru yolsan saptirmasin

Kadın biliyorsa, amacı yuva yıkmaktır ki, bence suçludur.
Erkekse zarf atan kadın karşısında egosuna yenilmiştir. Kadına göre daha masumdur.
Hele kadın ajitasyon yapıyorsa, adamı rehin almış demektir.

İkisi de suçlu... Ama en cok erkek bence.Onun gözü dısardaymış demek ki o kadın olmasa baska kadın olacaktır kadın da suclu ama erkek ondan bin kat daha suclu burda yuvayı yıkan evli adamla beraber olan kadın degil bence kendi yuvasını zaten gözden cıkarmıs olan o şerefsiz erkektirrr. En Büyük KK:113::113::113:

sadece erkek bence..eşiniz sizin bir kadının reddetmesiyle aldatmayacaksa eğer bu çok trajikomik bir olay olurdu:)

X