Şampuan ve Saç Kremleri Birşey önerin lütfen:Saçlarım çok mat ve kuru

dizboyumavi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2008
105
0
ya kızlar yaklaşık 1 aydır saçlarım banyoya girip ıslatmaya başlayınca kazık gibi oluyor ve kuruyunca da çok mat gözüküyor saç kremlerim her türlü bakım kürlerim var ve bakımını ihmal etmiyorum önceden herkes saçlarıma imrenirdi ne olacak böle mat gözükmesini engelleyecek bir öneriniz var mı ?senağlama

ya kızlar yaklaşık 1 aydır saçlarım banyoya girip ıslatmaya başlayınca kazık gibi oluyor ve kuruyunca da çok mat gözüküyor saç kremlerim her türlü bakım kürlerim var ve bakımını ihmal etmiyorum önceden herkes saçlarıma imrenirdi ne olacak böle mat gözükmesini engelleyecek bir öneriniz var mı ?senağlama

cnm kuru ve mat saça en iyi gelen şey zeytin yağını ısıt saç diplerine masaj yaparak saçının her yerine yedir bir saat bekle farkı göreceksin sengözlerimebaksanab
üzülme bu kadar ya :teselli:

zeytinyağı ve yumurta sarisini kariştir saç diplerine masaj yaparak kullan
elseve'in bal özlü sampuanını yada saç rengine göre gliss sampuan kullan
ayrıca gliss ve elseve'in tüm bakım ürünlerini tavsiye ederim
harikalar yaratıyolar :lepi:

avonun zeytinyağlı bi sac bakım maskesi var annem kullanıyo iyi geliyomıs kreme bile gerke kalmıyor bide durulama suyuna biraz sirke hem parlatır hem yumusatırmıs
birde beslenmenden olabilir yediğini içtiğine özen gösteriyormusun

gliss şampuan ve saç kremi kullanıyorum aslında beslenmeme de dikkat edirim ama bir anda böle olması çok tuhaf teşekkürler tavsiyeleriniz için

Bende elma sirkesini duymustum hic uygulamadim ama gercekten yumsatip parlattigini soyluyorlar uygulamasida cok zahmetsiz

bence saçların kendini dinlenmeye aldığı bir dönem var o dönemde şekil almıyor sertleşip matlaşıyor,banyodan sonra düğün düğüm oluyor..ama bir süre sonra düzeliyor.ben kendi saçlarımda belli dönemlerde fark ediyorum belki seninkide böyle geçici bir dönemdir...bence saçlarını biraz rahat bırak eski haline getireceğim diye bi sürü şeyi saçına sürüp yorma saçlarını.biraz dinlendir baktın olmadı ozaman bişeyler denersin..

Arkadaşlar Elseve'in arı sütünü deneyin derim. Ben kullanıyorum şu anda ve çok memnunum. ZatenElseve kullanıyordum uzun süredir ama arı sütüde çok güzel.:1rolleyes:

kuzum bana diğer elseve ürünleri yaramadı hiç:mymeka:
bu yarar mı acaba denicem:1rolleyes:

Arkadaslar benim de saclarimda suan sac diplerinde inanlmaz matlasma ve kokleri diplere yapisik sekilde yaglanmiyor ve bir turlu terlemiyor yuruyuse cikiyorum terlesin diye kafamda alev almis gibi bir his ama bir gram yag gelmiyor ve ter yok. Sanki hic yurumemisim gibi bide sunu sormak istiyorum normalde saclarim ince telli ve yaglidir tikaniklk oldugu soylendi ve goZenek acici sampuanla yikadm o da sanirim kuruttu ama birakmama ragmen bir faydasi yik:/ ne yapcagmi sasirdm kendi yagi tekrar gelir mi diyr bekliotm her sabah uyandigimda nafile yok ve katiyen nem de yok acaba hala tikali midir tesekkurler

Arkadaslar benim de saclarimda suan sac diplerinde inanlmaz matlasma ve kokleri diplere yapisik sekilde yaglanmiyor ve bir turlu terlemiyor yuruyuse cikiyorum terlesin diye kafamda alev almis gibi bir his ama bir gram yag gelmiyor ve ter yok. Sanki hic yurumemisim gibi bide sunu sormak istiyorum normalde saclarim ince telli ve yaglidir tikaniklk oldugu soylendi ve goZenek acici sampuanla yikadm o da sanirim kuruttu ama birakmama ragmen bir faydasi yik:/ ne yapcagmi sasirdm kendi yagi tekrar gelir mi diyr bekliotm her sabah uyandigimda nafile yok ve katiyen nem de yok acaba hala tikali midir tesekkurler

büyük olasılıkla.. bir cilt doktoruna görünmen tavsiyemdir..

Sampuanın adını ögrenebilir miyim

Ben de aynı sorunu yaşıyordum. Kalın telli ve kaz

Bende aynı sorunu yaşıyordum. Kalın telli, mat keçe gibi saçlarımı sürekli kestirip hep toplamak zorunda kalıyorum. Bir aydır Ovex saç maskesini kullanıyorum. Çok memnun kaldım. İlk bir iki kullanımdan hemen etkisini gösterdi. Şimdi ellerimi saçlarımdan alamıyorum. Ovex'ii bir araştırmanı öneririm.

X