adet takvimi

E

EU1

Ziyaretçi
Kızlar az önce kk reklamlarında rozi nin takvimini gördüm..
bence bu çok iyi bişey, aramızda şaşıran veya unutan çok kişi vardır diye düşündüm...
belki bazılarınızın dikkatini çekmemiştir diye başlık açayım dedim...
rozinin sitesine girip ordan indirebilirsiniz...
http://www.rozi.com.tr/ozelGunTakvimi.asp

Son düzenleyen: Moderatör:
güzel birşey ama bilgisayara yükleniyormuş bu olay.ben her sene ajandaların küçük takvim bölümleri varya ondan koparıyorum.her ay adet olduğum tarihi işaretliyorum.böylece jinekoloğada emin cevaplar vermiş oluyorum.veriyorum o takvimi kadının eline ordan bilgilerigiriyor bilgisayarına :) bende bunu tavsiye ederim sizlere.hem pratik hem kolay bir yöntem.benim dediğimi heran her yerde bulundurabilirsiniz.

ben telefonuma not ediyorum hangi tarihler arası olduğunu..

güzel birşey ama bilgisayara yükleniyormuş bu olay.ben her sene ajandaların küçük takvim bölümleri varya ondan koparıyorum.her ay adet olduğum tarihi işaretliyorum.böylece jinekoloğada emin cevaplar vermiş oluyorum.veriyorum o takvimi kadının eline ordan bilgilerigiriyor bilgisayarına :) bende bunu tavsiye ederim sizlere.hem pratik hem kolay bir yöntem.benim dediğimi heran her yerde bulundurabilirsiniz.
bilgisayarım şahsıma ait olduğu rahatça kaydedebiliyorum..
bende öyle kağıtlara bişey yazdığım zaman hemen kaybediyorum...:nazar:

ben telefonuma not ediyorum hangi tarihler arası olduğunu..

telefonda iyi aslında, ama benim tel bazen kafayı yiyorda kafamçokkarıştı

benimde 1 tane iş yerinde 1tanede evde masaüstü takvimim var geçen günleri karalıyorum adet günlerimi kırmızı kalemle işaretliyorum böylece şaşırmıyorum :dance::dance:

su mu ????? çok merak ettin madem niye kitaplardan, netten yada büyüklerinden öğrenmedinmi kii??? burdan önce oraya başvurursan daha sğlıklı bilgiler edinmiş olursun canım

X