Saç Rengi ve Saç Boyama Kızlar napayım ya bi öneri:Siyah hint kınası yaptırsam mı?

***GONCA***

Guru
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2008
56
0
31
Kızlar saçımı palette yoğun açıcıyla açmuıştım sarı turuncu bi renk olmuştu ten rengim ne esmer ne beyaz iksinin arası aslında yakıştı ama ben koyu rengi özledim ve kestane hint kınasına boyadım ama 1 ayda kızılımsı bişeye geri döndü şimdi siyah hint kınası yapmayı düşünüyorum ne diyorsunuz

siyah hint kınası akmıyo fakat asla tavsiye etmem çünkü saçı çok yıpratıyo kırıyo.eğer siyah yapacaksan da güvenilir bir boya kullan hint kınası yapma benim saçımda da hint kınası var ve ben kurtulmak için çabalıyorum hiçbişekilde açılmıyo bu renk...

siyah hint kinasinin ilk zamanlar guzel amasonra zamanla sacinda cok yipranmis bir goruntuye neden oldugunu biliyorum.

Sakın koyu renge dönme cnm ben döndüm pişman oldum.
Şimdi koyu renk saclarım nasıl acılır diye ugraşıyorum.
ınan kaç zamandır moralim sıfır bu yüzden..

Hele kına hiç yapma.Biliyosun kınalı saca bir daha boya yapılamıyor.
Ayrıca teyzem kına kullanana kullana alerji ortaya cıktı.
Yüzü tamamen şişti ve acile kaldırdık düşün.Bir ay boyunca igne düşün cnm.
Bir daha kına dahil hiçbir boya yapamıyor.Riske atmaya degmez cünkü bir daha dönüşü olmuyor...
Bence kınayı hayatından tamamen uzaklaştır.

sakın yaptırma saçını yakar mahveder oryalden bile kötü arkadaşım boyanın içinde çok az kullanmasına rağmen mahvetti saçını..

sakın sakın kına yapayım deme. saçlarını beyazlatır hava aldırmaz ilk başlarda parlak görünür sonraki haftalarda matlaştırır saçlarını mahvedersin benden söylemesi hem saçtan akıp gitmiyor da. ancak uzamasını beklersin kınadan kurtulmak için ben geçen yıl kına yaptım bin pişman oldum

siyah yapma arkadaşım ben 2 sene uğraştım walla saçlarımı yakmadan döndürmek için allaha şükür bir kısmını kestirdim ve boyata boyata artık açtım saç rengimi kaydirigubbakcemile2

siyah rengin üstüne boya tutmuyo canım bilgin olsun

Kızlar saçımı palette yoğun açıcıyla açmuıştım sarı turuncu bi renk olmuştu ten rengim ne esmer ne beyaz iksinin arası aslında yakıştı ama ben koyu rengi özledim ve kestane hint kınasına boyadım ama 1 ayda kızılımsı bişeye geri döndü şimdi siyah hint kınası yapmayı düşünüyorum ne diyorsunuz
tatlım hint kınasından sonra boyayı unut artık sen o saç kesip bitene kadar boya tutmuyo haberin olsun :1no2:

siyahı elde etmek içi normal kınanın içine taze ceviz kabuğunu rendelemem ve kaynatıp boyamam söylendi ama daha sonra başkalarına sorduğumda saç rengin açık, siyah tutmayabilir moralin bozulur dedi. kınadan umudum yok boya konusunda...

hint kınası saçtan kesilip atılana kadar çıkmıyor. siyah kullanırken hint kınası da yapmıştım anam ağladı resmen..

X