Afyonlu anne adayları burda buluşlalım mı?

Kesinlikle o kadını tavsiye etmiyorum. Benim küçük bir ameliyatim vardı. Beni ameliyathaneye aldirdi onumede baskasinin kurtajini aldi. 45 dk buz gibi ameliyathanede bekletti beni. Ameliyat bittiğinde mesai saati bitmişti nasıl oldun diye yanıma bile gelmeden bastı gitti. Hemşirelere hic bilgi vermemiş. Bir ağrı kesici için hastaneyi ayağa kaldırdı eşim. Ayrıca çok soğuk bir kadın. Fuardaki tüm bayanları da denedim ben. Seda hanim iyi ama ben hasan beyden daha mennunum. Zaten muayenede karindan bakılıyor hep.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Zeyneo hanm park hastanesinde degilmi fuardada varmi

Bayan doktor sormussun ya parkta zeynep var fuarda da iki tane var.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ben de parkta bakıyorum halil gülden den sonra en çok hastası o
lan Zeynep.nedeni bayan olması. bence cinsiyetin önemi yok bu işte en önemli şey tecrübeli olması

ayyy o zaman hiç denemeyeyim zeynep hanımı. Çok teşekkür ederim bayanlar. Tecrübelerinize ihtiyacım var.

Güveniyorum demiştim yanlış okudun galiba :)

4 boyutlu nasıl geçti ve kime gittin ?

Biz ayrıntılı ve 4 boyutlu ultrason için Halil Bey'in özel muayenehanesine gittik. Çok güzel baktı. 2 boyutluda ayrıntılı olarak beyin, kalp, damarlar vs.. herşeyini inceledi uzun uzun. herşeyimiz temiz çıktı çok şükür. Sonra da 4 boyutluda bebeğimin yüzünü gördüm ilk kez. çok harika bir duyguydu :)
Şimdilik herşey yolunda.
Benim mide yanmalarım haricinde :KK43: sabahtan soda içmeye başlıyorum. Bazen de renni duo şurup alıyorum ama geçici çözümler oluyor hep :KK43:

Merhaba. Canim ben de metin beye gidiyorum. Ayrintili ultrason zamanim geldi. Metin bey yapmiyor sanirim. Park hastanesinde radyologa yönlendirdi demissin. O da mi yapamadi canim. Halil guldene gitmissin. Bir de ne kadar ücret aldi. Çok tesekkurler.

akü de profosör

Merhaba. Ben de afyondayim. Sizi eylul anneleri topiginden biliyorum ama pek goremiyorum. Hala mehmet beye gidiyor musunuz. Memnun musunuz acaba. Ben de ayrintili ultrason için doktor ariyorum. Mehmet bey ayrintili ultrason çekip rapor verebiliyor mu. Telekteki doktorlar bakiyor ama rapor veremiyorlarmis. Çok tesekkur ederim.

Merhaba. Canim ben de metin beye gidiyorum. Ayrintili ultrason zamanim geldi. Metin bey yapmiyor sanirim. Park hastanesinde radyologa yönlendirdi demissin. O da mi yapamadi canim. Halil guldene gitmissin. Bir de ne kadar ücret aldi. Çok tesekkurler.

Mrb biz Park hastanesinden kendimiz vazgeçtik. çünkü sadece 15 dk. bakabiliyormuş yoğunluktan dolayı. giden tanııdıklar memnun kalmamış. hatta Ispartaya giden bi arkadaş var. o üç doktora da gitti ayrıntılı için. Ordaki doktorlar Halil Bey'i tavsiye etmişler.
o yüzden Halil Bey'i tercih ettik uzun uzun baktı bize herşeyini gösterdi. çok memnun kaldık. ücret 145 tl sanırım.

Ayrıca Metin Bey bebekte bir sıkıntı görmediyse gerek görmüyo ayrıntlıl ultrasona. yalnız raporu niçin istiyorsun. Bize Halil Bey rapor vermedi. Mavi Hastanede ayrıntılı ultrason için de biri var demişti bana Devletteki Yeksin Hanım. mutlaka ona git demişti ama ismini hatırlamıyorum.

Sen 19. haftadaymışsın daha. 22. hafta falan git bence. daha iyi görüyorlarmış.

Ayrıca Metin Bey bebekte bir sıkıntı görmediyse gerek görmüyo ayrıntlıl ultrasona. yalnız raporu niçin istiyorsun. Bize Halil Bey rapor vermedi. Mavi Hastanede ayrıntılı ultrason için de biri var demişti bana Devletteki Yeksin Hanım. mutlaka ona git demişti ama ismini hatırlamıyorum.

Canim çok tesekkur ederim verdiğin bilgiler için. Dediğin gibi metin bey gerek görmeyebilir ama ben yaptirmak istiyorum. Çünkü kan pihtilasmasi sorunum var, her gün iğne oluyorum.metin bey çok önemsemiyor gibi hissediyorum ama bebegin kan akisi, kalp damar gelişimi iyice incelensin istiyorum. İğnenin bazi yan etkileri olduğunu duydum bebegin kalp damar gelisimiyle ilgili. Afyondaki bu isi iyi yapan bir kişi ariyorum. Çok yardimci oldun sağol canim. Mavideki gülen gül hanimi demiş olabilir. O da yapıyormuş sanirim. Ama emin değilim.saglikli hamilelikler dilerim sana da. Topiklerde gorusmek üzere.

Raporu bana lazim olduğu için sormadim aslında. Telektekiler biz bakariz ama rapor falan veremeyiz, sadece bakariz deyince diğerlerinin yaptigi da aynisi mi diye düşündüğümden sordum canim.

Raporu bana lazim olduğu için sormadim aslında. Telektekiler biz bakariz ama rapor falan veremeyiz, sadece bakariz deyince diğerlerinin yaptigi da aynisi mi diye düşündüğümden sordum canim.

Anladım cnm. inşallah önemli bir sorun olmadan atlatırsın bu süreci.

X