Macunu mübarek bebek isteyenler için!!!

A

angell2008

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi angell2008
MACUNU MÜBAREK
Bu macunun faydaları: Bir kimse erkeklikten kalsa veya kadın doğurmasa, bu macundan (40) gün sabah akşam 25 gr yese erkek onsekiz yaşındaki delikanlı gibi olur Kadın yerse on yaşındaki kız gibi olur, hamile olmasına mani olan bütün hastalığı vücuttan giderir Hamile kalmaya bir vesile olur

Karabiber 30 gr
Karanfil 30 gr
Tarçın 15 gr
Kebabiye 30 gr
Udihindi 15 gr
Kereviz tohumu 50 gr
Üdül kahr 30 gr
Isırgan tohumu 30 gr
Anason 30 gr
Havuç tohumu 30 gr
Şalgam tohumu 30 gr
Turp tohumu 30 gr
Mesteki 30 gr
Sinameki 30 gr
Günlük 30 gr
Üzerlik tohumu 30 gr
Acı badem yağı 10 gr
Haşlanmış çöreotu 18 gr

Yapılışı: Bunların cümlesi toz haline getirilerek ateş görmemiş bal ile macun yapılarak içerisine 100 gr sakız(bitkisel) ilâve edilir Ve istimal edilir

KIZLAR BUNU YENİ BULDUM DENEYENİNİZ VARMI BİLMİYORUM AMA BENCE DENEMEYE DEĞER.....

• Konu Sahibi angell2008
bence hiççç deneme o macunu ben 40 gün yedim istisnasız sabah akşam hemde öğüre öğüre ama 3 ay oldu biteli tık yok 60 ytl ye falan mal oldu bana ayrıca boşuna paranı ziyan etme derim ama sen bilirsin

• Konu Sahibi angell2008
ben eşime sadece keçiboynuzu kürü uyguladım o baya arttırdı ama bu nasıl bir etki yapar bilmiyorum bitkilerede güveniyorum bir yerde allahtan hayırlısı

• Konu Sahibi angell2008
Bu tarif çok eski zamanlardan olsa gerek, istenen malzemeleri nereden bulacaksın ki...

• Konu Sahibi angell2008
MACUNU MÜBAREK
Bu macunun faydaları: Bir kimse erkeklikten kalsa veya kadın doğurmasa, bu macundan (40) gün sabah akşam 25 gr yese erkek onsekiz yaşındaki delikanlı gibi olur Kadın yerse on yaşındaki kız gibi olur, hamile olmasına mani olan bütün hastalığı vücuttan giderir Hamile kalmaya bir vesile olur

Karabiber 30 gr
Karanfil 30 gr
Tarçın 15 gr
Kebabiye 30 gr
Udihindi 15 gr
Kereviz tohumu 50 gr
Üdül kahr 30 gr
Isırgan tohumu 30 gr
Anason 30 gr
Havuç tohumu 30 gr
Şalgam tohumu 30 gr
Turp tohumu 30 gr
Mesteki 30 gr
Sinameki 30 gr
Günlük 30 gr
Üzerlik tohumu 30 gr
Acı badem yağı 10 gr
Haşlanmış çöreotu 18 gr

Yapılışı: Bunların cümlesi toz haline getirilerek ateş görmemiş bal ile macun yapılarak içerisine 100 gr sakız(bitkisel) ilâve edilir Ve istimal edilir

KIZLAR BUNU YENİ BULDUM DENEYENİNİZ VARMI BİLMİYORUM AMA BENCE DENEMEYE DEĞER.....
Kullanıp hamile kalan varmı

X