bir erkegin itiraflari... bayilacaksiniz:)

Bencede ya yalan aldatmayan erkek var mı sımdı yoksa bıle mutlaka bı gun olucak ama ış bızde bıtıyo o tavızı bız verıyoruz cok ılgı erkegı sıkar ılgısızlıkde ortasını bulmak lazım adamın dedıgı gıbı mukemmellık de bunaltır yatakta o... Olcan dışarda delıkanlı mutfakta ahcı evde hızmetlı ama asla kokusmuş olarak yataga gırmıcen her dedıgınede evet demıcen yanı bu aslında hem cok zor hemde bı okadar kolay formulu bıldıkten sora dıger kadınlara fırsat vermessın kadının yanı bızım dusmanımızda kadın butun suc bızde bunu bılır bunu solerım abı ya

teşekkürler a.s. senağlama ay çok güzeldi yaa benim aşkımda yapmaz Şeniz allah şaytana uydurmasın kimseyi:Saruboceq:

inandınızmı arkadaşlar yapmayın nolur bu erkeklerin bizi aldatmasına izin vermeyin bunların hepsini bir arada düşünecek kadar akıllı bir erkek varmı sanıyorsunuz aldanıyorsunuz[not 4 tane oğlum birde eşim var] tecrübe konuşuyor yani

Son düzenleyen: Moderatör:
gercekten cok guzel ve cok ozel bı yazı kesınlıkle.bunu soyleyen adamın esı kendını ozel hıssetsın bence.benım esımde boyle dusunuyordur kesınlıkle ama bu tarz cumlelerı bır araya getırecek kapasıte eksık malesef

adam tek eşimi aldatmıyorum derken burada hepimizi kafaya alıyor bence.herşeyi yazmış tekdüzeliği yazmış eşinin ayaklarını bile yazmış hepsine dikkat etmiş bu kadar takip ediyorsa kesin bir bit yeniği vardır bu işin içinde.anlatırken bile şikayet ediyor bir yandan.belkide aldatmak olarak görmüyordur zaten hangisi aldatmak derki yaptığına böyle böyleydi hakkımı aradım demeye getiriyor.:)))

4- Eşimin ayaklarını seviyorum
Bir keresinde aldatan erkekler üzerine bir yazı okumuştum. Tek gecelik sevgilisinin yanında uyanan bir erkek, aniden kadının ayaklarını görüyor. Bir gece önceki siyah seksi dans ayakkabılarına sıkışmış ayakların, sabahleyin çok büyük ve korkunç olduğunu fark ediyor. Öyle midesi bulanıyor ki bulunduğu yerden kaçıyor. Aşkın hataları kamufle ettiğini unutuyoruz. 23 yıl sonra eşimin her kısmını biliyorum ve seviyorum; ayakları dâhil....

buna bayıldım :))))

2- Sabah ayak bileğim ağrıyor
Kent Nerburn, ‘Letters to My Son’ (Oğluma Mektuplar) kitabında; sol bacağını kırdığı zaman ile günaha girmeyi birbiriyle eşleştiriyor ve şöyle diyor: “Ne zaman bir kadına karşı bir çekim hissetsem, kırılan bacağımı düşünüyorum… Sadakatsiz olmak da tıpkı benim kemiğimin kırılması gibi ilişkide de aniden olur. ılk başta bir sorun yokmuş gibi görünür; hatta zaman geçtikçe ilişkinin daha güçlendiğini zannedersin ama kırılan yer asla iyileşmez. Yara izi bunu sana sürekli hatırlatır ve sonsuza dek canını yakar.” Her hangi bir yerimi kırmadım ama sağ ayağımı bir kaç kere incittim ve neredeyse her gün sızlıyor.

amaaa bunu bi erkeyin yazdiginii hic sanmiyorum sırnaşık şey bu tip erkeklerin neslii tukenmis durumda maleseff her erkek aldatir

Bence de çok güzel bir itiraf olmuş.Ama yorumları okuyunca,açıkçası kendimi kötü hissettim.Genelde evli bayanlarınkine dikkat ettim.Bu yazıyı bir erkeğin yazamayacağı ya da erkeğin aldatacağına dair şeyler okudum.Peki eşlerine güvenmiyorlar mı acaba,merak ettim doğrusu.Ve dediğim gibi,evli bayanlar bile böyle söylüyorlarsa,vay halimize.Dünyada dürüst insan yok demek ki(daha çok erkek).Böyle düşünüyorsak eşlerimize,sevgililerimize güvenmiyoruz demektir bence.Ve takdir edersiniz ki bu çok kötü bir şey..benneyaptımki
Umarım gerçek bu değildir...

Bence de çok güzel bir itiraf olmuş.Ama yorumları okuyunca,açıkçası kendimi kötü hissettim.Genelde evli bayanlarınkine dikkat ettim.Bu yazıyı bir erkeğin yazamayacağı ya da erkeğin aldatacağına dair şeyler okudum.Peki eşlerine güvenmiyorlar mı acaba,merak ettim doğrusu.Ve dediğim gibi,evli bayanlar bile böyle söylüyorlarsa,vay halimize.Dünyada dürüst insan yok demek ki(daha çok erkek).Böyle düşünüyorsak eşlerimize,sevgililerimize güvenmiyoruz demektir bence.Ve takdir edersiniz ki bu çok kötü bir şey..benneyaptımki
Umarım gerçek bu değildir...

bende senin gibi yorumları okuyunca şaşırdım
niye kimse inanmıyo aldatmayan erkek olduğuna :sm_confused:

X