Doğuma çok az kaldı heyecan dorukta

xsxekerbxoxcek

Nirvana
Kayıtlı Üye
2 Mart 2008
56
1
Doğumuma çok az kaldı, tıpkı sizler gibi... Çok çok heyecanlıyım. Hep doğurduğum anı ve bebeğimi kucağıma alacağım anı düşünüyorum, içim içime sığmıyor. Sizler neler hissediyorsunuz?:dance::dance:

ınsallah hayırlısıyla. yaa aslında ben net bılmıyorum aralık annesıyım yoksa ocaq.ultrason ocaqın 2 gosterıyor.zaman cabuk kecıyor ve sabırsızlıkla beklıyoruz aıle olaraq.canım benım hayırlısıyla gelsın.Allah butun hamıslerı ve bebıslerını korusun .sende hayırlısıyla kucaqına alasın Insallah.

benim 2.olacak kısmetse ama taih yaklaştıkça tedirginlik heyecan korku vsvs artıyor...
Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah....

korku olarak hiçbişey yaşamıyorumm açıkcası..çünkü 3.cü olacak yavrunm..
sadece çok heyecan var merak var nasıl olcak yavrum diye..ve değişik olacak..2kızım var bu yavrum oğlan olcak..allah tüm annelere sağlıcakla yavrularını kucağına almayı nasip etsin..

kızlar bendede anlatılmaz bir heycan var içim kıpır kıpır birde benim tüp bebek ikizde 3 yıllık hasreten sonra geliyorlar inşallah hepimiz vakti zamanında yavrularımıza kavuşuruz.

bu benim ilk meleğim olcak inş
korku çokaz heyecan çok.
çok büyük bir aşk sevgi bu allah isteyen herkese nasip etsin inşa.s.

ben de senin gibi düşünüyorum canım. bunların yanı sıra doğumla ilgili bazı sabit düşünceler var aklımda. yani suyum nerde ve nasıl gelecek acaba? ya araba kullanırken yolda sancım olursa ne yaparım.. eşime nasıl haber veririm? sonraa bi de acaba sancı nasıl bişey.. çok bağırtıcak mı beni.. bunlar yarı şaka yarı ciddi tadında kafamda gezen düşünceler.. bakalım nasıl olacakkaydirigubbakcemile2

kısmetse bende aralık da doğum yapıcam gunu belli değil henuz tahmını bayramda diyo doktor benımde ilk meleğim ve sabırsızlıkla doğmasını beklıyorum tabi korkuda çok var hiç bilmediğim bişey yaşıycam allah hepimizin yardımcısı olsun arkadaşlar sağ salim kucağımıza alalım bebişlerimizi :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar:

Ben kızımı kucağıma alacağım an'ı hayal ediyorum ve tam o an çok garip hissediyorum.Mutluluk,heyecan,hüzün,rahatlık,huzur...Öyle çok duygu bir arada içime doluyor ki düşünürken bile göz yaşlarımı tutamıyorum.Gerçekte o an'ı yaşadığımda nasıl hissedeceğimi çok çok merak ediyorum.Yaratacağım mucizeyle ilk karşılaşacağım an...Hayatımdaki en mutlu saniyelerim olacağına kesinlikle eminim:)

ay bende ölüyorum heycandan heran pırtlatcakmışım gibime geliyo yad öyle istiyorum süt geldi bugün göğsümden çok mutlu oldum anne oluyorum ben ya inanamıyorum
doğumdan hiç korkmuyorum

ewet kızlar şaka gırgır derken ciddi ciddi doğuma çok az süre kaldı..her sabah gözlerimi açıpta oğlumun tekmeleriyle annecim günaydın demesiyle içimde tarifsiz duygular uyanıyor.. sonra odasına giriyorum az kaldı yavrum yakında burda uyuyacaksın diyorum ve hasretle ağlamaya başlıyorum..sonra akşam oluyo sezeryan nasıl olacak bebeğimi görebilecekmiyim canım çok yanacakmı yavrum sağlıkla gelecekmi vs vs bir sürü şeyler düşünerek korkuyorum..sanırım dünyada korkunun heyecanın merakın ve mutluluğun bir arada yaşanabileceği başka bir olay yoktur..buyrun tadını çıkaralım o zaman

Bazen unutuyorum ben karnımda bi bebeğim olduğunu. İnsan alışkın olmayınca unutuyo:) Sabah kalkınca bakıyorum karnım şiş :) O kadar garip bir duyguya kapılıyorumki sonra. Benim içimde bi canlı var. Benden ve eşimden bir parça.... Onu biran önce kollarıma almak ve emzirmek için sabırsızlanıyorum. 1 aydan az zaman kaldı ama sanki daha çook varmış gibi geliyor :KK43:

içimizdeki tomurcuk büyüdü artık,kocaman oldular.aşklarımızın meyvesi onlar.nekadar güzel duygu,nekadar kutsal bişi.mide bulantıları aşermeler derken şimdi şafak sayıyoruz adeta.
anne olmak cesaret istiyormuş.o minicik yavruyu kucağımza almak bile cesaret.rabbimim nekadar büyük olduğunu,nekadar yüce olduğunu anlayark binlerce kez şükürler ediyorum herdefasında.
herşeyi sırasıyla yaratıyo,yerli yerine koyuyor.şimdi zamanı var şafak sayıyoruz.

kurban olurum hepinizin yavrularına

içimizdeki tomurcuk büyüdü artık,kocaman oldular.aşklarımızın meyvesi onlar.nekadar güzel duygu,nekadar kutsal bişi.mide bulantıları aşermeler derken şimdi şafak sayıyoruz adeta.
anne olmak cesaret istiyormuş.o minicik yavruyu kucağımza almak bile cesaret.rabbimim nekadar büyük olduğunu,nekadar yüce olduğunu anlayark binlerce kez şükürler ediyorum herdefasında.
herşeyi sırasıyla yaratıyo,yerli yerine koyuyor.şimdi zamanı var şafak sayıyoruz.

kurban olurum hepinizin yavrularına

ne güzel anlatmşsın tatlıma.s. gözlerim doldu

bedenimizdeki vücudumuzdaki allahın bizlere sunduğu o güzel lutfu yavrularımızın misafirlikleri sona yaklaşıyor artık bizler birbirimizden ayrılıp yeniden tanışacağız inş.onlar bizim can evimizdeki misafirlerimiz artık belkide sayılı günlari ve saatleri kaldı. sanki daha dündü onların içimizde kozalarını ördükleri günler rabbimin izniylede çok yakında onlara kavuşacağız. benimse duygularım biraz karışık doğumun yaklaşmasının duygusallığından sanırım bir yanım bir an önce doğmasını onu kucaklamayı ve tenini hissetmeyi ona sarılıp koklamayı isterken bir yanım onun içimdeki varlıgını hamile olmanın yaşattığı şikayetlerin bile verdiği mutluluğu onun içimdeki kıpırtularının tekmelerinin sevincini çok özleyecem diye hüzünleniyo biliyorumki bu güzel hisleri bir daha yaşamamın imkanı yok ve ve bebeğim ömrümün sonbaharında bana rabbimin sunduğu en güzel hediye onu içimdede geri kalan ömrümde ellerini ellerimin arasında sevgiyle umutla mutlulukla büyüteceğim hepimiz gibi allahın izniyle ben hamileliğide çok sevdim bir kadının başına gelebilecek en güzel mucize allahım herkese nasip etsin anş. çok uzun oldu galiba herkese hayırlı doğumlar ve sağlıklı bebekler dilerim.

X