Doğuma Hazırlık Hastane için aldığımız pijama ve gecelik takımları

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

PureHate

Uğur böcüğüm (ÖzLem)
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2008
1.119
2
Kızlar aldığımız pijama ve gecelik takımlarının resimlerini falan koysak herkes için bi fikir olur ben başlıyayım geçende aldım pijama,gecelik ve sabahlık takım ayrıca bir tane pijama aldım sonradan da giyilecek tarzda ewde de var zaten pijama eşorfman yeter diye düşünüyorum.

09112008477gv4.jpg

pijamam

09112008480wk6.jpg

09112008481oc6.jpg

sabahlığım

09112008482ab2.jpg

09112008483sy2.jpg

09112008484xl6.jpg

geceliğim

09112008486lw6.jpg

09112008487os6.jpg

pijamam

09112008488wm3.jpg

canım çok güzel takımın bence çok kullanışlı olur bu aldıkların güle güle sağlıkla kullan

Ayyy kocaman olmuş neyse hee birde doğum için ucuz bi gecelik aldım çok leke olacağı için birdaha kullanılmaz diye düşünüyorum oyüzden ucuz bişey aldım
Bu arada pijamaların tanesini 25 ten aldım Senfoni den bayada kaliteli yumuşacık malı çok para vermek istemedim sonuçta bu tarzlar normalde kullanılmıyor yani şahsen ben kullanamam

aynı geceliğe daha dün burda 49 küsur dediler.. valla iyi almışsın. saglıkla kullan

Saol canım burda birinin oğlu Senfoni nin yerinde çalışıyormuşta o getirip satıyor gerçekten çok pahalı ya

özlemcim çok güzel ve düğmeli kullanışlı görünüyor aldıkların allah giymeyi nasip etsin

anam sen kaç takım aldın, baya bir kalabalık duruyor, ben pijamalardan bir takımını bulabilrisem havlu pijaöa almayı pllanlıyorum, ohh sıcacaık tutar fıstık gibim

havlu pijama hatta süslü eşofman tarzı bişey bulursam ben de istiyorum. doğumdan sonra eski kıyafetlerim üzerime olamayacağı için yanında gecelik giymek istemediğim misafirlerin yanında giyerim diye düşünüyorum. doğumdan sonra kıyafet sorun olacak gibi.
özlemim aldıkların çok güzel. güle güle kullan. ben hastanede giymek için de güzel bir gecelik aldım. umarım leke olmaz.

Ewet havlu eşorfmanlarda çok güzel olur ben hastaneden çıkarken bunları giyicem heralde sonradan giyilmez diye düşünüyorum misafirlerin yanında hıı bide nerde kırmızı fiyonklu falan taç bant görsem alıyorum hemen bakalım hangisi güzel olursa onu takıcam heralde kırmızı takılır dimi?? Bebek mevlüdünde de düğün çarşısında okadar para verilip sonradan giyilmeyen saten gecelik takımımın pijama ve sabahlığını giyicem kuzenim öyle yapmıştı, 40 ının içinde okutmuştu ve yatağında yattı bebişle süper oluyo ya bide mevlüt kıyafeti bebişe ohh yatıyosun gelenler tebrik ediyor geçiyor sen yatışta :)))))))

bende aldım kızlar pijama takımı ama lohusalıkta giycem, gecelikte aldım ama hastane için ucuz bişey atılcak çünkü, ayrı bide ev için gecelik alacaktım ama kışın soğukta gecelik giyemem ben donarım o yüzden vazgeçtim alıpta bi köşede durmasın diye..

havlu pijama demişsiniz ama bana herkes sakın kalın bişey alma diyor doğumdan sonra sık sık ter basıyormuş ve değiştirmek zorunda kalıyormuşsunuz hastanelerde genelde sıcak ve normal doğum olursa belki daha rahat ama sezaryan olursa sık sık kalkamayacağızda yatakta pişik çıkarmayın kızlar çok kalın şeyler almayın

ben daha bakmadım ama öyle çok kalın bişey almayı düşünmüyorum şu an ateş basıyo bana zaten üşürsem üstüme ek bişey daha alırım diyorum

Fikrin için teşekkürler canım dediğin doğru valla ben hem kalorifer hem ufoyu yakmayı düşünüyorum bebeişim için ama sıcağı çok sevmiyorum kendim bunalırım patlarım valla iii etmişim benim aldıklarım çok kalın şeyler değil

kızlar begenirseniz bütün penti satan mağazalarda var çok rahat ve kullannışlı ve %50 indirim var paylasıyım dedim benim gibi eşofman hastası iseniz tavsiye ederim:CüvCüv:

kızlar bugün doğumdan sonra kullanacağım alt iç çamaşırı aldım.paketler halinde satlıyordu.markspencer de 7 tane alt çamaşır 31 lira birde ikinci ürün aldığında %50 indirim vardı.bende 7 tane olanı doğumdan hemen sonra giymek için yüksek bel (göbek deliğinle aynı hizzada) 5 tanesinide normal bikini aldım şimdide rahatlıkla kullanılabilir.kızlar tavsiye ederim tanesi 4 liraya felan geliyor.ihtiyacınız varsa kaçırmayın derim.

dün konuyu bebeklere neler aldık kısmına açmıştım bibde buraya açayım dedim.

hastahane için çok iyisi gerekmiyor zaten,evde giymeye daha canlı ve gösterişli bir pijama veya gecelik olabilirdi.o günlerde insan kendini güzel hissetmek istiyor

kıslar bizde dün kayınvalidemle baktık. yeni modeller cıkmış . cok hoşuma gitti. göğüs kısımları parça altından yırtmaçlı. emzirmek için göğsünü rahatlıkla ordan cıkarıp emzirebilmen için . cok hoşuma gitti. bir o pijama takımından bide gecelik aldıkmı yeterlidir benim icin diye düşünüyorum

bende hep klasik tarz olurya biraz farklı bir sabahlık aldım içine uygun gecelik bulamamıştım pentinin geceliği güzelmiş bende alıyım bari. bir de bebişimin hastane çıkışıyla bodyleri işte bunlar.

Kızlar Ankara'da oturan varsa Kızılay'da bir pasajda pijama dünyası diye biryer var toptancısı Senfoni hamile fijamalarını% 50 indirimle satıyo çok da şık modeller gecelik ve sabahlığı 60 lira falan nakitte daha da iniyolar

kızlar ben eşofman takımını nıke den fermuarlı lacivent renk aldım.
gecelikliğimi ise özdilekten pamuklu onunde kız resmi olan kokoş (biraz) diz hızasında gecelik aldım...
gecelik bakmak isteyenleri özdileği tavsiye edrim çok güzel gecelikler var aklınızda bulunsun ....

X