karaca tencere seti

tatu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2008
342
6
kızlar karacanın tencere setinden almıştım 2 sene önce çeyizim için..
kapakları yeşil ve cam. geçen sene çay kaynarken bi baktım kapağı çatır çatır kırıldı ve çayın içine döküldü parçaları...
bir de öyle bi kırılıyoki minicik parcalara ayrılıyo...
bugün de makinadan bulaşıkları çıkarıyordum ki bi tuttum durduk yere bütün makinamın içi cam parçacıklarıyla doldu....kullanıcı hatası yok ortada.çay kaynarken kırılabilecek kadar hassas bir cam koymaları resmen insanı kazıklamaktır.900ytl vermiştim hemde iyisinden olsun diye 2 sene önce...
tencerem çaydanlığım kapaksız kaldı....
karacayı protesto ediyorum...cam kapaklı almayın benden size tavsiye
...:mymeka:

çok üzüldüm canım.bende çeyizim için düşünüyordum karacadan almayı ama hisardan aldım tencere takımımı.demekki diğer markalara nazaran ucuz yapıp kalitsiz malzeme kullanıyorlar.iyi ki hisar almışım.2 sene önce aldıysan garantisi de bitmiştir.ne olacak şimdi?

cnm bende ceyızıme karacanın celık tenceresını aldım fakat cam kapaklı degıl.
sorununu bu sekılde degılde karacanın fırmasına bıldırsen yardımcı olacaklarını dusunuorum.

kalıcak öyle napiim canım...
aldığım yer de kapanmış gidip hırsımı alamıyorum..
tencereye diğer kapaklar da oluyo boyutları benzer çünkü...
ama çaydanlığı napıcam....kullanamıyorum....üzerine bişeyler kapatıp idare edicem artık...hisardan almakla iyi etmişsin.aslında karacanın da tencere iyi de kapakları çelik olandan alsaydım keşke..
cam çok sakat...

hadi ya gerçektenmi bende 4 sen oldum alalı çeyizime ama daha kullanmadım. düdüklüsünü kullandım çok güzel. beimki tam set olanlarındandı temize kullanırım diye saklıyorum bende. inşallah öyle bir durumla karşılaşmam. hakikaten dünya para verdik.

düdüklüsünde bi sorun yaşamadım. tencere kalitesi de iyi ama kapaklar çatır çatır giderse napıcam...
kapaksız tencere mi olurmuş yaa...sinir oldum...

2 sene oluyo hemen hemen...
ama belkide beni çekemeyenlerin nazarı değmiştir canım olabilir...
çok mutluyuz ya o açıdan
......kaydirigubbakcemile3

aynen benmde öle oldu...ocakta bile kulpları çat çat die ses çıkarıo...bende hem mavi kapaklı cam hemde yeşil cam kapaklı seetn var...hiç birinin tutacakları yok ne kapakların ne tencerenin sıcağa dayanıklı değil altı kısıkta olsa cat cat die kırılıo...karaca mı yok bi daha

bende çeyizime tam setinden aldım..hani içinde baharatlık takımı bile olandan ....çok para vermiştim...umarım kullanırken sorun yaşamam....

canım internet üzerinden şikayetci olsana karacadan ve yetkili bi bayisine gitsen?

ben genel olarak memnunum
öncelikle düdüklüsü çok güzel.gerçekten güzel pişiriyor.
tencere setim var bide kulpları tahta görünümlü
kulplarının yanması hariç onlarda güzel

Karaca bir şeyimiz yok ama çeyiz setini almayı düşünüyorduk.Şimdi çok düşündürüyor insanı.Belki porselen ürünlerini düşünebiliriz ama tencere sanırım düşünmeyiz.Çünkü çok ucuz da değil fiyatları eğer bu kalitedeyse.

benimde karaca çelik tencere seti ve teflon seti var.tencerede sorun yok kapaklar çelik tutacaklarda porselen gibi değişik bişey.ama teflonların tutacakları farklı.öyle sizinkiler gibi dökülmedi ama sıcaktan çatladı şimdi çatlak çatlak duruyor :KK43:

kızlar geçen benimde kahvaltı takımımın servis tabağı kırık çıkmıştı değiştirmeleri için vermiştim 15-20 gün aradılar parça geldi diye. annemle gittim.
ben işlemleri yaparken annemde takımlara tabaklara bakıyordu. yanlışlıkla annemin çantası tek satılan tabaklardanbirine çarptı tabak yere düştü kırıldı ve parasını bizden aldılar, 23 lira.
o şoklamaya verdim ama şimdiki aklım olsa vermem.

ben de deorlu çelikk tencere setini aldım ve ilk kullanım da bütün deorları döülmeye başladı.yarın ulaşmaya çalışıcam.deşirme üzereyim.

kızlar karacanın tencere setinden almıştım 2 sene önce çeyizim için..
kapakları yeşil ve cam. geçen sene çay kaynarken bi baktım kapağı çatır çatır kırıldı ve çayın içine döküldü parçaları...
bir de öyle bi kırılıyoki minicik parcalara ayrılıyo...
bugün de makinadan bulaşıkları çıkarıyordum ki bi tuttum durduk yere bütün makinamın içi cam parçacıklarıyla doldu....kullanıcı hatası yok ortada.çay kaynarken kırılabilecek kadar hassas bir cam koymaları resmen insanı kazıklamaktır.900ytl vermiştim hemde iyisinden olsun diye 2 sene önce...
tencerem çaydanlığım kapaksız kaldı....
karacayı protesto ediyorum...cam kapaklı almayın benden size tavsiye
...:mymeka:

Merhaba
irtibata geçerseniz, satın almış olduğunuz ürün üretimden kalkmamışsa kapaklarını temin edebiliriz. evindenal.com

ben zaten dha önce çeyiz köşesinde uyarmıştım yeni evlenecekleri karaca almayın elinizde kalır diye....kuzenimin çeyizini sererken porselenler elimizde kaldı.. değil 900 tl 9 lira vermm karacaya...

sna da geçmş olsn cnm

ben komple çeyiz takımımı (yemek takımı, kahvaltı takımı, çatal-bıçak seti, tencere takımı, çay takımı) karacadan aldım ve çok memnunum. şu ana kadar bir olumsuzlukla karşılaşmadım çok şükür.

ben komple çeyiz takımımı (yemek takımı, kahvaltı takımı, çatal-bıçak seti, tencere takımı, çay takımı) karacadan aldım ve çok memnunum. şu ana kadar bir olumsuzlukla karşılaşmadım çok şükür.

X