Saç Kesim Şekilleri Saç düzleştirmek için basit bir önerim var

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
Hafif su dalgası gibi dalgalı olan saçta belki ama kıvırcık saçta işe yaramaz papaz gibi kabartır ancak. :)

Valla üşenmedim kalktım yaptım saçımı yıkayıp,iyi ki göremiyorsunuz beni,yüreğinize inebilirdi,bildiğiniz orman kaçkını oldum-tatlicadiarzu-

Elektriklenmeyen saçlar için güzel bir yöntem ama benimki maşallah santral gibi:nazar:

Valla üşenmedim kalktım yaptım saçımı yıkayıp,iyi ki göremiyorsunuz beni,yüreğinize inebilirdi,bildiğiniz orman kaçkını oldum-tatlicadiarzu-

Elektriklenmeyen saçlar için güzel bir yöntem ama benimki maşallah santral gibi:nazar:

canım nasıl yaptın peki yukarıdan aşagıya dogru saçını tarar gibi mi yaptın yoksa alltan mı tutun makinayı?birde bu işlemi birkaç kez aynı yere uygula 1-2 sanıye durdurtttt okkk elektirikleniyorsa azcık saç kremi sür tekrar yapp

Son düzenleme:
canım nasıl yaptın peki yukarıdan aşagıya dogru saçını tarar gibi mi yaptın yoksa alltan mı tutun makinayı?birde bu işlemi birkaç kez aynı yere uygula 1-2 sanıye durdurtttt okkk elektirikleniyorsa azcık saç kremi sür tekrar yapp

Yukarıdan aşağıya doğru dediğin gibi yaptım ama benim saçımın extra bir elektriklenme hevesi vardır,krem filan dişinin kovuğuna yetmiyor...

Saç düzleştirme işinin piri oldum o yüzden:nazar:

Kolay şekil alanlar şanslıa.s

benim bir arkadaşım vardı yurttayken saçı çok kıvırcıktı sabırla yaptım ona oldu canım:):jeyyar:

Dur tamam kızma öyle ısıracak gibi dişlerini de gösterme alla alla:)) Saçı kolay şekil alan var almayan var normal fön bile zor dururken saçımda iki yukardan aşağı fıştırı fıştırı yapmayla düzelirse valla şu an 4. kattayım atarım kendimi camdan aşağı :))

En son fön çektirmeye gittiğimde fön çeken arkadaş içinden söylenmeyi bırakıp bu ne inatçı saçtır kardeşim diye mırıldanıyordu hatırladığım.:)) Eee şimdi haksızmıyım? naniknanik

gel bi öpem seni Şeniz
akşam yaptım valaahaa oldu
fönlü fibi
ilk üstten yaptım dediğin gibi
sonra saclarımı öne attırdım
figoyu tuttum bi elimle saclarımın arasından tarar gibi yaptım
geri attırdım tekrar dediğin gibi yaptım
ne göreyim düm düz :1shok:
sabah kalkınca hemen ıslatıp sacımı tekrar yaptım 3 dk bile sürmedi
artık her sabah yapabilirim

benim saclarımda oldu yerimseniben

ben saçımı kuruttuktan sonra fırçayla tarayarak tekrar geçiyorum üzerinden zaten düz olan saçlarım bi şekle giriyor fönlü gibi oluyor

Dur tamam kızma öyle ısıracak gibi dişlerini de gösterme alla alla:)) Saçı kolay şekil alan var almayan var normal fön bile zor dururken saçımda iki yukardan aşağı fıştırı fıştırı yapmayla düzelirse valla şu an 4. kattayım atarım kendimi camdan aşağı :))

En son fön çektirmeye gittiğimde fön çeken arkadaş içinden söylenmeyi bırakıp bu ne inatçı saçtır kardeşim diye mırıldanıyordu hatırladığım.:)) Eee şimdi haksızmıyım? naniknanik

canım kısmadım yanlış anlama sadece hınzıca bi gülüş attım sanahihoyyyt tabi haklı olabilirsin ama bi dene şekerrr:eek:

gel bi öpem seni Şeniz
akşam yaptım valaahaa oldu
fönlü fibi
ilk üstten yaptım dediğin gibi
sonra saclarımı öne attırdım
figoyu tuttum bi elimle saclarımın arasından tarar gibi yaptım
geri attırdım tekrar dediğin gibi yaptım
ne göreyim düm düz :1shok:
sabah kalkınca hemen ıslatıp sacımı tekrar yaptım 3 dk bile sürmedi
artık her sabah yapabilirim

benim saclarımda oldu yerimseniben

öp canımcımm valla bende çok sevindim ya iszlerden böle msjjlar alınca vede işe yaradığını görünce bana sınavlarım için bi dua edersiniz artıkımmmkaydirigubbakcemile5delikafadulden

canım kısmadım yanlış anlama sadece hınzıca bi gülüş attım sanahihoyyyt tabi haklı olabilirsin ama bi dene şekerrr:eek:

Seni mi kıracağım kıs denerim valla ne olsa her gün en az 30 dk uğraşıyorken lafı bile olmaz. İşe yararsa varya üstüne bide göbek atacağım söz:)

Bu arada yanlış anlamanı istemem gırgır olsun diye takıldım ben sana sınavlarında çokk çok başarılar dilerim canım.

Seni mi kıracağım kıs denerim valla ne olsa her gün en az 30 dk uğraşıyorken lafı bile olmaz. İşe yararsa varya üstüne bide göbek atacağım söz:)

Bu arada yanlış anlamanı istemem gırgır olsun diye takıldım ben sana sınavlarında çokk çok başarılar dilerim canım.

yok kıssss yanlış anlamadımm biliyorumm takıldığını çokk teşekkür ederim artık bu dönem için başarı dileklerin işe yarar dene bakalım ama kabarıyor die bırakma saçın kurusa bile uygula zarar vermiyor ok mikaydirigubbakcemile5

walla ben düzleştiriciyle bile 2 saatte yapıyorum saçımı,inş bu işe yararrr,dua ederim sana,denicem en kısa zamanda

walla ben düzleştiriciyle bile 2 saatte yapıyorum saçımı,inş bu işe yararrr,dua ederim sana,denicem en kısa zamanda

olur canım ama olmuyor diye sakın bırakma çok zamanını almaz zatenn

meLikee_ tatLıım sağoL payLaşım içinn,yarın ben de deniceemm bakaLımm

sonucunu bekliyoruzz canımmmyerimseniben

okuduklarımdan anladığım kadarıyla bu tam benim saçıma göre bir yöntem çünkü ben ucundan çektirerek kurutunca bile düzeliyor saçım çok kalın telli uzun ve gür ama çok elektiriklenmez ilginç bişey neyse :) ama sorunum var ki figom yok.. bunu nerden alabilirm ben? makinayla mı birlikte satılıyor. ve normalde işlevi ne :)

X