Saç Kesim Şekilleri Saç düzleştirmek için basit bir önerim var

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

minel axsxk

HİSLERİMİN TALEBESİYİM
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2008
1.200
15
Biz bayanlarr saçlarımızı şekle sokabilmek için ugraşıp duruyoruz çeşitli düzleştiriciler ve kaliteli olanları da fiyatları malumm:1shok:
belki çogunuz biliyorsunuzdur benim sizlere önermek istediğimm pahali düzleştiricilerin yerine eğer varsa kurutma makinelerimizn saçlarımızı kıvırcık yapmak için kullandığımız fingrıyla(hani tabak şeklinde olan) saçlarımızı kurutuyormuş gibi yukarıdan aşağıya dogru tarar gibi yapmak...ben 4 seneir saçlarımı bununla düzleştiriyorum gerçekten yıpranmıyor ve çok dogal duruyor saçınızı tarar gibi kurutuyorsunuz hepsi bu inşallah anlatabilmişimdir
şutarafagitti a.s.yerimseniben​

Son düzenleme:
kızlarr inşallah işinize yaramıştırrr anlamayan varsa tekrar anlatabilirimmmmmmöptüm hepiniziiiiiiii

aynen o bnm saçımı kabartıyor ve hiç fön gibi durmuyorr
Kızlarrrr benim demek istediğim o fingırı saçınızı aşagıya sarkıtıp onu da alttan kurutmak değill nasıl fön çekiyorsanızz tarar gibi saçınızı yukarıdan aşagıya dogru fıngırla kurutunn bunu bi keç sefer aynı bölegeye uygulayın hemen çekmeyinn kuruyana kadar yapınn hepsi buuuyerimseniben

fingır dediğiniz vigo mu acaba?

bu yani:
kinjpp083rk4.jpg

Tatlım haklı olabilirsin ama saçın cinsine göre değişiyor o.
Çünkü kimi saç hemen kabarıyor. Mesela fön çektiince bile hemen bozuluyo kalın telli çünkü. Seninki muhtemelen incedir kolay şekil alıyordur.

Tatlım haklı olabilirsin ama saçın cinsine göre değişiyor o.
Çünkü kimi saç hemen kabarıyor. Mesela fön çektiince bile hemen bozuluyo kalın telli çünkü. Seninki muhtemelen incedir kolay şekil alıyordur.

yok canım bu dediğim yöntem her tip saç için geçerli hatta benim saçlarım gür ve kalın telli ben çok memnunum iyiyce deneyin düzleşene kadar oka.s

X