kasık ağrıları

ingilizceci

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2008
567
3
41
kızlar yaklasık 10 gundur kasıklarım cok agrıyor 2 ay oncesıne kadar adetlerım cok duzenlıydı fakat 2 aydır gecıkıyorum ve adetımın gecıkmesıyle bırlıkte kasık agrılarımda basladı adetıme yaklasık 10 gun var ve benım kasıklarım sureklı agrıyor anlamıyorum ayrıca herhangı bı akıntımda olmuoyor sızce ne olabılır boyle kasıkları agrıyanlar var mı mirmirmirmir

canım geçmiş olsun belki adet olcağın içindir bu agrıların şiddetliyse bir doktora görünna.s.

canım üşütmeden ve kistlerden kaynaklanabılıyor senı korkutmak istemem ama doktora gıttınmı canım

canım ben bugün aynı şikayetten doktora gittim
doktorda bana üşüttüğümü ve iltihap sonucunda öyle olduğumu söyledi...
tabi senin için bağlayıcı değil...

canım üşütmeden ve kistlerden kaynaklanabılıyor senı korkutmak istemem ama doktora gıttınmı canım

tatlım olabılır ya üşüttüm yada kist var :KK43: aslında eylulde kemisetin övül kullanmıstım akıntım olmuyor dıye ıltıhaba baglamadım acaba gebe kalmaya engel mı senağlama

canım bunu dr a gitmeden anlayamazsın.korkma ama dediğin gibi ya kist vardır ya da üşütmüşsündür.merak etme dr a görün

kızlar yaklasık 10 gundur kasıklarım cok agrıyor 2 ay oncesıne kadar adetlerım cok duzenlıydı fakat 2 aydır gecıkıyorum ve adetımın gecıkmesıyle bırlıkte kasık agrılarımda basladı adetıme yaklasık 10 gun var ve benım kasıklarım sureklı agrıyor anlamıyorum ayrıca herhangı bı akıntımda olmuoyor sızce ne olabılır boyle kasıkları agrıyanlar var mı mirmirmirmir

canım demin chatteydk hatırladın mı doktora görün kist olabilir ilişki anında da acı oluyo mu varsa kesin odur ben de de vardı

tatlım olabılır ya üşüttüm yada kist var :KK43: aslında eylulde kemisetin övül kullanmıstım akıntım olmuyor dıye ıltıhaba baglamadım acaba gebe kalmaya engel mı senağlama
canım üzülme ama hamile kalmaya engel oluyor doktora git tedavını ol tamammı tatlım kafana takma duzelır

X