33.hafta kasik ağrisi

canxoxzxuxm77

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2008
76
0
arkadaşlar 32.haftam buğün doldu 33 e girdik ama benim kasıklarım ve bacaklarım özellikle gece uyurken çok acıyor sizce bu normal mi bir taraftan diğer tarafa dönerkern sanki kemiklerim ayrılıyor birbirinden uzun süre oturup kalkıncada yürürken bir anda kasıklarım çok acıyor yürüdükçe açılıyor bunlar normal mi sizce

arkadaşlar 32.haftam buğün doldu 33 e girdik ama benim kasıklarım ve bacaklarım özellikle gece uyurken çok acıyor sizce bu normal mi bir taraftan diğer tarafa dönerkern sanki kemiklerim ayrılıyor birbirinden uzun süre oturup kalkıncada yürürken bir anda kasıklarım çok acıyor yürüdükçe açılıyor bunlar normal mi sizce

merhaba cnm bende 34.haftayim ayni sikayetlerim benimde var hatta bugun o kasik agrisi yuzunden doktora bile gittim dr bunun normal oldugunu soyledi artik yalanci sancilar basladi cok siddetli olmadigi surece normal uyurken ben resmen inleye inleye donebiliyorum sanki kaburgalarim kirilacak gibi hissediyorum oglumun agirligindan. yani anlayacagin hepsi normal merak etmefazla yorma kendini bol bol dinlen

aynıları bendede oluyodu cnm özelliklede gece yatınca,doktorum bunların normal olduğunu ve son zamanlara doğru artacağını söylemişti.

canım korkma bişey olmaz inşallah ara ara bu şikayetler normaldir..sürekli değil ama bende de oluyordu..

ben de bu sıkıntı neredeyse 2 aydır var..
gece bacak aramda yastıkla dönmeye calışırken ve uzunca bir süre oturduktan sonra kalkınca daha cok oluyor..
eh bu da normaldir ne diyelim....

X