Yerleşme kanaması kaç gün sürer?

Güncelliyorum benzer durumda olan arkadaşlara örnek olsun diye...

Bu olaydan sonra benim hamileliğim kesinleşti..Biri erkek biri kız ikiz bebeklerime hamile kaldım..Ancak rahim ağzı yetmezliği nedeniyle 2 bebeğimi de beklenmedik bir zamanda kaybettim...mafoldumben mafoldumben 18 haftalıkken erken doğum yaptım..bebeklerim canlı ve bütün organları gelişmiş olarak doğmuşlardı...kapleri atıyordu...Çok küçük olduklarından yaşatılma şansları yoktu...bebeklerimi mezara gömmek zorunda kaldık :KK43:((

Şimdi Ada kızım ve Ege Oğlum,canımın içlerine kardeş getirmek için yeniden tedavideyim..Bu gün transferimin 7. günü,herhangi bir kanamam yok henüz.

Allahım bu kandil günü dualarımı kabul et yarabbim...:Saruboceq:mafoldumben mafoldumben

AMİİİNNN canım..en tez ve hayırlı zamanda Allahım bizi meleklerimize kavuştur yarabbim..bumübarek gecenin hürmetine,peygamberimiz Hz.Muhammed(S.A.V)in yüzü suyu hürmetine dualarımızı kabul et yarabbim..
bademciğin Ada ve Ege'sine kardeş veya kardeşler,bana da tek ve sağlıklı bir bebek nasip et Allahım..ve bütün bebiş isteyenlerin duasını kabul et yarabbim..AMİN:Saruboceq:

kızlar bişey sormak istiyorum yerleşme kanaması tedaviyel olan gebliklerdemi oluyor sadece
okadar çok hamilelik belirtilerim varki mide bulantısı kusma tansiyon düşmesi aşırı tuvalete çıkma sürekli uykum geliyo vs..vs..birçok şey 3 yıllık evliyim bu zamana kadar korunuyoduk artık korunmuyoruz hamile olabilirim derkeeennnn
hafif pembe bi kanamam oldu yerleşme kanaması denen şeymidir yoksa adetmi olucam ufff yaaa..

kızlar bişey sormak istiyorum yerleşme kanaması tedaviyel olan gebliklerdemi oluyor sadece
okadar çok hamilelik belirtilerim varki mide bulantısı kusma tansiyon düşmesi aşırı tuvalete çıkma sürekli uykum geliyo vs..vs..birçok şey 3 yıllık evliyim bu zamana kadar korunuyoduk artık korunmuyoruz hamile olabilirim derkeeennnn
hafif pembe bi kanamam oldu yerleşme kanaması denen şeymidir yoksa adetmi olucam ufff yaaa..

merhaba benim de 16 ağustosta adet olmam gerekiyordu bugün pembe bir akıntı geldi wc kağıdını kirletecek kadar....yerleşme kanamasını okuyorum adet tarihine ya da adetten 1-2 gün öncesine denk gelir yazıyor acaba yerleşme kanaması olabilir mi arkadaşlar....gebeliğe ilişkin göğüslerde hassasiyetten başka hiç belirti yok...çok meraklıyım nolur böyle bunu yaşayan varsa bir fikir versin.

arkadaşlar benim mayısta bi kimyasal gebeligim oldu en son agustosun yedisinde hastalandım ve bittikten sonra bir hafta sonra üç dört gün bi kanamam oldu ama fazla degil ilk hamileleigimde hiç böyle seyler yasamadım acaba hiç böyle bişey yasyıp hamiş olan varmı test yapmakda doktora gitmekde istemiyorum sonra üzülüyorum ama bu kanama normal adet gibi degildi

transferin 10.günü şu an ve bende hiç bi belirti yok sadece yoğun beyaz bi akıntım var.moralim bozuluyo neymiş bu yerleşme kanaması.bende olmadı.çok korkuyorum 2gün kaldı öğrenmeme.zaman geçmek bilmyo ya uyuyamadım sabaha kadar.belirti olmaması iyi mi kötü mü onu bile bilmyorum.(

kızlar benim geçen ay bu bahsettiğim lekelenme şeklinde olan akıntı adetin habercisiymiş 2 gün sonra normal adet oldum...yani yerleşme kanaması filan değilmiş çok umutlanmıştım ama benim olmadı inşallah sizinkiler yerleşme kanamasıdır....pozitif29 canım herkeste yerleşme kanaması olacak diye bi şart yok bu kadınların %20 gibi bir oranında oluyormuş...hakkında hayırlısı olsun inşallah canım...

adetime bir gün varken kanamam başladı.kasıklarım da ağrıyo.ama bir gün sürdü.şu an yok.bunun sebebi nedir

:KK59:benim adetime daha 15 gun var ama dün kahverengi lekelenmelerim oldu bilgisi olan varsa lutfen yardimm:KK59:

:KK59:benim adetime daha 15 gun var ama dün kahverengi lekelenmelerim oldu bilgisi olan varsa lutfen yardimm:KK59:

tam yumurtlama günlerindesin ve ovulasyon kanamasıdır o. bazı kadınlarda olurmuş. bence sen bugünü değerlendir.

tam yumurtlama günlerindesin ve ovulasyon kanamasıdır o. bazı kadınlarda olurmuş. bence sen bugünü değerlendir.

bende geçen ay tüp bebek yaptırdım .kimyasal gebelik oldu ve bebek düştü.bu ay 26.gün kahverengi lekelenme başladı.ben arkasından adett olcam die bekliordumm ertesi günde kahverengi lekelenme oldu ve kesildi.bugün evde test yaptım 2.çizgi silik çıktı.hemen hastaneye gidip test yaptım ve sonuçç 750 çıktıı..yarın doktora gitcem...inşallah herşey güzel devam ederr...

ben ayın 19 da ilk hafif pembe kanama geldi düne kadar az geliyodu pembe kanama şimdi kırmızı ve biraz fazla gelmeye basladı halsizlik gaz kasıklarım şiş ve kasımda sanki bişe var bir sag bir sol tarafda agırlık gibi bişe geliyo acaba bu neden kaynaklanıyo yerleşme kanamasımı bu normal ay basıma benzemiyo lütfen acil cvp

ben ayın 19 da ilk hafif pembe kanama geldi düne kadar az geliyodu pembe kanama şimdi kırmızı ve biraz fazla gelmeye basladı halsizlik gaz kasıklarım şiş ve kasımda sanki bişe var bir sag bir sol tarafda agırlık gibi bişe geliyo acaba bu neden kaynaklanıyo yerleşme kanamasımı bu normal ay basıma benzemiyo lütfen acil cvp

Kirmizi kanda dr araman lazim telden giriyorum hamilemisin bilmiyorum eger oyleyse dr ara hemen

merhaba benim yaklaşık 7 günden beri lekelenme tarzında kanamam var toplamda adetim de 8 gün geçiyor ilk defa böyle birşey yaşıyorun test yaptım çıkmadı yarın kan testi yaptıracağım yerleşme kanası olabilir mi diye düşünüyorum

adetim biteli 10 gün oldu ve dün kan geldi ondan öncesinde kahverengi leke geldi. acaba bu yerleşme kanaması mııı??

adetim biteli 10 gün oldu ve dün kan geldi ondan öncesinde kahverengi leke geldi. acaba bu yerleşme kanaması mııı??

canım yerleşme kanaması için erken olabilir yumurtlama zamanında da bazen böyle kanamalar olabiliyormuş

merhaba bende kaç gündür bu konuyu araştırıyorum benimde 5 yaşında bir kızım var ikinci çocuk için bu ay ilk defa denedik ben 25 günde ovülasyon oluyorum adetim 30 ağustosta bitti sanırım yumurtlamamda 3-5 eylül arasıydı genelde adetim bitince 4 gün sonra yumurtam çatlıyor doktorum söylemişti fakat ayın 12sinde denize gittik o gün çok yürüdüm denize girdim eve gelince gece kahverengi koyu akıntı geldi genelde adetim böyle başlar ama adetime 5 gün vardı hemen test yaptım belki yerleşme kanamasıdır diye negatif çıktı acaba yinede hamile olabilirmiyim bugün 3. gün hala damla damla kahverengi geliyor birde konunun başında arkadaşta böyle hamile kalmış bendede aynı belirtile var yumurtlama günümden beri karnım çok fazla şişti ki normalde tahta gibidir halada şiş bu şekilde olan varmı adetime 2 gün kaldı şimdi günümün geçmesini bekliyorum test yapmak için en çok korktuğum rahimde 1.5 cmlik ur var inşallah o etkilemiyordur ilk kızımdada(ozaman ur yoktu) bu şekil oldu 3 ay üstüne adet kanaması gibi kahverengi gördüm ama adet günüm 12 gün geçip hamile olduğumu öğrendikten sonra doktor düşük tehlikesi demişti 1 ay yatmıştım ve progestanla kanamalarım durdu şu an doktorada gidemiyorum çünki daha 2 günüm var meraktan çatlıcam

Son düzenleme:
tatlım yerleşme kanaması olabilir bence 2 daha bekle sonra dr git kendinini herşeye hazırla olmasa üzülme sakın stres yapma çünkü çok etkiliyor

bugün sağlık ocağında kan testi yaptırdım zaten yarın adet günüm normalde 1 gün geçse bile hemen anlardım ama hala koyu kahverengi akıntı geliyor birde ilk günlerde kan gibi kokuyordu şimdi normal vajinal akıntı gibi kokmaya başladı bugün akıntı geleli perşembe gününden beri 4. gün yarın sonucunu mutlaka yazarım

Son düzenleme:
Maalesef bugün adet oldum normal kanamam geldi birde testin sonucunu öğrendim negatif:KK43: şimdi kafamda sorular oluştu acaba bebek döllendi de rahime yerleşirken mi tutunamadı çünki tam o günlerde denize gittik ve ben o gün çok yoruldum acaba o kanda o yüzdenmi geldi yaklaşık 5 gün boyunca kahverengi ve damla damla geldi bugün adetim başladı birde öyle 5 gün gelir bu ay gitti resmen

X