Yerleşme kanaması kaç gün sürer?

maalesef bugün adet oldum normal kanamam geldi birde testin sonucunu öğrendim negatif:KK43: şimdi kafamda sorular oluştu acaba bebek döllendi de rahime yerleşirken mi tutunamadı çünki tam o günlerde denize gittik ve ben o gün çok yoruldum acaba o kanda o yüzdenmi geldi yaklaşık 5 gün boyunca kahverengi ve damla damla geldi bugün adetim başladı birde öyle 5 gün gelir bu ay gitti resmen

benımde 3 gundur bahsettıgınız gibi bır lekelenme geliyor reglme 5 gun var

ben o aydan sonra 4. ayımda hamile kadım canım o ayda adetime 3 gün kala normal kan geldi adet oldum sandım 3 . gün kesildi doktora gittim kanda çıktı şimdi 9 haftalık hamileyim

mrb arkadaşlar.benim yerleşme kanamam bir gün sürdü.hatta bir saatliğine pazara gidip gelmiştim döndüğümde lavaboda farkettim.o gün aynı adet olacakmışım gibi karnım ağrımıştı peşine kahveringi leke gelmişti.adet başlangıcım 1 hazirandı.28 günde bir olurum.bazen 1-2 gün önce de olur.genelde adetlerim düzenlidir ve yerleşme kanaması 24 haziransa gelmişti.yani adet başlangıcından tam 24 gün sonra.umarım aydınlatıcı bilgiler vermişimdir.

Adetim üç gün sürdü normalde 5 6 gün sürerdi çatlama dönemime yakin lekelenme oldu bir oglum var ama ikinciyi istiyoruz yarin saglik ocagina gitcem

Meraba hanımlar yeni üye oldum ve bi problemim var 2 aylık evliyim eşimle şimdiden bebiş çalışmalarına başladık dün anormal bi şekilde kanamam oldu adetime 2hafta var ve daha önce hiç düzensiz adetim olmadı ayrıca dün ovulasyon günümdü hala pembemsi kanamam devam ediyo sizce sebebi ne olabilir bu yerleşme kanamasını duydum ve umutlandım inşallah o kanamadır

Slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım ve yardımıniza ihtiyacım var geçen hafta Salı günü embriyo transferim vardi ve adetimede 10 gun vardı ayin 9 unda kahverengi leke geldi 3 gun surdu bugunde çok az bir kanamam var ve korkuyorum kan testinde pozitif çıktı ama doktor hamile sayılmaz dedi aranızda bole olan varmı hiç bir hamilelik belirtim yok tutmadmi acaba diye korkuyorum dolu dolu kan gelmiyor akinti gibi lutfen yardım edin şimdi den tessekurler

Yerlesme kanamasi iki hamileligimde de basima geldi.Ilkinde tam adet olacagim gun tuvalet kagidinda cok net ,hafif acik kirmizi kan gordum.Once sandim adet oluyorum herhalde ve sonraki gun hicbisey ortada yoktu. Hamilelik belirtileri o gunden sonra gormeye basladim.Bes gun sonra test yaptim hamileyim.Mide bulantisi haric butun belirtiler olusmaya basladi.Hamileligimin altinci haftasini tam doldurmustum kahverengi bir leke geldi.Daha sonra gelmedi.Ilkin korktum sonra lekelenme devam etmeyince biraz rahatladim. Malisef hamileligim dokuz haftalik dusukle sonuclandi. Aradan uc ay sonra yeniden hamile kaldim.Ayni ilki gibi yerlesme kanamasi oldu.Tabi kanama devam etmeyince hemen anladim hamile oldugumu.O zamanda adet gunume denk gelmisti.Malisef o da 6 haftalik dusukle sonuclandi.Moralinizi cok bozmayin cunku ben kirk yasindayim.Yasimdan dolayi dusuklerin oldugu soylenildi.Diger turlu problemim yok sukur.Allah 'ima binlerce sukur iki tane cocugum var ama icimde hep bir ucuncu icin cok istek var.Umudum yok gibi birsey.Treni kacirmis gibiyim.Yasadigim dusuklerden dolayi cok uzgunum.

Meraba hanımlar yeni üye oldum ve bi problemim var 2 aylık evliyim eşimle şimdiden bebiş çalışmalarına başladık dün anormal bi şekilde kanamam oldu adetime 2hafta var ve daha önce hiç düzensiz adetim olmadı ayrıca dün ovulasyon günümdü hala pembemsi kanamam devam ediyo sizce sebebi ne olabilir bu yerleşme kanamasını duydum ve umutlandım inşallah o kanamadır
Merhaba canim son durumunu merak ettim ben baya olmus yorumu yazali bende senle ayni durumdayim suan transferimin 8 gunu ve 3 gundur kahverengi lekelerim geliyor ?
Sizin insallah devam ediyordur hamileliginiz ?

Slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım ve yardımıniza ihtiyacım var geçen hafta Salı günü embriyo transferim vardi ve adetimede 10 gun vardı ayin 9 unda kahverengi leke geldi 3 gun surdu bugunde çok az bir kanamam var ve korkuyorum kan testinde pozitif çıktı ama doktor hamile sayılmaz dedi aranızda bole olan varmı hiç bir hamilelik belirtim yok tutmadmi acaba diye korkuyorum dolu dolu kan gelmiyor akinti gibi lutfen yardım edin şimdi den tessekurler[/QUOTE
Merhaba canim son durumunu merak ettim ben baya olmus yorumu yazali bende senle ayni durumdayim suan transferimin 8 gunu ve 3 gundur kahverengi lekelerim geliyor ?

Pardon canim yanlislikla size yazmisim ..

Arkadaşlar merhaba ben aşılama yöntemiyle adetime 4 gün kala hamile olduğumu öğrendim kan değerim 308 çıktı doktorum ikiz gibi dedi iki gün sonra değerim 1010 oldu çok erken öğrendiğimiz için keseyi göremedik adet tarihinden 2 gün sonra leke şeklinde kanamam geldi bugün 3. Gün hala lekelenme şeklinde kanamam var doktorum yerleşme kanaması korkma dedi ama ben tedirginim böyle bir durum yaşayan var mı yerleşme kanaması kaç gün sürer

Arkadaşlar merhaba ben aşılama yöntemiyle adetime 4 gün kala hamile olduğumu öğrendim kan değerim 308 çıktı doktorum ikiz gibi dedi iki gün sonra değerim 1010 oldu çok erken öğrendiğimiz için keseyi göremedik adet tarihinden 2 gün sonra leke şeklinde kanamam geldi bugün 3. Gün hala lekelenme şeklinde kanamam var doktorum yerleşme kanaması korkma dedi ama ben tedirginim böyle bir durum yaşayan var mı yerleşme kanaması kaç gün sürer
Canım yazalı baya olmuş ama merak ettiğim bisey var yerleşme kanaman ne kadar sürdü ve rengi nasıldı. Benden açık pembe kahve bir akıntı geliyor ama bilemiyorum. Dünden beri geldiği için acaba adet mi olacam diyorum ama akıntı desem değil kan desem o da değil değişik bi renk

Merhaba herkese birileri cevapp verirse çok sevinirim. Bugün transferimin 10. Günü kan degerim 214 cikti ama birkaç saat sonra kanamam başladı pembe yoğun . daha öncede ayni şeyi yasamistim diş gebelikti . benimle ayni şeyi yasayanlar var mi lütfen varsa yazsin

Benim adetim biteli 13 gün oldu ve dün kahve rengi leke geldi az sonra pembe oldu ama göğüs şansım karnım sanciyo bugün tekrar koyukahve leke geldi neden olabilir bu acaba okuduğum yorumlarda adetten bir kaç gün önce olabilir ama benim daha adetimé var bayağı kafam karıştı

Merhaba benim de aynı o şekilde oldu, adettim bitti 1 hafta sonra göğüsler de şişlik, kahverengi pembe bazen de anlık açık kırmızı lekelenmeler kasık ağrısı bel ağrısı falan hepsini yaşıyorum. Bugün kan testi verdim inşallah olumlu birşeyler çıkar. Sizin nedeniniz neydi acaba?

X