İstanbul da ozon tedavisi uygulayan yerler var mı?

nesrin111

hayat boş boş boş
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2008
3.852
18
istanbulda ozon tedavisi uygulayan yerler varmı? fiyatları ne kadar. ve ssk ile antlaşmaları varmı?ben mantar için gideceğim.

ozon tedavi artık alternatif tıp degıl tamamlayıcı tıp yontemi olarak tüm tıp dünyasında kabul gormektedır yani tedavi şekli olmadıgı için hicbir saglık guvencesı bunu karşılamamaktadır mantar için kandan ozon ve ozon saunayı kombine kullanırsan daha etkılı ve cabuk sonuc alırsın (cildindeki ışıltı da cabası olacaktır)

profilinde konya yazıyor neden istanbulda soruyorsun onu anlayamadım adanaya gelebıleceksen memnuniyetle burda yardımcı olabilirim

profilinde konya yazıyor neden istanbulda soruyorsun onu anlayamadım adanaya gelebıleceksen memnuniyetle burda yardımcı olabilirim

ailem istanbulda da benim.kalacak yer sorun olmaz.:)netten de arama yapıyorum ama tam bir şey bulamadım.1-2 yer anca bulabildim.şu anda da birisi 75 lira dedi.birraz pahalı geldi ama artık bu hastalığı çekmek istemiyorum:1hug:

seninki vajınal mantar mı dermatolojik mi ? doktoruma sorayım kendi gibi hastalarına ticarı bakmayan istanbulda muhakkak arkadaşı vardır ben kandan uygulananın seansına 50lira veriyorum ve senet yok k.kartı yok gittikçe oldukça ödüyorum bu gibi konularda şansına karşılaştıgın doktor ve merkez çok önemli 75 azbıle demişler burda 85 yapan yer bile var artı enaz 10-15seans yaptırmak gerekiyor ve kesın sonuç alacaksın diye de birşey maalesef yok
geçenlerde bana da bir iş arkadaşım (sedef hastasıyım) sana rapor çıkar ve ücreti bındigin taksiye kadar guvencen oder kaplıca daha etkili bir yontem dedi ben bu yonde düşünüyorum sana da farklı bir fikir

seninki vajınal mantar mı dermatolojik mi ? doktoruma sorayım kendi gibi hastalarına ticarı bakmayan istanbulda muhakkak arkadaşı vardır ben kandan uygulananın seansına 50lira veriyorum ve senet yok k.kartı yok gittikçe oldukça ödüyorum bu gibi konularda şansına karşılaştıgın doktor ve merkez çok önemli 75 azbıle demişler burda 85 yapan yer bile var artı enaz 10-15seans yaptırmak gerekiyor ve kesın sonuç alacaksın diye de birşey maalesef yok
geçenlerde bana da bir iş arkadaşım (sedef hastasıyım) sana rapor çıkar ve ücreti bındigin taksiye kadar guvencen oder kaplıca daha etkili bir yontem dedi ben bu yonde düşünüyorum sana da farklı bir fikir

benim vajinal mantar.başlarda geçiyodu ama 5-6 aydır ilaç fitil krem piyasada ne var ne yok kullandım ama geçmedi.tv de izlemiştim ozon tedavisini.bir de netten tesadüfen gördüm.
bun rapor işi nasıl oluyor.rapor çıkınca sen kaplıcaya gittiğinde ssk ödüyormu yani.bir bilgim yok.aslında kaplıcayıda düşündüm.araştırıyorum.bakalım hangisi daha iyi.

ben emekli sandıgıyım hiç gitmedim kaplıcaya ama arstırdım heyet raporu kronik hastalıklara veriliyor evet ssk ödüyor harcama yapıldıktan kaplıcadan dönuldukten sonra faturaları kuruma ibraz ediliyor ve odeme cıkıyor yaniozona 1000lira ve uzeri rakam gider haberin olsun kaplıca ücretsiz olmuş oluyo calışan eşin se ona sor işyerinden bilgi alsın daha iyi olur saglıklı günler dilerim

mutlaka vardır zaten kombine herşey için sonuç alıyorsun ben 100tane bilir kişinin önünde soyunurum bu kadar iddialıyım yani gram selülitim yok cok da zayıf sportmen bir bayan degilim bu tamamen ozonun sonucu c.tesi 5.seansımı yaptırdım çok şükür iki noktada geçti bile sedefim başka bir merkezde de sauna uygulaması için gittim görüştüm onu da yaptıracam

mutlaka vardır zaten kombine herşey için sonuç alıyorsun ben 100tane bilir kişinin önünde soyunurum bu kadar iddialıyım yani gram selülitim yok cok da zayıf sportmen bir bayan degilim bu tamamen ozonun sonucu c.tesi 5.seansımı yaptırdım çok şükür iki noktada geçti bile sedefim başka bir merkezde de sauna uygulaması için gittim görüştüm onu da yaptıracam

Arkadaşım zayıflama için ozona ne kadar ücret ödüyorsunuz (seans ücreti) öğrenebilir miyim?

Arkadaşlar bu ozonla zayıflama seans ücretlerini bilen yok mu çok merak ediyorum.

Son düzenleme:
merhaba arkadaşım.ben şuan araştırıyorum.birçok merkezi tel.aradım.fiyat sordum.antalya 80;konya 100,ist.150-180 arası.selülitleri yok olan arkadaş eskiden durum nasıldı?ozon saunayı da kullandı mı?

ya bende ozon terapi ücretlerini sordum.istanbul için diyorum.100 tl den aşağı yok.bir yer 75 falan demişti ama şlu da varki onun çeşitleri var her çeşit farklı fiyat..yani ben öyle anladım

.daylight sanırım..selülitleri yok olan arkadaş eskiden durum nasıldı?ozon saunayı da kullandı mı?
sadece kandan mı yapıldı?romatizma içn yaptırıcam selülitler de gidermi acaba

Arkadaşım zayıflama için ozona ne kadar ücret ödüyorsunuz (seans ücreti) öğrenebilir miyim?

ılden ile, hatta semtten semte değişiyor sanırım. Benim forumlarda okuduğum en düşük ücret yanılmıyorsam 50 TL idi. ıstanbul'da benim öğrendiğim en yüksek ücret 200 TL. Ama 8 seans için baştan topluca ödersen 1,280 TL oluyormuş.

Son düzenleme:
Öğrendiğim en yüksek fiyat değişti. 3. Levent'te Hattat Hastanesi'nde seansı 250 TL.

En iyisi küçük yerde yaşamak. Oralarda herşey daha ucuz.

Son düzenleme:
X