Mutfak Püf Noktaları Tezgahtaki Leke Nasıl Çıkar?

DeliMavi

Nirvana
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2008
1.287
7
a.s.selam kızlar,benim derdime derman olursanız sevinirim.
mutfak tezgahım mermer ve limon lekesi oldu,yani bu yüzden aşınma oldu.çok kötü duruyor,ne yapabilirim?canım sıkıldı:nazar:

limon ve sirke mermer tezgahların en büğük düşmanı çok dikkat etmek gerek benimde limondan dolayı beyazlama olmuştu ama zamanla geçmişti tezgahımda

merhaba kızlar , benimde büyük bir sorunum var temizlikle ilgili. senağlama hangi konu başlığına yazsam diye gezinirken en uygun burası galibasengözlerimebaksanab benim salonumda kocaman halım var.6 m.lik. geçen yaz kosla halı şampuanı ile sileyim dedim. ama kuruduktan sonra halımın reingi attı senağlama bej rengi halım çamaşır suyu dökmüş gibi oldu. üzerine uygulamıştım çünkü. halıcıya aradım , kosla müşteri hizmetlerini aradım elimizden biişy gelmez dedi. halı yıkamaya verin bi de bir kutu kosla verin hepsini aynı renk yapsın dedi . napcam ben şimdi. halımda yeni . 2 senelik. hani ortası lale oymalılar var ya onlardan yarımcı olursanız sevinirim :teselli:

Komşumun tezgahına yanlışlıkla meyve suyu dökülmüş. Tüh falan derken bi silmiş bakmış ki tezgahtaki bütün lekeler gitmiş. Tezgah bembeyaz pırıl pırıl!!kaydirigubbakcemile3 Heralde artık temizlik malzemeleri yerine meyve suyu kullanıyo...delikafadulden

X