Lise Yorum ve Soruları Snavsz direk gei

E

EU1

Ziyaretçi
arkadaşlar ben ticaret meslek- muhasebe mezunuyum...bu sınavsız geçiş hakkında bilen arkadaşlardan yardım almak isterim...benim için hangi bölümler avantajlı olur ?napmalıyım bu yıl başvurmak istiyorum ,bu olayda izlenecek yol nasıldır ? şimdiden teşekkürler...

merhaba arkadaşım ...hangi bölüm tercih edebilirsin bilmiyorum ama nasıl bir yol izleyebilirsin ; kayıt tarihi geldiğinde direk ösym nin istediği belgelerle ösym bürolarına gidip kaydolabilirsin.ben önlisans mezunuyum sınavsız geçiş hakkımı kullanarak 3 . sınıftan başladım direk ösym bürosuna gidip kaydımı yaptırarak...

lise mezunlarının da sınavsız önlisans a geçmesi aynıdır ...ama tabi en iyi bilgiyi ösym bürosundan öğrenebilirsin

bende ticaret lisesi büro yönetimi mezunuyum suan aof buro yonetimi okuyorum sınavsız geçiş yaptımm. bizim bi arkadasta benim bolumu örgün okudu ve daha gecen yil bitirdi memurluk sınavındanda atandıı diger bi arkadasımda muh. onlısans bitirdi atanamadı :S bence bölüm güzel ama muhasebe yi sevmediğim için tercih etmedim

X