Sizce ne oluyorrrr

osmak

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2008
493
1
arkadaslar size sorum şu bilgisi olan varsa ne olur yardımcı olsun ben 2 düşük yaptım geçen sene geçen hafta arastırılması için dr gittim prolaktinim 30 çıktı dostinex verdi drum perşembe gecesi içtim ama o günden beri acayip halsizlik kusma ve agzımda demir tadı olustu pazar gecesi bir damla k.rengi akıntı geldi adet oldum sandım amayok 3 gündür hafif bi akıntı k.rengi adetimde cuma olması lazım sorun ben yarım içtim ilacı hemen bu kadar etki edermi yumurtlamadan tam 10 gün sonra geldi sizce bu ne yoksa yerleşme kanamasımı veya ilacın etkisimi uzattım kusura bakmayın

düşük yapmanın sebebi prolaktinin yüksek olmasımıymış ??????????
benim ilk tedavimde prolaktinimi düşüremediler değerlerim çok yüksekken hamile kaldım
ben yaklaşık 15 senedir prolaktin tedavisi görüyorum hiçbir ilaç düşüremedi en son işte bu doktorum dostinex verdi ve nihayet düştü.ara ara tekrar yükseldiği oluyor ama öncekiler gibi değil
lekelenme hiç olmadı bende prospektüsü okudum lekelenme falan yazmıyor ama diğer yazdığın yan etkiler normal kısa süre sonra geçiyor merak etme
yarım yarım içiyormuşsun bende ilaç çok minik olduğu için işe yarıycanı düşünmemiştim açıkçası
boyu küçük ama marifeti büyük kullanmaya devam et
tekrar prolaktin ölçtürdüğün zaman sonucu buraya yazarmısın
çok geçmiş olsun

yok hayır düşük sebebi daha fazla arastırılmadı benim 30 prl lekelenme ewet prespektüste yazmıyor yarım doz mahwetti beni ama dewam edicem merak ettigim diger hamileliklerimde hep lekelenmem oldu acaba yinemi hamileyim senin çocugun varmı sanada çokkk geçmiş olsunn

benim bir kızım var ondada hamileyken lekelenmem olmuştu 1 ay sürdü prolaktin kullanırken leke hiç olmadı :)

agzından bal damlıyo:)Allah bagıslasın kızını ayrıca cevap yazdıgın için teşekkür ederimm

osmak cım.tamda benim merak ettigim soruyu sormuşsun canım.bende dostinex kullandım iki haftalık içtim.adetim bittikten sonra hiç ara kanama olmamıştı ama bigün bi baktım ki kvrengi bişyler çok az.bide afedersin su gibi.bende ne oldugunu anlamadım hiç olmuoyr öyle normalde.yerleşme kanaması olmasını ümit ediyorum.inş ikimizinki de yerleşmedendir.öptm

inşallah canım adetin ne zaman gelcek senin bu ara kanama benimde 2 kere basıma geldi ikisindede hamileydim yarım tablet içtim şuan bıraktım çünkü kanamam baslarsa o zaman baslıcam

rica ederim. allah sizlerede bebişler nasip eder inşallah:ecrin_bebek:

inşallah canım adetin ne zaman gelcek senin bu ara kanama benimde 2 kere basıma geldi ikisindede hamileydim yarım tablet içtim şuan bıraktım çünkü kanamam baslarsa o zaman baslıcam

valla benim adetime daha 14 gün var.inş ondandır.bidaha olmadı ama arada akıntım oluyo çok.hayırlısı artık ne diyelim.inş en yakın zamanda hamiş kalırız:CüvCüv::CüvCüv:

belki seninki yumurtaların catladıysa ondandır 14 gün var diyon tam yumurtlama günlerin bence bu günleri iyi degerlendir :)benim adet günüm yarın hayırlısı ile beklemedeyiz

osmakcıgımm oldun mu kadet canım?inş olmamışsındır.hadi haberini bekliyorum fıstık.öptüm seni.

yok canım olmadım dahada adet sancısını çekiyorum yani ne oldugu daha belli deil:)

bana yardımcı olan arkadaslar çokkkkkkk teşekkür ederim bugün dayanamadım ewde test yaptımm weeeeeeeeeeeeeeee 2, çizgiyi gördümmmmm hemde çokkkk belirginnn tabii kan testi yapmadan içim rahatlamıcak ALLAH HERKEZE NASİP ETSİN deasy arkadasım umarım sende biran önce 2, çizgiyi görürsün ama şimdide korkular basladı 2 düşük yaptıgım için kan tahlili yapayım biraz daha rahatlıcam çok saolunnnnnnnnn

ay canım hadi bakalım hayırla sağlıkla kucağına almak nasip olsun inşallah çok sevindim yaaa
bu siteden böyle güzel haberler herkese umut oluyor
kendine dikkat et bak 2 düşük yapmışsın doktorun düşük olmaması için önlem alacakmı
ihmal etme tamammı

daha dr görüşmedim kan tahlili yaptırcam çarşamba günü ondan sonra gitcem ona göre ilaç falan isticem heveslenmekte istemiyorum ama çok mutluyum saol canım

X