40.haftasını dolduran kasım anneleri

sebepsiz fxixrtxixna

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2008
129
0
kızlar 40.haftam doldu bugün.ancak ne sancı ne başka bi doğum belirtim yok.akşamüstü doktor kontrolüm var ama artık çok stres oldumsenağlamageceleri uyuyamıyorummirmirmirmirnormal doğum yapmayı düşünüyordum.sizce bu mümkün olmayacak mı?:bbo:benim durumumda olan var mı aranızda?benneyaptımki

benimde ne sancı ne bişey var ama doktora söyledim cuma günü suni sancıyla deneyecek olmazsa
sezeyan yapacak bakalım bende çoook sıkılmıştım artık zaman verdide rahatladım ve hala
tık yok bizde işin garibii

canım benimde az kaldı 40ı doldurmaya ama bendede daha tık yok bakalım yarın kontrolde doktorum ne diyecek ama en az 1 hafta daha bekleme taraftarı tabiki sık kontrollerle bakalım hayırlısı

kizlar merak etmeyin eninde sonunda dogcaklar tabi bizim icin beklemek zor olsada ama ilk gebelikde cogu zaman 40 hafta geciyor valla ben belkide sizden önce dogrurum bügün biraz degisik leke geldi doktora sordum o leke geldi diye hemen dogum olmazmis bazende olurmus Allah bilir gerci ben ilk kizimda ayni bu lekeden sonra iki gün sonra dogum yapmisdim

bizde 40+2 olduk hala tık yok çok nazlı bizim bu kızlar kasım sonu aralık başı doğurcaklar doğurmaya başladı bizde hala bişey yok normal doğum olcaktı sanırım bu gidişle olmıycak suni sancı diyo benimde doktorum ama korkuyorum çok kötüymüş bide doğurcan diye bişeyde yok benim arkadaşım 8 saat suni sancı çekmiş 2 cm açılma olmuş sonra acil sezeryana almışlar kordon dolanmış çocuğa korkuyorum direk sezeryan olmak isteyebilirim sezeryandada hemen sütün gelmiyo diyolar :KK43: bilmiyorum nolucak halimiz Allah yardımcımız olsun sağlıklı bi şekilde kavuşalım yavrularımıza

kızlar bugün 40+1 olduk.dün doktor randevum vardı.tekrar çatı muayenesi yaptı.herşey normal diyor ama sancı yok.''cumartesiye kadar bekleyelim sancı olmazsa suni sancı veririz.daha da olmazsa sezaryen'' dedi:1shok:korkuyorumsenağlamaumarım herşey yolunda gider.Allah sabır versin hepimize.yardımcımız olsun....

herkese merhaba, hepimizin ultrasona göre doğru bildiğimiz doğum haftasının aslında +/- 10 gün yanılma payıyla verildiğini unutmayalım. son adet tarihi ne kadar doğru olursa olsun döllenme zamanını hiçbirimiz bilemeyiz. erkende olmuş olabilir geçte. hepimize sağlıklı sorunsuz zamanında bir doğum diliyorum...

arkadaşlar mrb,sonunda kızıma kavuşacağımhihoyyytyarın akşam hastaneye yatıyorum.doktor pazar sabahı kucağıma albileceğimi söyledi:ecrin_bebek:suni sancı verilecek.allah yar ve yardımcımız olsun...sositososito

bende sadece ben kaldım sanıyodum... :roflol:

kızlar yaa bizim bücürükler çok mu sevdi yerlerini ne dersiniz... CADIARZU

hiiiiiç niyeti yok bizimkinin çıkmaya... :ecrin_bebek:

bende sadece ben kaldım sanıyodum... :roflol:

kızlar yaa bizim bücürükler çok mu sevdi yerlerini ne dersiniz... CADIARZU

hiiiiiç niyeti yok bizimkinin çıkmaya... :ecrin_bebek:

escape doktorun ne diyor.sezaryene mi alacak?yoksa suni sancı mı?:uhm:umarım en kısa zamanda hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde kavuşuruz yavrularımıza...

X