yerleşme kanaması çok acil

Patricia

sil baştan başlamak gerek
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2008
2.892
13
43
Kızlar acayip heycanlıyım şu anda ve kulaklarımın yandığını hissediyorum lütfen yorum yazın. şimdi baştan sona anlatıyorum bi yanlışlık olmasın diye .
ayın 30unda regl oldum bu gun 14.günüm. yani reglimden sonra bu gune kadar eşimle ikikere birlikte olduk:eek:
biraz önce tuvalete gittim , acaba yumurtlama olmuşmu diye vaginal sıvının kıvamına bakmak üzere parmağımı daldırdım. çıkan sıvının akışkanlığına bakıp yumurtladığımı anlıyordum normalde. ama parmağıma gelen akıntı resmen pespembeydi. sizce olabilirmi. yerleşme kanaması dedikleri bumu. dha erken tutturmuş olabilrmiyiz lütfen bir yorum yazın. ancak hafta sonu kan testi yaptırabilirim kızlar yaaa.sizlerde nasıl oldu?

Son düzenleme:
canım bendede yerleşme kanaması oldu ve evet açık pembe bi akıntıydı sana tavsiyem dikkatli olman bol bol dinlen ama en erken 12gün sonra öğrenirsin ok??? inşalllah yerleşme kanamasıdır ama benim dr um bazı kadınlarda yumurta çatladığında da böle bi akıntının varlığı olabilir dedi sen yine de dikkatli ol a.s.

ay allahım semacım hemen cevap yazdığın için çok çok tesekkur ederim.
senelerdir uğrasıyorum ve her ay parmağımı sokup akıntının kıvamına bakarım, yumurtlama oldumu diye. biraz önce boyle bişeyle karşılasınca ,,, hala elim ayağım tıtrıyor. ne yapacağımı sasırdım.senin kaçıncı gün olmustu yerleşmen?

canım ben pko lu olduğum için söleyemem ama şölekiii sanırım yumurtlamadan 14gün sonra test yaptım çift çizgi ama biraz silik di hemen dr a gittim bhcg de de pozitifti ama keseyi göremedik sonra ertesi gün böle pembe bi akıntım oldu sonra da 4 gün sonra keseyi gördük:nazar: işte böle anlatabilirim ancak inşallah sende de hamişlik vardırrr cicim tüm kalbimle diliyorummm

canım seni üzmek gibi olmasın ama daha 30 unda hasta olduğunu söylüyorsun 14 gün oldu diyosun bu 14 gün içinde sen daha ancak yumurtlayacaksın hadi bu 14 ün üzerinden 14 desek neyse uzun zamandır dilediğin için istediğin için herşeyi gebeliğe yoruyor olmanda normal 6 yılı bitirip 7 yıldır bebek arayan ben edindiğim tecrübelere dayanaraktan fazla ümit etme derim ama Dilerim Rabbimden ben yanılmış olayımda sen hamile olasın

canım seni üzmek gibi olmasın ama daha 30 unda hasta olduğunu söylüyorsun 14 gün oldu diyosun bu 14 gün içinde sen daha ancak yumurtlayacaksın hadi bu 14 ün üzerinden 14 desek neyse uzun zamandır dilediğin için istediğin için herşeyi gebeliğe yoruyor olmanda normal 6 yılı bitirip 7 yıldır bebek arayan ben edindiğim tecrübelere dayanaraktan fazla ümit etme derim ama Dilerim Rabbimden ben yanılmış olayımda sen hamile olasın

yok yok yeslove cim, ben zaten yumurtlamam olmuşmu diye akıntının kıvamına bakma amacıyla gittim tuvalete. zaten şaşırmamın sebebide bu ya. belkide diğer arkadasın yazdığı doğrudur . yumurtlama zamanında bazı kadınlarda boyle pembe akıntı olabiliyormuş. hoş bende ilk defa karşılastım boyle bişeyle, düşüncesinin bile birazcık yaklaşmış olması süper bır duyguydu :)))):CüvCüv:
ama su var, anladımkı sen bilgilisin bu konuda. ben 25/26 günde bir regl oluyorum dolayısıyla yumurtlama erken oluyor biraz galiba(çoklta net bilmiyorum) zaten prolaktin tedavisi gördüm ve başardım prl indirmeyi. bir iki aydır beklemedeyim işte canım yaaa:)

Canım inşallah yanılıyorumdur ama yerleşme kanaması için çok erken diye düşünüyorum. Hadi 25-26 günde bir regli oluyorsun diye yumurtlaman 10.günde olduğunu varsayalım. Ama bu yumurtlamanın 4.gününde yerleşme olması zannedersem ki mümkün değil. Yerleşme kanaması 4 ve 5.haftada olur. Bu durumda senin en erken 25'inde olması lazım. Sen yinede git bi doktora. Umarım yanılıyoruzudr ve sende hamişsindir canım...

canım benim yerleşme kanamam adetim 2 gün geçtikten sonraydı...
ama herkesde aynı olcak die bişey yok bence en doğrusu beklemekk
inş en kısa zamanda hamile haberini alırız canım

bende dün eczaneden test aldım ikinci çizgi silik çıktı akşam eve gittiğimde kahverengi leke geldi bir iki damla doktora gittim bu sabah kan testi yaptırdım değeri 56.45 çıktı hamilesin dedi doktor lekeyi söylediğimdede düşük tehlikesi olabilir dedi yerleşme kanaması olamazmı acaba içinizde benim gibi olan varmıydı arkadaşlar???(bu arada adetime 5 gün var)

bende dün eczaneden test aldım ikinci çizgi silik çıktı akşam eve gittiğimde kahverengi leke geldi bir iki damla doktora gittim bu sabah kan testi yaptırdım değeri 56.45 çıktı hamilesin dedi doktor lekeyi söylediğimdede düşük tehlikesi olabilir dedi yerleşme kanaması olamazmı acaba içinizde benim gibi olan varmıydı arkadaşlar???(bu arada adetime 5 gün var)

canim oncelikle hayirli olsun Allah tamamina erdirsin.Ben de su anda altinci kez hamileyim diger besi dusukle sonuclanmisti cok sukur simdi uc bucuk aylik olduk.Bende adetim iki gun gecti kan testi yaptirmistim hamilelik vardi ama ertesi gun kahverengi lekelenmeler basladi arada sirada artti lekeler ben yine ayni sonucu yasayacagimi sandim Allah korusun.Ama dr a gittigimde riskli oldugunu ama herseyin normal gozuktugunu soyledi daha sonra gittigimdede bikac hafta daha surecek demisti cunku kesenin yanindaki baska biseyden geliyormus leke hamdolsun bu zamana kadar geldik.Ama dikkat edeceksin surekli dinleneceksin ben hala dinleniyorum is falan kesinlikle yapmayacaksin ve ilaclarinida ihmal etmeyeceksin tabi en onemliside dua canim.Hayirlisi olsun insallah Rabbim tum isteyenlere nasip etsin bizimkileride kucaklarimiza almayi nasip etsin insallah.

merhaba yeni üye oldum bu siteye doğum kontrol hapına yeni başlamıştım 4 gün içtikten sonra bırakmak zorunda kaldım sanırım yan etki yaptı aradan altı gün geçtikten sonra lekelenme tarzında kan gelmeye başladı benden sizce hamile olabilirmiyim

merhaba yeni üye oldum bu siteye doğum kontrol hapına yeni başlamıştım 4 gün içtikten sonra bırakmak zorunda kaldım sanırım yan etki yaptı aradan altı gün geçtikten sonra lekelenme tarzında kan gelmeye başladı benden sizce hamile olabilirmiyim

canım ılk once hosgeldın sıtemıze..
bence degılsın..cunku bende gecn ay senın gıbı 6 gun ıctım sonrada adetım geldı...
zaten dogum kontrol hapını devö,ma ettırseydın bıle kanamlrın olcaktı buyuk bır ıhtımal...
erken adet olabılırısn.ben 10 gun arayla adet oldumdaa:eek:

Sanmıyorum,bence hamile değilsiniz...doğum kontol haplarını bıraktıktan bir kaç gün sonra lekelenlemeyle birlikte kanama başlıyor..Adet kanaması erkene alınmış oluyor yani..

Sanmıyorum,bence hamile değilsiniz...doğum kontol haplarını bıraktıktan bir kaç gün sonra lekelenlemeyle birlikte kanama başlıyor..Adet kanaması erkene alınmış oluyor yani..

ama normal adet deil benimki ve bir haftadır aynı şekilde dewam ediyor

kıyamam sanaaaa ne kadar umutlusun .
daha kesin olmadan bukadar sevinmen beni çok duygulandırdı.
inşaallah hamişşindir .Rabbim en kısa zamanda versin sana ve tüm isteyenlere.
hepimize inş.

selam arkadaslar ben yenı katıldım sıteye.benım adet gunume 1 hafta kala kahverengı bı akıntı geldı ama 1-2 damla. 2.gun ıse acık pembeye donustu gecen ay korunmadık esımle gercekten bebek sahıbı olmak ıstıyorum ama ılk kez basıma bu ay bole bısey geldı sızce ne olabılır?lutfen bılgı verın....

X