Deri ve zührevi hastalıklar doktoru genital siğil için

tuleme

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2008
53
1
Arkadaşlar merhaba, son 4 hafta içinde üç doktora gittim. Birincisi genital siğil dedi. İkinci doktorum göremedi yerini ben gösterdim tereddütlü siğil olabilir dedi. En son gittiğim ise yüzde doksan siğil olmadığını söyledi. Ben bu işe şaştım. Bunu aslında Deri ve zührevi hastalıklar doktorları daha iyi ayırdedebiliyormuş. Bana Ankarada önerebileceğiniz Deri ve Zührevi Hastalıklar doktoru varmı acaba. Teşekkürler.

öncelikle bu rahatsızlıktan neler cektiğimizi anlatmak sanırım ancak yasayan bilir ben internette doğal tedavi uzmanı mehmet özkan beye rastladım çok kısa sürede tedavi olduk tavsiye ederim googlede aradıgınızda bulursunuz şuan sayfasını hatırlamıyorum banada dua edersiniz 1 yılı geçti kullanalı çok şükür iyiyiz eşimdede bendede vardı kalmadı selamlar

öncelikle bu rahatsızlıktan neler cektiğimizi anlatmak sanırım ancak yasayan bilir ben internette doğal tedavi uzmanı mehmet özkan beye rastladım çok kısa sürede tedavi olduk tavsiye ederim googlede aradıgınızda bulursunuz şuan sayfasını hatırlamıyorum banada dua edersiniz 1 yılı geçti kullanalı çok şükür iyiyiz eşimdede bendede vardı kalmadı selamlar[/QUOTE
Atlattığına çok sevindim ben de genital sigilim olduğunu 3 hafta önce öğrendim yaktırdım ama yine çıktı internette dolaşmaktan sıkıldım ama kendimi de alamıyorum okuyup araştırmaktan her şey farlı bir şey öneriyor açıkçası hepsini almaya da bütçem izin vermiyor sizin tavsiye ettiğiniz ürüne baktım 170 tl civarı sanırım losyonu ile iksir karar veremiyorum ne alacağıma kesin kurtulacağımı bilsem hiç düşünmeden alıcam ama insan kararsız kalıyor

X