lütfen okuyun lütfen (Yasmin doğum kontrol hapı)

BenPembePeri

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2008
774
1
arkadaslar merhaba,benim sizlerle paylaşmak istedğim çok önemli bi mevzu var.ben bundan 6 ay önce doğum kontrol hapı (yasmin)kullandığım için bacak toplar damarı tıkanması gibi bir felaket yasadım.(derin ven trombozu)neler çektim nelerr!!!!!ölümden döndüm çünkü pıhtı atması diye bir risk vardı(emboli)allahıma çok şükür dikkatimiz sayesinde ben ona maruz kalmadım.ama 2 ay hiç kıpırdamadan yattım.bacağım kütük gibi olmuştu ve mosmordu çünkü kan gidemiyordu.şimdi daha iyiyim ama hepinizi uyarmak istedim.lütfen eğer kullanacaksanız(ki asla böle bir risk alınmaz)çok arastırın.ayrıca o dönemde he internetten bu hastalığı arstırırken bir çok bayanla tanıştım benim gibi olan,yani anlayacağınız çok insan var bunu yasayan..ben şimdi çalışamıyorum normalde öğretmenim.nasıl bir duygu içerisindeyim anlayın.varis çorabım var hergün giymem gereken,onu giyiyorum her sabah ve yatana kadar çıkartmak yasak ve kan sulandırıcı bir takım ilaçlar kullanıyorum.çk kötü bir hastalık bu inanın.sadece arastırmanızı istiyorum.google a DVT(DERİN VEN TROMBOZU) yazarsanız yeterli bilgilere lasırsınız.ben yasadım baska insanlar yasamasın.herkese sağlıklı günler diliyorum,tesekkür ederim hepinize.....benneyaptımki

Son düzenleme:
X