Çocuk Hastalıkları bebeğim çok iştahsız

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

dilek.sen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2008
11
0
Kızlar ne olur bana yardım edin.7 aylık olan oğlum hiç bir kaşık mamasını,çorbayı hazırladığım kahvaltıyı beğenmiyor.Ne yapacağımı şaşırdım.Hiç acıkmıyo herşeyi zorla yediriyorum.Ne yapabilirm neyi beğenir veya nasıl iştahını açabilirim ne olur bize yardım edin... :roflol:

canım senin bebek küçükmüş benimki biraz daha ondan büyüktü oyunla kandırıyordum.sözde o müşteri ben garson ona hizmet ediyorum lokanta gibi masa falan hazırlıyodum bayılıyodu o oyuna.şimdide iştahı maşallah çok iyi tombiş bi kız oldu oyunun dozunu ayarlayamamışım

Canım benim 26 aylık oğlumda iştahsız ve ben ona balık yağı veriyorum İştahını açıyor. Doktora sorarak sen de verebilirsin. Ancak mutlaka doktora sor senin bebeğin küçük çünkü

demir eksikliği vardır belki.ben de kızıma çeşitli vitaminler kullanmıştım ama en çok faydayı pekmezde buldum.oğluma da kızıma da birer kaşık içiriyorum sabah kahvaltıdan sonra.hem kışın daha dirençli olsunlar diye.iştahları maşallah oldukça iyi.birde değişik mama çeşitlerini dene.mesela oğlum hero baby mamaları severken kızım sadece millupa yedi.her çocuğun damak tadı farklı.umarım yardımcı olabilmişimdir.

X