bebeğim çok iştahsız

dilek.sen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2008
11
0
oğlum 13 Nisan 2008 doğumlu.İlk 5-6 ay iştahı çok iyiydi.Ama şimdi yaptığım hiçbirşeyi beğenmiyor zorla yediriyorum karnı hiç acıkmıyor sanırım.Moralim çok bozuk nereye kadar böyle devam ederiz bilemiyorum.Ne yapsam beğenir nasıl iştahını açarım ne olur bana yardım edin kızlar...

benim oğlumda bişey beğenmiyo
geçen hafta yoğurdu seviyodu bu hafta onu da zorla yiyo
ama gelişimi iyi dedi dr umuz
bizimkisi de acıkmıyo:)
çok dert etmiyorum ben,
sanırım diş geliyo
10 günden fazla sürerse kontrole götüreceğiz

benimki 1 aydır böyle iştahsız hiç bişey yemek istemiyor.zorla yediriyorum ben bi şekilde ama bakalım nereye kadar gidicek böyle. diştendir diyorum ama gelmedi gitti incimizde :çok üzgünüm:

neler veriyosun mama lapa tarzı gıdalar mı . benim kızda mama hiç yemedi hep bizim yediklerimziden yemek istiyordu doktora sorduk gelişmiş damak zevki var artık kendi yediklerinizden verebilirsiniz dedi tuzu ve salçası az olmak suretiyle bende öle yapıyorum yiyor isterseniz deneyin sizde.

bizim kızda öylr mamaları tarifin yarısıno yapıyorum bitirmiyor hepsini ama bizim yediklerimizi çok seviyor bugün öğlrn tavuk yedi mantarla beraber.korkuyorumda vermeye dokunur diye.

bizim bugün 7,ay kontrolümüz vardı.kızım zaman zaman iştahsız oluyor bu aylarda diş olayı yüzünden iştahsızlık çok normal ....
doktora masada bizimle oturmak yediklerimizden yemek istiyor bende herşey veriyorum dedim.
dr. iyi yapıyorsun yiyorsa ver sadece tuza dikkat et dedi..

X