benim gibi koku hastası bayanlar buyurun

Adesss

Guru
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2008
1.022
5
36
a.s.a.s.ben evimin misler bi kokmasını istiyorum fakat speryler vs belli bi zamndan sonra kokusu gidiyo kalıcı olmuyo ve en önemlisi bazılarının evi yer sildikten sonra cok güzel ve cok uzun kokuyo.sizler yerlerinizi silerken ne kullanıyosunuz Şeniz

Cnm ben Cif in yer için olan pembe temizleyicisini kullanıyorum.Tabi ıslak zeminler için:) Ahşaplar içinde prontonun portakallısını kullanıyorum .Umarım marka vermek yasak değildir

canım banyo kokuları satılan özel yerlerde çok güzel kalıcı koku sağlayan jeller var her şekilli çok güzel ve rengarenk yurtdışında tanıdığın varsa da getitirebilirsin..ucuz çok pahalı da değil.5 milyon sanırım yada 10 ama etkili merak etme..ben yurtdışından almıştım geleli tam 1 yıl, oldu hala muhteşem..

canım banyo kokuları satılan özel yerlerde çok güzel kalıcı koku sağlayan jeller var her şekilli çok güzel ve rengarenk yurtdışında tanıdığın varsa da getitirebilirsin..ucuz çok pahalı da değil.5 milyon sanırım yada 10 ama etkili merak etme..ben yurtdışından almıştım geleli tam 1 yıl, oldu hala muhteşem..

mahsuru yoksa jelin ismini söyleyebilirmisiniz

cnm bunu nerden bulabilirim ve adını söylermisin

bende koku hastasıyım yerler için cif jel kullanıyorum ama bi süre sonra kokusu kalmıyor
yumos exra yı sprey şisenin içine koyuyorum birazda su sonra fısfıslayıp duruyorum bütün akşam güzel kokuyor yerimseniben
birde airweek kullanıyorum lavantası güzel kıkuyor

yanı ben hepsını denedım yınede ta kalıcı degıl yanı.bazılarının evın kapısını acar acmaz kokuyo ama bı turlu bulamadım nedır buu olayy

ya ne kadar cok acılmış sayfam ama kimse cvp yazmıyo kimse yokmu ya mis gibi evi kokan :KK43::KK43:

valla cnm eğer ikigünde bir yada hergün siler süpürürsen kokular sıkarsan
o zaman ancak devam eder hep..
ama hayat akışı herzaman düzenli iş yapamıyoruz bazen( yada kendi adıma diyeyim yapamıyorum:)
o yüzden kalıcı olmuyo ertesi güne..
benim içimede sinmiyo açıkcası silip süpürmeden koku sıkmak..
heryer tertemiz olcakki koku sıkayım üstüne:)

valla cnm eğer ikigünde bir yada hergün siler süpürürsen kokular sıkarsan
o zaman ancak devam eder hep..
ama hayat akışı herzaman düzenli iş yapamıyoruz bazen( yada kendi adıma diyeyim yapamıyorum:)
o yüzden kalıcı olmuyo ertesi güne..
benim içimede sinmiyo açıkcası silip süpürmeden koku sıkmak..
heryer tertemiz olcakki koku sıkayım üstüne:)

ahhhh nerde cnm herzaman nasıl silcensüpürcen helehele çalışıyosan.ama bazılarının evi cok güzel ve kalıcı kokuyo yerleri sildikten sonra ben cok merak ediyorum neyle siliyolar diye fabuloso kullanıyodum artık onu bıraktım

28112008300ab1.jpg

kızlar üzerinde aldığım yerin ismi yazıyordu ordan internet sitesinide buldum örnekler var ..kolay gelsin...
Fryd.no

ahhhh nerde cnm herzaman nasıl silcensüpürcen helehele çalışıyosan.ama bazılarının evi cok güzel ve kalıcı kokuyo yerleri sildikten sonra ben cok merak ediyorum neyle siliyolar diye fabuloso kullanıyodum artık onu bıraktım

fabuloso artık AJAX'la birleşti
eskiden fabuloso çok güzeldi ben kullanıyordum yerleri süpürüp sildeikten sonra kokusu öyle yayılıyorduki ta 3 gün sürüyodu ama
şimdi öyle özelliği kalmadı
bende bu konu üzerinde laelaelaelaelaelatacam artıkın bende senin gibi evimi süpürüp silip kokusunu alamıyorum
neler denedim neler
çif,fabuloso ajax,bingo filan marketlerde ne satılıyorsa hepsini denedim kalıçı özellikleri yok
malesef

fabuloso artık AJAX'la birleşti
eskiden fabuloso çok güzeldi ben kullanıyordum yerleri süpürüp sildeikten sonra kokusu öyle yayılıyorduki ta 3 gün sürüyodu ama
şimdi öyle özelliği kalmadı
bende bu konu üzerinde laelaelaelaelaelatacam artıkın bende senin gibi evimi süpürüp silip kokusunu alamıyorum
neler denedim neler
çif,fabuloso ajax,bingo filan marketlerde ne satılıyorsa hepsini denedim kalıçı özellikleri yok
malesef

ahhhhhh ah arkadaşım ahh bu konuya takmış durumdayım ya

senin rast geldiklerin perdeleri yeni yıkamıştır ya da yeni temizlik yapmıştır canım benim ya,zemin için ne kullanırsan kullan sanmıyorum o kadar kalıcı kokacağını, ama yinede inşAllah bilen çıkarda bizde faydalanırız

ben genelde fabulosoylayerleri silerken içine yumoşta katıyorum baskın koku oluyor seviyorum
yumoş sprey de cok güzel ve kalıcı sarı olan deneyin

bende yerleri silerken yumuşatıcı koyuyorum suya sanki daha etkili bi koku oluyo..bi de şu 4 kapak eşittir bir kapak olan yumuşatıcılar çıktı yaa 1 lt. si 4 lt.ye eşit onların kokusu çok yoğun ondan koyuyorum

bende de koku takıntısı vardır yuzey temızleyıcıler hangısı olursa olsun
sıldıkten bırkac saat sonra ucuyor kokusu
ben uzun zamandır glade ın prıze takılı kalan kokularından kullanıyorum mor renklı olanını
gırıse takıyorum eve gırerken harıka kokuyor uzun zamanda gıdıyor 1. kademede

genelde limon icerikli deterjanlar kalici oluyor diye duymustum veya domestos kullanacaksin o kesin kalici oluyor

bazıları çamaşırsuyu kokusundan hiç hazetmez ama ben o fabulosolarla yada dixi kullanıyorum içine çamaşırsuyu karıştırıp yerleri siliyorum çok hoşuma gidiyor ya bayağı bi yayılıyo ama kesinlikle öyle 1gün falan kalmaz bence hiçbir deterjan. bide bi arkadaşındediği gibi prizde takılı olanlar kademe 1 yada 2de ço güzel doğal bir koku bırakıyo bide çok uzun zaman gidiyo. Bide ben sprey olarak viking kullanıyorum oda parfümü çok kalıcı sabah sıkıyom akşama kadar kalıyo tüllere falan da sıkıyom ama.

X