Acil beta hcg değeri

selam kizlar
benim de en son regl tarihim 23.ekim. 24 kasimda kan da hcg 25.9, carsamba günü 75,9 cikti. ama henüz kese görünmedi. bugün yine kontrolüm var. bende ilki dis gebelik oldugundan. doktorlar cok dikkat ediyorlar. hamile olan arkadaslar:
siz ilk hangi haftada bebisinizi ultrasonda görebildiniz? korkuyorum. Allah nasip etsin insallah herkese normal bir hamileligi ve saglikli bebisleri............

benimde ilk değerim 65.51 di benimde 24 ekim son adet tarihim canım .bu günkontrolüm vardı kan değerim 4226 olmuş yani 5 haftalık .bu haftada abdominal usg de sadece kese göründü.iki hafta sonraya çağırdı doktor bebişimin kalp atışları için.yani en az 6 7 haftalıkken bebiş ve kalp atışı görülüyor.

Kızlar değer 1000 olmadan kese görünmez rahat olun..önemli olan beta hcg nin 2 günde bir 2 kat artması

mrb cnm 3 ten sonrası hamile oluyo canım benim adetime 2 gün varekne kan testi yaptım 182.05 çıktı...yani sen hamilesin tatlımm.....gözün aydınnnn

benimde adetten bir gün önce baktırdım 10,3 çıkmıştı moralim çok bozulmuştu.doktorum yeni olabilir dedi.2 gün sonra 67,5 olmuştu.Allah isteyen herkese nasib etsin

X