Acil beta hcg değeri

BEYAZ MELEK

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2007
10.372
12
41
KIZLAR GEBELİĞİN BAŞLADIĞINI KABUL ETMEK İÇİN BETA HCG EN AZ KAÇ OLMALI.SİZİN İLK BETA HCG NİZ KAÇTI DŞÜK OLAN (MESELA 10-20 ARASI)değerleriniz yükseldi mi...tabi doğal yollu gebeliklerde yardımcı olurmusunuz morale ihtiyacım var birazdan beta hcg baktırcamsenağlama

canım galiba 5 den yukarısı olması lazım gebeliğin olduğunu göstermesi için ben adet günümde yaptrdığımda 87.59 du değer inşallah hamilesindir allah gönlüne göre varsın kaç gün geçti reglin?

ben aşılamayla hamiş kalmış olabilirim canım belirteyim çünkü normal mi aşılama mı biz de bilmiyoruz

Meleğim umudunu kaybetme
belirtin varmı bilmiyorum ama şallah güzel sonuçlarla gelirsin işallah
Rabbim gönlğne göre versin işallah :Saruboceq:

Eylülüm,kasık ağrım var çok bide belim ağrıyo,halsizim....midem yanıyo...uykucunun tekiyim akşam 9 ya yatıyorum neyse bu akşam kesin belli olacak bakalım

canım benimde ilk ölçtürdüğümde 20 çıkmıştı şimdi 11 haftalık hamileyim iki gün sonra tekrar ölçtür ikiye katlaması lazım

melekciğim kimi labaratuvarlar 5 kimi10 üzeri diyor yalnız bişey sorucam ilaç kullandımmı yani tedavi görüyormuydun çünkü tedavide kullanılan ilaçlar bhcg yi yükseltiyor başıma geldiği için söylüyorum

X