Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Kuru Maya ile Sac Dökülmesine Karsi Mucizevi Tarif

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
Sevgili Vuslat büyük bir ihtimalle dökülmez . Cünkü mayanin icinde sac icin gerekli her türlü vitamin mevcut. Bazi bakim maskeleri ilk yapmada biraz saci döküyor oda saglam olmayan düsmesi gereken saclar dökülüyor. Bence korkmadan uygula , Almanyada Tabletleri bile mevcut. Ben yaptigim her maskenin icine muhakkak maya ekliyorum . kaydirigubbakcemile2

merhaba ya bu hamur için olan katı maya da olurmu acaba? hani hamur şeklinde olan küçük paketlerde olan?

merhaba ya bu hamur için olan katı maya da olurmu acaba? hani hamur şeklinde olan küçük paketlerde olan?

evet canım.bahsettiğin yaş maya.olur tabi.bir de toz halinde olan kuru mayalar var.hangisi olduğu farketmez.ben bugün 2.uygulamamı yaptım.sonuç yine mükemmel.eskisinin 3 de biri kadar 10-15 tel dökülme oldu.ve şu an saçlarım normalden 2 kat hacimli ve canlı:sm_cool:

şimdi yaptım geldim biliyomusun hatta bakayım kaç saat tutuluyomuş diye...anam bu 2 hafta giyilmiş çorap gibi kokuyo bide sulu oldu galiba akıyo heryerimden streç+havlu+tülbent kafamı taşıyamıyorum valla...ben ara bakım gibi düsünüyorum bunu öyle asırı saç dökülmem yok canım ama b vitaminleri açısından dıştan takviye maksatlı yaptım...eskiden ablamlar cildine yapardı hatırlıyorum bi düğüne gideceklermi hepsi mayalanırdı o gün kadife gibi oluyor cild...neyse bakalım saçlar nasıl olcek yazarım sana samimicim...:eek:

bende tv de duymuştum mayayı. evde toz maya buldum, ondan ne kadar kullanacağım peki. bir arkadaş kuru toz mayayı 1 tatlı kaşığı ve çok az suyla kullandığını yazmış. tam ölçüsünü verir misin? bir de sarımsak ve zeytin yağının dökülmeyi kestiğini ve yeni saç çıkardığını duymuştum bu arada.

bende tv de duymuştum mayayı. evde toz maya buldum, ondan ne kadar kullanacağım peki. bir arkadaş kuru toz mayayı 1 tatlı kaşığı ve çok az suyla kullandığını yazmış. tam ölçüsünü verir misin? bir de sarımsak ve zeytin yağının dökülmeyi kestiğini ve yeni saç çıkardığını duymuştum bu arada.

küçük paketlerde kuru mayalar var.ben o paketin tamamını kullanıyorum.içinden 1 tatlı kaşığı kadar ancak çıkıyo zaten.1 bardak kaynar su ile karıştırıyorum.ayrıca ben zeytinyağı ve sarımsağı da denedim.bi işe yaramadı bende

2 gün önce yapmistim Mayamaskesini bugün dayanamadim tekrar yaptim.Saclarim cok güzel oluyor yumusacik ve parliyor üstelik.2 hafta oluyor kullanali devam edicem sürekli yapicam.Ben cok memmunum.SAclari güclendiridgi bi ayri saclarim benim dalgali istedigim sekli hic bisekilde almiyor.Eskiden SAcimi normal kuruttugumda asiri derecede kabariyordu ve elektrikleniyordu.Suan iysee kurutugumda bile saclarim hem kabarmiyor hemde sankim fön cekmis gibi oluyor.Süper bu Maya!GErci mayamaskemin icine bunlarda var ama gercekten faydasini görüyorum.Isirganotusuyunu Lavantacayiyla kaynattim ve sonrada icine Mayatabletlerimi erittim bunu Fisfislisisenin icine koydum ve istedigim zaman sacdiplerine fisfisliyorum masaj yaparak poset geciriyorum 2-3 saat bekletiyorum sonrada yikiyorum.Sonuc Saclarim süper!

ben de bugün Dr.Oetker kuru hamur mayası aldım, vanilya gibi tek tek poşetlerde satılıyor. Deneyeceğim birazdan, içine yumurta sarısı da ekleyeceğim. Sonuçları paylaşırım sizinle. Teşekkürler tekrar paylaşım için a.s.

küçük paketlerde kuru mayalar var.ben o paketin tamamını kullanıyorum.içinden 1 tatlı kaşığı kadar ancak çıkıyo zaten.1 bardak kaynar su ile karıştırıyorum.ayrıca ben zeytinyağı ve sarımsağı da denedim.bi işe yaramadı bende

tamam öyle yapayım tskler. annemin saçının bi kısmı küçükken tamamen dökülmüş. sarımsak sürmüşler şimdi canavar gibi saçları var. aklınızda bulunsun. benimde alnım açık kapatmak için kullancam.sarımsak, yağlar, bide maya tamamdır.

Son düzenleme:
deneyen arkadaşlar yokmu hiç.sizdeki etkilerini merak ediyorum.lütfen bizle paylaşın:enbuyukkk:

sen yazını yazarken ben uyguluyordum canım...hakikaten saçlar hacimleniyo... benim saçlarım kısa sayılır mayadan heralde fönlü gibi oldu saçlarım...cidden bi fark yaratıyor samimikız...dökülmem çok olmadığı için aradaki tel farkı herzamanki gibiydi o konuda bi değişiklik yok,yalnız saçlarımın hacimlenmesi hoşuma gitti...herkeste ayrı etki yapacağı kesin inşallah senin gibi saçı çok dökülen kızlarda dökülme konusunda senin kadar memnun olur...ama haftada bir yapmayı düsünüyorum bunu dediğim gibi b vitamini deposu çünkü...
önerin için saol canım:smiley-cool:

2 gün önce yapmistim Mayamaskesini bugün dayanamadim tekrar yaptim.Saclarim cok güzel oluyor yumusacik ve parliyor üstelik.2 hafta oluyor kullanali devam edicem sürekli yapicam.Ben cok memmunum.SAclari güclendiridgi bi ayri saclarim benim dalgali istedigim sekli hic bisekilde almiyor.Eskiden SAcimi normal kuruttugumda asiri derecede kabariyordu ve elektrikleniyordu.Suan iysee kurutugumda bile saclarim hem kabarmiyor hemde sankim fön cekmis gibi oluyor.Süper bu Maya!GErci mayamaskemin icine bunlarda var ama gercekten faydasini görüyorum.Isirganotusuyunu Lavantacayiyla kaynattim ve sonrada icine Mayatabletlerimi erittim bunu Fisfislisisenin icine koydum ve istedigim zaman sacdiplerine fisfisliyorum masaj yaparak poset geciriyorum 2-3 saat bekletiyorum sonrada yikiyorum.Sonuc Saclarim süper!

katılıyorum boşnak güzeli cidden saçlar fönlü gibi oluyor...:lepi:

sen yazını yazarken ben uyguluyordum canım...hakikaten saçlar hacimleniyo... benim saçlarım kısa sayılır mayadan heralde fönlü gibi oldu saçlarım...cidden bi fark yaratıyor samimikız...dökülmem çok olmadığı için aradaki tel farkı herzamanki gibiydi o konuda bi değişiklik yok,yalnız saçlarımın hacimlenmesi hoşuma gitti...herkeste ayrı etki yapacağı kesin inşallah senin gibi saçı çok dökülen kızlarda dökülme konusunda senin kadar memnun olur...ama haftada bir yapmayı düsünüyorum bunu dediğim gibi b vitamini deposu çünkü...
önerin için saol canım:smiley-cool:[/QUOTE

rica ederim canım.çok sevindim sonucun iyi olmasına.gerçekten saça şekil ve hacim vermesi benim için beklemediğim bir artı oldu.dökülme problemim için yapmıştım ama dökülme durduğu gibi artık saçlarım çok sağlıklı gözüküyor

Benimde buara saçlarım acayip dökülüyor zaten ince telliler -tatlicadiarzu-

annem duymuş mayayı bak bi nette ne yazıyor dedi,

bende dedim bizim kızlar kesin yapmıştır bi bakam forumaa:enbuyukkk:

ve sonucun güzel oldugunu duydum hemen şimdi yapıyorum kaydirigubbakcemile5

ben dün yaptım ama hiç etkisi olmadı diyebilirim.
sadece saçım kabardı o kadar dökülme azalmadı, aynen devam ediyor.
Ama bence burada yanlış yaptığım bişey var gibi geliyor çünkü mayaya kaynar su dökünce maya kesiliyor ve o döktüğüm kabın içinde maya hiç kabarmıyor acaba ılık su mu koymak gerekiyor?
Bir de zeytinyağ ile mayayı karıştırarak bir tarif vermiş başka bir arkadaş bir de onu deneyeyim ben.

ben dün yaptım ama hiç etkisi olmadı diyebilirim.
sadece saçım kabardı o kadar dökülme azalmadı, aynen devam ediyor.
Ama bence burada yanlış yaptığım bişey var gibi geliyor çünkü mayaya kaynar su dökünce maya kesiliyor ve o döktüğüm kabın içinde maya hiç kabarmıyor acaba ılık su mu koymak gerekiyor?
Bir de zeytinyağ ile mayayı karıştırarak bir tarif vermiş başka bir arkadaş bir de onu deneyeyim ben.

ilahi sen saclarını un mu sandın da mayanın kabarmasını bekliyorsunnaniknanik suyu azar azar ilave edeceksin ki tam harman olsun ve daha 1uygulamada sonuç beklemen olanaksız tatlım maya bu sihirli degnek degil dewam et sen yine de emin ol sonuç alacaksın

X