milupa hediye paketi yollamış

fxuxsfxuxs

yanılsamalar ülkesi
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2008
2.482
11
45
kızlar milupanın sitesine üye olmuştum bebeğinize özel beslenme şekli menü falan görebiliyosunuz, ayına uygun olarak. adres bilgileri falan da istiyorlardı yazmıştım. geçen gün bir kutu hediye yollamışlar. neler var sayayım
pirinçli sütlü muhallebi numunesi
aptamil milumil numunesi
defnenin ayına uygun 2 huggies bez
nivea 5li ıslak mendil orijinal boy ama 5 tane var içinde,çantaya atmalık
nivea pişik kremi numunesi 20 ml az değil
aşı bilgi kartları
milupa kitapçığı tarifler çeşitli bilgiler falan var
migrostan %10 indirim çeki
huggies nivea ve milupa ürünlerine birsürü %25lik indirim kuponları
buzdolabı süsü çerçeve şeklinde
hepsi çok şirin mamalarla ilgili olanlar pek işimize yaramıyacak ama insanın hoşuna gidiyor
bir de benim adıma bir mektup. Defnenin adı falan da yazıyor

ben de üye olmuştum.geçenlerde bana da geldi.aynı saydıkların vardı içinde.güzel bişey aslında hepsi böyle gönderse ya.ben huggiesi kullanmamıştım merak ediyodum.numuneden denedim hoşuma gitti.gittim aldım 1 paket hem de gönderdikleri indirim kuponuyla:1rolleyes:

banada gelmıstı canım mılupa sıtesıne uye olan herkese bebek 6 aylık olunca hedıye paketı gonderıyor anne sutunu desteklemek adına yapıyormus bu olayı dıye duymustum.

bizim adres değişti
belki eski eve gelmiştir...
ben kapıcıya bi sorayım
hadiyeleri severim:)))))))

ben milupaya 7 ay önce üye olmuştum üye olurken numune istiyormusunuz diye bi kutucuk vardı ben istemiyorum diye işaretlemiştim hediye gelmeyenler de belki o kutucuğu farketmeden işaretlemişlerdir

kızlar banada geldı ılk evb bayb uye olmustum numune ıstemıstım mınık bı kolı geldı ama ıcınde yok yok 2tane bebek sabunu 1 tane arko sabun tras kopugu kolanya bebek bezı dus jelı 4tane ıslak mendıl 72lı sampuan bebek yagı aklıma gelenler ama kaldırmıslar suan onu mılupa yolluyo bebelac maıl atın mama yolladı bayb star bez yolladı nestle mama yolluyo bıoder bıoblas nıvea numune yolluyo gecen cok guzel bı paket daha geldı ama nerden geldıgı bılmıyorum mama sampuan bez krem bızım ıcın sampuan ustunde aıle paketı yazıodu kargoyada bakmadan attım oda guzeldı bu saydıklarım yenı geldı yolluyolar sızde ısteyın

banada geldi yalnız indirim kuponlarını kullanmak için migrosa gittim kuponlar geçersiz dediler.

X