Yüz görümlüğü

benımde buara hep aklımda kendı kendıme dusunuyorum
evlenınce ıstıcem dıyorum kendı kendıme
cok guzel bıse bence ogune ozel bı hatıra kucuk yada buyuk onemlı degıl
aslında karsı atrafın kendısının bunu hatırlayp yapması cok hos olur ama herkezde bılmıyo sanırım yada stres telas unutuluyo ama ben unutmıcam ve ıstıcem
olurda evlenırsem unutturmayın bana kızlar olurmu:)

inşallah canım sen evlen hayırlı bir damatla
hatırlatması kolay....
sevgilerimle

bu konuyu görüncve bile ağladım açık açık dememe rağmen yüz görümlüğü isterim bir milyonlukda olsa bi toka al veya yerden bi taş getir önemi olsun diye kazma kocam yok almadı almadı hala kafasına kakarım hiç birşeysiz gelin gittim bari onu yapsaydın özendim işte anlamazlar

eşimden istemedim hiç,..aklıma gelmemıstı..

ama o bana almış..

hatta oyle komikti ki o an..eve geldık saat 3'ü geciyordu..bir baktık sular yok.
.3 gunde gelmemıstı :))
tasıma suyla yıkanmıstık ne rezıldı..kaydirigubbakcemile3

üstümü filan gıyıp oturma odasına gittim,o bı guzelce hazırlamıstı her tarafı,çerezler,içkiler ,çiçekler fılan..

sonra elımden tutup odaya götürürken duvagımı tutturduk sacıma bir güzelce...

sonra örttük yüzümü..kucagında bile taşıdı :)) :kedi:

oturdum yatagın üzerine ,açtı yüzümü..öptü alnımdan..

taktı pırlanta yüzügü parmagıma..agladım ona sarılarakkkk..

ölsem unutmam o anı..harikaydıııııı..:asigim:

:nazar:

almasını hıc beklemedıgım halde almıstı
almasa da uzulmezdım sevgılıyken de nısanlıyken de cok hedıyelerı olmustu bana
dugunden sonra eve gıttgımızde romantık anlarımızda cekmeceden cıkarıp koluma bır altın bıleklık takmıstı
cok sevınmıstım

ewet bende almıstım.. zemuszemus esım burgulu bılezık takmıstı.. :nazar: onun ıcın manevı degerı cok buyuktu rahmetlı babanesının bızım ıcın aldıgı bılezıktı ama malesef gorememıstı.. mafoldumben Turk kulturundekı en guzel adatlerden bırı bence.. ve ben cok kızıyorum adetlerını geleneklerını goreneklerını unutup yok sayanlara.. :nazar: bızı bız yapan o guzel adetlerımız bence.. :lepi:

wallahi yüz görümlüğü falan değilde çeyizler çıkarken yeğenimi oturtmuşlardı sandığın üzerine ona bile para vermediler ben nasıl isteyeyim yüz görümlüğü r:roflol:

ben de isterim yaaa her gün yanımda taşıyabilceğim güzel bişii bence çok güzel bi adet opuyorumnanaktankaydirigubbakcemile5

benim evlenmeme bir yıl var düşündüm ne istesem acaba diye ama ogun dugunde takılan takılcak zaten napim bida altın türü bişeyi dedim
o zaman geldiğinde ondan hatıra olrak saklıyabılecegım maddı değeri olmayan ama özel bişey isticem.
bir süpriz yapsın tabi.
o gece için ne istsem hayır demez :roflol:

eşim bana beğendim bir kolye almıştı,çok mutlu olmuştum ben 08.08.08.de evlendim 1 seneye yaklaştık o kolyemi sık sık takarım:) sağolsun aşkıntom

bizim öle bi adateimiz vardıı benim kocişimm bana eve geldiğimizde duvağımı açmadan önce aldığı tek taş dönerli sırataşlı alyansı parmağıma taktı ve öle açtı duvağımı kaydirigubbakcemile3 zaten ben seçmiştim bunu istiyom demiştimmm buyrunnnnnnnnn

kocam düğünde açılışta ilk dansa başlamadan önce 5 i bir yerde kırmızı kurdaleye dizilmiş altınları takmıştı.

bizde de onlarda da böyle bir adet yoktu ama biz düğün tv de görmüştük hoşumuza gitti yaptık:)

X