Yüz görümlüğü

evet aldım yuzgorumlugu bır burma bılezık ama onuda esımın ne zaman taktıgını hatırlamıyorum malum :jeyyar:

kızlar ayrı konu nereden açılıyor bilemedim o yüzden buraya yazdım kusura bakmayın. balayı için nereleri önerirsiniz yaa bi fikir istiyorum. şimdiden teşekkürler.

düğün salonunda duvağımı açtıktan sonra takı seti takmıştı bi nevi yüz görümlüğü işte...
evlenmeden önce gösterme konusuna gelince,güvenilecek adam var güvenilmeyecek adam var..
ben eşime sonuna kadar güvendim...

Bu da durduk yere üstüne alınıp açık vermiş

nikahtan sonra yüzümü açınca çok şık bir kolye takmıştı aşkım.
benim akşıma bile gelmezdi takmasaydı.

canim kocacigim bana kuyumcunun vitrinini gosterip "sana yuz gorumlugu almak istiyorum, diledigini sec lutfen" demisti, ben de bir kolye secmistim. benim aklima gelmezdi, onun dusunup boyle bir jest yapmasi beni cok mutlu etmisti, simdi bile gozlerim doldu.Şeniz

aman bizdede var öyle saçma bir adet. eşim bana çeyrek altın takmıştı ve ne oldu diğerler gibi oda düğün borçlarına gitti. boşverin böyle şeylerle kafanı doldurmayın anın güzelliğini yaşamaya bakın

arkadaşlar biz düğünden çıktık eve geldik.. duak açmadan önce eşim bana 200 dolar verdi yüz görümlüğü diyerek.. valla acayip sevindim.. bi kaç yere borcum vardı ama gelin görün ki bi hafta sonra canım acil lazım diyerek paramı elimden aldı.. göstermelikmiş meğer kaydirigubbakcemile3

ay bende istiyorum :kedi: bakalim benim kocisim napicak.
ben caktirmadan ona bi mesaj vereyim bari yoksa aklina gelmez benim saskinimin :eek:

ben çevremden hep duymuştum benden önce evlenen arkadaşıma ve yeğenlerime takılmıştı evlenmeden önce eşime söylemiştim yüz görümlüğü takmışlar bak yeğenlerime öyle bi adet varmış diye tabi saolsun hiç tınlamamış beni bişey takmadı yeni yıla girmemize az bizaman kaldı konu açıldı bende söyledğim halde bi yüz görümlüğü bile takmadın demiştim oda yeni yıl hediyesi olarak çok güzel bi set almış saolsun ama o gece ufacık bişey taksaydı onun benim için hatırası unutulmaz olucaktı napalım canı saolsun kocamın ona kavuştumya yeter bana

Ben de kismetse evlencem yakinda :KK16: o geceye ozel bisey cok guzel olur. Adetlerimiz cok guzel. Yasatmamiz gerekir boyle guzellikleri. Illa altin gumuz olmak zorunda degil. Dusunulsun yeterli :oops:

X