Vodafone numaraları nasıl engellenir ?

G

gamze.1130

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi gamze.1130
ablalarım ya ben 1 ay önce hat değiştrdim benm bazı arkadaşlarım var ve bana çok ağır şeyler söylediler ve ebn onlarla artık ilişkimi kopardm ama onlar pişman oldular ben yine affetmedm sonra numarama mesaj atmayın dedikçe gıcıkllığına yapar gibi msj attılar ve ben artık taahmmül edemedim istemiyorum dedim anlamadılar ne gurursuzluk bu ya..
neyse ben en sonunda babamı zorlayarak hattımı deiştim ve nasıl olduysa numaramı yine bulmuslar şimdide sanki bnle dalga geçercesine mesaj atıyorlar dayanamıyorum ölecem sinirden ya sadece bir numara engellemek diye bişey var mı ? vodafone için lazım sadece bazı numaraları engellemek için ne yapmalıyım ? onlar mesaj çağrı attklarında engellediğimi anlasnlar ne bileym yaa bi yolu yokmu bunun

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi gamze.1130
maalesef tek bir numarayı engellemek diye bir şey yok zannedersem. gerçi ben avea kullanıyorum ama bir zamanlar bende bir numaradan rahatsız ediliyordum. avea müşteri hizmetlerini arayıp sorduğumda böyle birşeyin olmadığını söylemişlerdi.

• Konu Sahibi gamze.1130
vodafone diye yok ama bazı tlfon markalarında var benim arkdaşım samsung marka ama iyi bi tlf di onda engelliyodu aramaları

• Konu Sahibi gamze.1130
telefon markasına bağlı o ben de samsung var tek numara engelliyebiliyorum mesela

• Konu Sahibi gamze.1130
telefon markasına bağlı o ben de samsung var tek numara engelliyebiliyorum mesela

Evet ben de Samsung kullanıyorum ve orada numara engelleme var ama sadece yazılı mesajlar için var. Arayan numaraları engelleyemiyorsun maalesef.

Ben de bir defasında yapmak istemiştim sonra düşününce bana mantıksız geldi. Çünkü bi tane numaranın aramasını engelledin diyelim. Pislik yapacak adam dinlemez ki bunu, kalkar başka numaradan arar, maksat rahatsız etmek değil mi, hangi birini engelleyeceksin?

O yüzden ben hattımı rehberden sildim ve tanımadığımın numaraları pek açmıyorum. Başkaca yapacak çok fazla bir şey yok maalesef. Bence sen de hattını değiştir ve rehberde gizli tut.

• Konu Sahibi gamze.1130
kızlar bnmde öyle bi sorunum vardı benimde tel im samsung ama markası X540 nasıl yapılıyor nerden giriliyor peki ???baktım bulamadım ben ayrıca tek no engellenmiyor diye biliyorum engellenirse bütün aramalar engellenebiliyor die biliyorum ama yinede bi müşteri hizmetlerini arayın !!

• Konu Sahibi gamze.1130
güzelim bunun en basit yolu gidip kendine üç-beş milyona çakma hat alacaksın... yanii açık hat... yanii başkasının adına kayıtlı hat... bu hatlar zamanında kullanılmış, fakat kontör yüklenmeyince otomatikman konuşma süreleri dolmuş olan hatlardır... bu hatlardan bir tane alırsan, kafan rahat olur..

X