rahimde ağrı

PembePanter

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2007
1.565
15
40
kızlar artık doğuma hazırlandığımızdanmıdır bilemiyorum ama benim rahimim,kemiklerik çok ağrıyor.yattığım yerden kalkamaz oldum resmen.çok değişik bir ağrı bu.sizlerde de oluyormu böle ağrılar yoksa bendemi sadece oluyor????

evet ya bir gerginlik sürekli bir rahatsızlık hissi
özellikle akşam yemeklerinden sonra mahfoluyorum
biraz kalkıp gezinmeye işte o zamanlarda inanılmaz ihtiyaç duyuyorum
sağa yatıyorum olmuyor sola yatıyorum olmuyor sırtüstü desen nafile
durmadan dönüp duruyorum
e o da yoruyo bir yandan
evdekilerin canı sıkılmasın halime diye de her seferinde avrupa yakasının dilber halası gibi uyyyy diye bağırıyorum
sanki artık göğüs kafesindeki kemiklerim fazla geliyor gibi

canım ya allah yardımcın olsun senin işin zor yatmaktanda insan sıkılır ama bebiş için değer demi doğurduktan sonra bunların acısını fazlasıyla çıkartırsın merak etme ya bu tatoşu çok merak ediyorum öle bişeyki buraki paylaşım sanki kırk yıldır tanıyomuşum gibi merak ediyorum allah yüzünü güldürsün işallah

Ya hergun degisik birseylerle karsilasiyoruz hamilelikte, hic alisik olmadigiz bir cok sey hayatimiza giri veriyo dusunsenize...:emir_bebek:Bakalim daha neler bekliyo bizleri , mesela ben eskisi gibi uyuyamiyorum ama gun boyuncada uykum geliyo :)
Bazi gunler sirtimda agri oluyo bazi gunlerse cok iyi hissediyorum kendimi.:1rolleyes:Ama daha rahmimde kasilmalar baslamadi ama sanirim butun hamilelerde rastlanan biseymis o yuzden korkmaya gerek yok sanirim.
TATOS u bende cok merak ediyorum, her gun ondan iyi bir haber gelicek diye heyecanla giriyorum siteye, insallah kötu bisey yoktur ortada.:Saruboceq:

canım ya allah yardımcın olsun senin işin zor yatmaktanda insan sıkılır ama bebiş için değer demi doğurduktan sonra bunların acısını fazlasıyla çıkartırsın merak etme ya bu tatoşu çok merak ediyorum öle bişeyki buraki paylaşım sanki kırk yıldır tanıyomuşum gibi merak ediyorum allah yüzünü güldürsün işallah

valla işin aslı sıkılıyorum canım ama kendime bile itiraf etmekten çekiniyorum
tek eğlencem burada sizlerle takılmak
zaten en başta sitedeki sorunlar yüzünden
ardından doğru düzgün internet bağlantımın olmamasından bu eğlencemden de mahrum kalınca evdekilerin canını sıkmaya başlıyorum
evde devamlı annem kayınvalidem ve eşim sabit bunun yanında durmadan değişen kadro-eşimin teyzeleri-kuzenler benim ablam babam falan
eşimle başbaşa evimde yaşamayı özlüyorum
işin kötü tarafı oğluşumuzu hayırlısıyla kucağımız alsak da sanırım uzunca bir süre bu kadro devam edecek çünkü 2 taraftan da ilk torun olacak
hani şu kendi halimizde kalma konusunda da bi zaman dilimi belirlenmiş olsa belki biraz rahatlayacağım ama bir yandan da onlar o kadar çaba sarfdiyorlar beni rahat ettirmek için ben ne düşünüyorum diye kendime de kızıyorum nankörlük ediyorum diyorum ama

bu arada tatoşdan haber yok henüz inşallah güzel haberler alırız ümidiyle hergün profiline bakıyorum acaba siteye uğramış mı diye ama nafile

buradaki paylaşım hakikaten çok rahatlatıyor insanı ve bağlanıyor insan
çünkü gerçek hayatta en yakın dostlarınla bile paylaşamadığımız birçok şeyi birbirimizle paylaşıyoruz

iyi ki varsınız kızlar:1hug::1hug:a.s.
sizler olmasanız bugünlerin üstesinden gelmem inanın daha zor olacaktı

Rahimde kemiklerde ağrılarım oluyor
ama ben yaşımdan kaynaklanıyor zannediyordum
çünkü sizler daha genç anne adaylarısınız

birde bende dermansızlık var iş yapamıyorum elim ayağım kalkmıyor resmen

evet kızlar ağrılarımızın olması normalmiş anladığım kadarıyla ama herkeste farklılık gösteriyor bu durum.ben kendimce yaradığını düşünüyor evde gebelik sporu yapıyorum.bacaklarımı açıp kapatıyorum değişik hareketlerle.o anda hiç ağrım olmuyo desem yeridir.ama gece uyuyp uyandıktan sonra yine oluyor ağrım.artık böle böle idare edicez.sağlıkla bebeklerimiz doğsunlarda anne olarak herşeye razıyım.

X