Bebeğim çok kaka yapıyor...

teşekkür ederim arkadaşım anne olarak biraz rahatlamaya ihtiyacım vardı doktorumuz çok kaka yapmasında bir sakınca yok dedi kilo almasında bunun bir etkisi yokmuş ama ben bir anne olarak endişe ediyorum kızım anne sütüde almıyor 1 aydırkafamda bir çok soru var aslında sizlerden yardım istiyorum bu konuda birazda olsa rahatlıcam anne olarak beni en iyi siz anlarsınız tekrar teşekkür ediyor ve öpüyorum

dr. endişelenecek bişey yok diyorsa niye üzülüyorsunki.sen anne olarak herşeyi yapmışsın,dr ada sormuşsun.bundan sonrası bebeğinin bünyesiyle alakalı.unutmaki her bebek farklıdır.senide bebişide öpüyorum

çok sağol canım ama şimdide mama yemiyor bnm bebişim nasıl sevdirebilirim ona acaba? tüm ek gıdaları yiyor ama arada mamda almasını istiyorum yemiyor sadece gece uyku sersemi iken yiyorr:KK70:
bende seni ve bebişini öpüyorum arkadaşım

çok normal benimkide aynıydı 40 tan sonra deişti velet şimdi 3 yada 4 günde bi yapıyo

kızlar benim bebeğim çok yapmıyor ama bezin arkasından çıkıyor, anlamıyorum ultra primanın 4+ ın kullanıyorum 9 kiloluk bezini ama bebeğim daha 7 kilo...
bu arada bundan öncekindeki bezinde daha çok çıkarıyodu ne yapıcam bilmiyorum ..
her sabah bezin arkasında çıkarıyor... bebeğin tüm üzerini değitrmek sanki oğluma zulum müş gibi geliyor.. tavsiyeleriniz varsa bekliyorum

benim kardesimdede öyledi doktora götürdük anne sütündenmis.. mamaya basladiginda normallesti merak etme canim a.s.

kızlar benim bebeğim çok yapmıyor ama bezin arkasından çıkıyor, anlamıyorum ultra primanın 4+ ın kullanıyorum 9 kiloluk bezini ama bebeğim daha 7 kilo...
bu arada bundan öncekindeki bezinde daha çok çıkarıyodu ne yapıcam bilmiyorum ..
her sabah bezin arkasında çıkarıyor... bebeğin tüm üzerini değitrmek sanki oğluma zulum müş gibi geliyor.. tavsiyeleriniz varsa bekliyorum

hareketli sürekli oturup kalkıyosa yada gevsek bagladıgından olabilirmi benim kızımdada hep aynısı oluyodu ama oglumda hiç yasamadım daha huggiesin son çıkan bezini kullan ben çok memnunum sar beni sevginle diyoya hakikaten sarıyo vallaa.s

hareketli sürekli oturup kalkıyosa yada gevsek bagladıgından olabilirmi benim kızımdada hep aynısı oluyodu ama oglumda hiç yasamadım daha huggiesin son çıkan bezini kullan ben çok memnunum sar beni sevginle diyoya hakikaten sarıyo vallaa.s

sağol canım çok teşekkür ederim...

Slm Bayanlar benim sorunumda sizinkiyle aynı bebeğim 7 aylık ve iki lokma yedirince kaka yapmaya başlıyor sıvı da yese katı da yese aynı ve kilo almıyor. Bir tavsiye üzerine doktora danışarak Debridat isimli bir bağırsak düzenleyici ilaç kullandım bu ilaç ishale de kabıza iyi geliyor yani düzene sokuyor fakat hiç bişey değişmedi bizde ne yapmalıyım bilmiyorum doktorumuz günde 7 kereye kadar yapabilir dedi ama bizde o sayıya yaklaştık büyümüyor bu çocuk ne yapçam bilmiyorum beslenemiyor mu acaba....senağlama

cnm bebegin çok kaka yapıyosa pirinç lapası ver o bagırsaklarını sıkıyo ve kaka yapması azalıyo hatta fazla verirsen kabız yapar bende çok yapıyo die pirinç suyu vermiştim ama gün içinde her mamasını pirinç suyuyla yaptım ve kuzum kabız oldu şimdi günde 2-3 kere yapıyo ama bu sayı fazlalaşırsa pirinç suyu yada lapası veriyorum hemen normale giriyo

benim kızım 3 hafta boyunca ishaldi. her emzirmeden sonra bol sulu ve karın ağrılı kaka yapıyordu. kakasına baktırdık mikrop yokmuş, belli başlı virüsler de yokmuş allahtan. sonra alerjik olabileceğini düşündük. annenin yediklerinden geçen süt veya yumurta alerjisi olabilirmiş. 10 gün süt ürünleri ve yumurta yemedim anca düzeldi. artık 2-3 kere yapıyor ve normal kıvamda. şimdi yavaş yavaş süt ürünlerine başladım. sonra yumurtayı deniycem bakalım yumurtaya alerjisi var sanki. sadece anne sütü alıyor benimki. bazı mamalar da bebeklerde süt alerjisi yapabilirmiş aklınızda olsun. uzun süren ishalde mutlaka doktora götürün sıvı kaybı allah korusun bebekler için tehlikeli. doktor kontrol ediyor derisini, dilini falan. kilo kaybı var mı vb...

Kızlar merhabalar benim çocuğum kızım 5 .30 aylık ne versem hemen cikartiyo katı mamadan versem hemen cikartiyo doktora rutin kontrolünde söylediğimde tam net bi cevap alamadım daha çocuğum 2 aylık ken rüyama girmişti bagarsaklarinda bi problem olduğunu şimdi kızıma da bu kadar kaka yapması acaba dedirtiyor acaba kızlar bu normalmi yoksa benim vesvesemmi bilemedim ama doktora bu bagarsakları yüzünden götürmeyi düşünüyorum

X