Mersin de en iyi jinekolog

beyz@

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2008
247
0
slm arkadaslar ben mersıne yakın bıyerde oturuyorum oldugum yerde devlet hastanesınde jinekolog var inanırmısınız gıdınce insanın yüzüne bile bakmıyolar 4 aydır özel bir doktorda tedavi görüyorum ama bebek olmadı bana mersinde işinde uzman gerçekten ilgilenip insanın içini rahatlatan bir dr tavsiye edebilirmisiniz:1no2:

aynen bende jinekolog arıyorum mersinde çok acil.. lütfen bilen biri yazsın..

canlarım ya aynen doktor çok önemli ama işinin ehli dr bulmak çok zor ben hala bulamadım...

mersin de ben osman nuri aksu ya gidiyorum ve çok memnunum.içim çok rahat bu dr a gittiğim için.tavsiye ediyorum

bende mersinde çiğdem şanlıalp' e gidiyorum dr.um devlet hastanesinin de dr.u
ben özel muayenehanesine gidiyorum benim gibi diğer hastalarıda çok memnunki muayenehanesi dolup taşıyor
tavsiye ederim hem bilgili hemde ilgili bir dr.
devlet hastanesinde doğum yaptım sayesinde özel hastanede gibi muamele gördüm =)

Ben Semra Vezir e gidiyorum daha önce bu doktora giden ve doğum Mersinli anneler var mııı?Bilgilendirirseniz sevinirim:))

Ben ımc hastanesinde Ayfer Gürbüz e gidiyorum.ınanılmaz memnunum.Mükemmel bir doktor.Şiddetle tavsiye ediyorum

bende mersinde çiğdem şanlıalp' e gidiyorum dr.um devlet hastanesinin de dr.u
ben özel muayenehanesine gidiyorum benim gibi diğer hastalarıda çok memnunki muayenehanesi dolup taşıyor
tavsiye ederim hem bilgili hemde ilgili bir dr.
devlet hastanesinde doğum yaptım sayesinde özel hastanede gibi muamele gördüm =)

çiğdem şanlıalp ın email adresini bilen var mı?

bende semra vezir'e gitmeye karar werdim...
memnun olan, olmayan war mı?
gerçi ben bebeğimiz olsun diye gidicem..

arkadaşlar kimse yokmu mersinden ?
bende 10 haftalık hamileyim hala doktora karar veremedim
suu anda hamile olupta doktora gidenler varmı aranızda ?
doktorda önemli hastanede

Osman Nuri Aksu iyi bir doktor.
Sanıyorum Kadın doğum ve çocuk hastanesinde

bayan erkek farketmez artık
sadece iyi bi doktor arıyorum arkadaşlaaaar
yetişiiin acilllllll :KK43:

ımc hastanesi ayfer gürbüz iyi ama gün almak çok zor ancak 1 ay sonraya gün bulabirsinizz.

1 ay sonraya bıle bulunmuyor yaa ocaktan once randevu veremeyız demıslerdı baya oldu arayalıı
vazgectım bende ceren hanım ve ayfer hanımı dusunmustum ama
hastaalrı cok oldugundan hıc sallamıyorlar
ceren hanım kovmaktan beter ettı bı dahamı asla gıtmem

merhabalar herkese.. ben de hem mersinde hem hamilelikte yeniyim.. ilk muayenemi barış bey yaptı ortadoğu da ama sinmedi içime, güvenemedim.. etrafa soruyorum herkes başka birini söylüyor.. :KK43: en son semra vezirden randevu aldım, 20 ocakta gidicez bakalım.. sen ne yaptın denizkızı, bulabildin mi doktor??

bende semra vezir e gidiyorum inanılmaz sıcak bir doktor insana rahatlık veriyor ama bu hafta birde ayfer gürbüz ü denicem bakalım sonra kararımı verecem bende 8 haftalık hamileyim:KK49:

X