Doğum yapan aralık anneleri===>>>

fenerbahcemine84

Guru
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2007
2.357
7
:CüvCüv:Eveeeeeet kızlar
sevinçlerimizle,üzüntülerimizle
9 ayı geride bıraktık.hihoyyyt
2li test,3lü test,şeker testi,ayrıntılı usg derken
zaman su gibi akıp gitti.şakkıdı
allah bebeklerimizle sağlıklı hayırlı uzun ömür versin inşa.s.

1=>zeynep vural___elifnaz___3,850__50cm :nazar:__36+2__13/11/2008perş
2=>nazlıcık___erkek___3,700__? :nazar:___?___19/11/2008çarş
3=>cocostar___erkek__?___ :nazar:____?___20/11/2008perş
4=>kelebeğim___kız___4,400___54cm :nazar:__38+3__23/11/2008pazar

Son düzenleme:
1=>zeynep vural___elifnaz___3,850__50cm :nazar:__36+2__13/11/2008 perşembe :nazar:

canım 11. ay olarak değiştirdim

Biz bu mucizeyi eylülde yaşadık..
Allah kazasız belasız bebeklerinize kavuşmayı nasip etsin.
Bu dünyada en güzel duygu heralde bebek sahibi olmak,hamileliği hemen unutacaksınız
bebeğiniz sanki hep varmış gibi hissedeceksiniz merak etmeyin.
Sevgiler.

hepinize sağlıklı ve kolay doğumlar dilerim kızlar allah hepinizin yardımcısı
olsun doğumdan sonra herşeyin ne kadar güzel olduğunu anlayacaksınız
sakın hiç birşeyden korkmayın allah yardımcınız olsun sevgiyle kalın

doğum yapmıs olanların bizlere bu şekilde güzel mesajlar vermesi ne kadar guzel korkutmadan bizi heyecanlandırmadan çünkü ister istemez çok stresliyiz hepimiz teşekkürler kızlarr

doğum yapmıs olanların bizlere bu şekilde güzel mesajlar vermesi ne kadar guzel korkutmadan bizi heyecanlandırmadan çünkü ister istemez çok stresliyiz hepimiz teşekkürler kızlarr

sana sonuna kadar katılıyorum arkadaşım.. ben kendi adıma olumlu şeyler duymak istiyorum.. normal doğum olacak gibi şimdilik. her duyan korkuyor musun diye soruyor. hayır diyorum.. tabii ilk bebeğin. o sancıyı bi çek böyle demiyceksin diyolar.. ne biçim insanlar. ben insanların yüreklendirilmesi gerektiğini ve kendi çektikleri acıları sanki övünüyormuş gibi ballandıra ballandıra anlatmalarını hiç onaylamıyorum.. inadına benim doğumum çok kolay olacak işte:hooray::hooray:

Aynen Fas'cım bende bu tıplere gıccık oluorum. Sankı onlar herseyı bılerek yasamıs gıbı bı de sacma sapan bılmıslık taslayarak bı dogur o zaman konusuruz. Yok bı cocugun olsun o zaman gorursun. Ben sana soylıım oyl ekolay dııl o. Hayır anlamıyorum kı ulen madem cok kotuydu ıkıncılerı nasıl yaptınız. Hıc mı kafanız calısmıyordu. Ayrıca belkı ben senden daha gucluyum ne bılıyosun . Gıcccccccccccıııkkkkkkklarrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Aynen Fas'cım bende bu tıplere gıccık oluorum. Sankı onlar herseyı bılerek yasamıs gıbı bı de sacma sapan bılmıslık taslayarak bı dogur o zaman konusuruz. Yok bı cocugun olsun o zaman gorursun. Ben sana soylıım oyl ekolay dııl o. Hayır anlamıyorum kı ulen madem cok kotuydu ıkıncılerı nasıl yaptınız. Hıc mı kafanız calısmıyordu. Ayrıca belkı ben senden daha gucluyum ne bılıyosun . Gıcccccccccccıııkkkkkkklarrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

dök içindekileri yavriim. kalmasın bişiyler doğum öncesikaydirigubbakcemile3

bence korkacak bisey yok tabi hicbirsey kolay kazanilmiyor eeee bir evlat da en kiymetli bir varlik olduguna göre biraz zahmetli olsun varsin o acilar unutuluyor bence elinizden geldigi kadar normal düsünün bakin ben ins ücüncüyü normal düsünüyorum bügün yarin dogcak ins
birde o kadar zor olsaydi kimse ikinciyi ücüncüyü asla düsünmezdi dünyada herkesin bir evladi olurdu o kadarda zor degil mis demekki

kızlar biri buraya el atsın, şu listeleri yapmaktan pek anlamıyorum ama galiba doğum yapan aralık anneleri 4 oldu bile

Sırasıyla doğum yapanlar:

1.Zeynep Vural
2.Nazlıcık
3.Cocostar
4.Kelebeğim

Şu anda Zeynep dışındakilerin ayrıntılı bilgileri yok.Olunca tekrar bi liste düzenlenir.Emine'cim de bilgisayarını bi yapsın hele.Listemizi düzenler.

Son düzenleme:

1.Zeynep Vural____elifnaz___3.850___50 cm___36+2___13/11/2008perşbe
2.Nazlıcık___?___3700___?___?___?___19/11/2008çarşamba
3.Cocostar 20 kasım
4.Kelebeğim___38+3___23 kasım

nazpıtırcık değil nazlıcık canım düzelttim

Son düzenleme:

1.Zeynep Vural____elifnaz___3.850___50 cm___36+2___13/11/2008perşbe
2.Nazlıcık___?___3700___?___?___?___19/11/2008çarşamba
3.Cocostar 20 kasım
4.Kelebeğim___38+3___23 kasım

nazpıtırcık değil nazlıcık canım düzelttim

ayyy ben de bir an panik oldum, tamam eski bir aralık annesiyim ama bana aralıkta değilde haziranda doğum yapmak kısmet olacak inşallah... bu arada doğumu yaklaşan anneler bebeğim için dua ederseniz çok sevinirim. Sağlıklı sıhhatli annesinin kollarına gelir ve ona mutluluk verir inşallah :Saruboceq:
Hepinize güzel hatırlayacağınız doğumlar dilerima.s.

doğum yapan arkadaşlar gözünüzaydınnnn.. doğumu bekleyen hamişler allah size kolay doğumlar nasip etsin.sağlıkla sıhatle bebeklerinizi kucağınıza almanızı diliyorum.

doğum yapan arkadaşlar hepinizin bebekleri hayırlı olsun doğum yapacaklarıda allah bir avazda kurtarsın. listeye benide eklermisiniz ben bilmiyorum eklemeyi bizde 23 kasımda 54 cm ve 4 400 gr olarak dünyaya merhaba dedik. hepinize selamlar...

X