ikinci tüp bebek yaptırıpta tutan varmı

sefda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2008
241
1
arkadaşlar benim birinci tüp bebek demem geçen ay oldu fakat tutmadı ikincidende korkuyorum içinizde ikinci denemesinde tutan varmı acaba birde ilaçlar pahalanmış diye duydum doğrumudur:? çok mutsuzum çokkksenağlama

tüp bebek denememin ilkinde puregon kullandım fakat değişmek istiyorum biraz pahalı menegon daha ucuz galiba varmı bi bilginizsenağlama

Ben varım.ikinci denememde tuttu çok şükür, arıca rapor çıkartamıyormusun ???? Çok daha hesaplı olur.Eğer almak istersen Menagon elimde bol miktarda var, ücretli alıcaksan dışarıdan sana uygun fiyata verebilirim.Yeni yolun şimdiden hayırlı olsun.

çok tşk ederim canım rapor çıkartcam fakat yine çok tutuyor dediler yeni fiyatlardan haberim yok sen nerde yaptırdın hangi hastanede ve menegonla oldun bu tedavini galiba inş benimde olur kafam çok karışık ya olmazsa napcam ben özeldede yaptıramam

arkadaşlar benim birinci tüp bebek demem geçen ay oldu fakat tutmadı ikincidende korkuyorum içinizde ikinci denemesinde tutan varmı acaba birde ilaçlar pahalanmış diye duydum doğrumudur:? çok mutsuzum çokkksenağlama

slm canım benimde ilk denemem tutmadı ikinci denedik ve daha uygun ilaçlarla sonuçta hepsi aynı işe yarıyor ve şimdi 11haftalık hamileyim:nazar::teytey:ve ikizlerim olacak inşallah hiç üzülme Allah çok büyük sabret.Rabbim bütün isteyenlere versin aratmasın inşallah:1hug:

benim de ikinci denemem. daha doğrusu ilkinde tutmadı, ikinci denememiz dondurulmuş embriyolarla oldu, 5 haftalık hamileyim.

X