Sivilceli Ciltler doktor tavsiyeli sivilce ilaçları

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
bunların hepsini tek tek kullandım kızlar ve geçmedi bana faydasından çok zararı oldu en son zoretanin içtim doktor hanım güyaa bi daha çıkmaz demişti ama yüzüm daha beter oldu 7 ayda onu içtikten sonra yüzüm için hiç bişey yapmadım şu an bi aktarcıdan aynısefa kremi aldım bakalım ne olcak :SS

bunların hepsini tek tek kullandım kızlar ve geçmedi bana faydasından çok zararı oldu en son zoretanin içtim doktor hanım güyaa bi daha çıkmaz demişti ama yüzüm daha beter oldu 7 ayda onu içtikten sonra yüzüm için hiç bişey yapmadım şu an bi aktarcıdan aynısefa kremi aldım bakalım ne olcak :SS

şaşırdım yorumunuza....reoccutanla aynı etki diye biliyorum ve yüzümü daha beter yaptı diyene ilk kez rastladım...benim cildimde hiç problem yok,kullanmadım bunları ama çevremde çok var..kas ağrısı yapıyor diyenler duydum...erkek kardeşim 7 aydır kullanıyor ve düzeldi sayılır yüzü....ilk aylar bazı kimselerde çok kırmızılık oluyor çünkü bazı bünyelerde içteki problemin tamamını dışa atıyor ve sonradan kurutuyor..sizinkide öyle olmasın??

Benzamycin işe yarıyo bence düzenli kullanımda etkisini gördüm cildim karma "Т" bölgesi yağlı yani fazla sivilcem yoktu kızarıklık vardı oda yavaş yavaş geçiyor

X