dikkat dikkat herkes nerdeeee

c*a*n*d*y

Nirvana
Kayıtlı Üye
19 Mart 2008
3.753
5
selam arkadaşlar ya iki ay giremedim nete döndüümde kimseyi bulamadım ya nerdesiniz yahu.ösledim herkesi be ya.gelin topicimde buluşalım.huuuuuuuuuuuuu canım arkadaşlaım size sesleniorum buralarda bi yerlerdeysenizsenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

canım iki ay önceye kadar kimleri tanıosam.hepsi kaybolmuş gibide.yada banamı öle geldiki.seni biliorum mesela canımcım.nasılsın

bende iyiyim canım ya.bi evlendim 2 ay sonra gelebildim buraya ama eskilerden kimse kalmamış gibi geldi panik yaptım.ondan bu topici açtımda.bulsunlar beni die

yeni topik açılmışş oooo kısım sen yeni evli diilmisin:mymeka: ne işin var burda yürü yatağınaaakaydirigubbakcemile

sağolasın mutluluk reçetem
kahve delim canım nebiliim daha adapte olamadımya.güselde işte uzaktayımya ailemden bide burda çok tanıdığımda yok.o yüsden heralde

sağolasın mutluluk reçetem
kahve delim canım nebiliim daha adapte olamadımya.güselde işte uzaktayımya ailemden bide burda çok tanıdığımda yok.o yüsden heralde

ya daha 2 ay olmuş edinirsin zamanla çevreni boşver cicim aylarının tadını çıkar zati gıcık oldum bu akşam asi'ye

ya daha 2 ay olmuş edinirsin zamanla çevreni boşver cicim aylarının tadını çıkar zati gıcık oldum bu akşam asi'ye

sende mi gicik oldun.. ya insan inatci olurda bu kadar mi olur ya.. zaten herkes bu gece sok üstüne sok yasadi... bir sonraki bölüm heycanli olacak galiba.. fragmani daha izlemedim

X