Eşlerinizin size karşı ilgileri davranışları bebişleri sevmeleri nasıl?

_DURU_24

BÜYÜK VE KÜÇÜK AŞKNA AŞIK
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2006
1.660
18
41
Selam kızlar umarım hepiniz iyisinizdir...eşlerinizin size karsı ilgisi nasıl azmı cokmu...göbişler seviliyormu...bebişlere olan ilgi nasıl...hadi bakalım yazalımmm(laf aramızda araalık annelerinde gördüm konuyu :)))) benim eşim 41,5 kere masallah diyelimde nazar değmesin...öncedende cok ilgiliydi şimdi dahada arttı ilgisi..asla bana temizlik yaptırmaz mesela kendi süpürür siler..ben yaptıgım zaman otur der yorma kendin..elinde yiyeceklerle gezer...bana yedirmek için..bilgisayar ekran koruyucu olarak kızımızın resmi var hep onu sever konusur...göbeğimi eller tekme tıncada korkar :)) konusur kızıyla...ben gece dönerken sagdan sola benden cok o düşünür dikkatli dön kordonu dolanmasın allah korusun falan der...hep sorar kızımız tekmeledimi bugün...sırtımı ovar...hiç bir sey tasıtmaz bana...tek biyere salmaz kendi götürür getirir...yollarda yorulmayım diye..banyo yapcagım zaman küvete girerken cıkarken gelir tutar kese yapar :))) kıyafetler mobilyalar falan herseyini düşünmüştür hemen hemen tamam hepsi..telefon acar sunu yedinmi meyvani yedinmi...eve gelirken bişeyler getirir benim yemem için...canım ne isterse alır...pazar alısverişini kendi yapar..geceleri üzerimi örter...karnımı beni öper sever...otururken yeleğimi getirir giydirir üzerime battaniyemi örter..mısırımı patlatır tosttumu yapar..biyere giderken beni bugüne kadar atlamamıstır öpmekte şimdi hem karnımı hem yanağımı öpüyor..portakal suyu nar suyu v.s sıkar bana..ilaçlarımı hatırlatır...kızına kavusacağı günü deli gibi bekliyor...hayaller kuruyor...zaten benim eşim normalde cocuklara cok düşkün...heleki kendi cocugu olunca düşünemiyorum halini...işe gidemez allah mafaza :))) bugünde diyor kızıma kaz tüyü yastık alayım...pumadan adidastan ayakkabı alayımm...kızım böyle yapcak agu yapcak gugu yapcak bu hareketi yapcak neler neler hayal ediyor..cok iyi yani ilgisi hem bana hem kızımıza karşı...şimdiden dogum hediyemi ve çiçeği düşünüyor... begenmezsen sonra değiştiririz falan filan diyor...neyse maşallah deyin kızlar huyu değişmesin....maşalllahhhh kocama benim 41,5 kere masallahhh....
.....allah saglıklı bir sekilde hayırlısıyla evlatlarımıza kavustursun insallah...şimdi hepimiz hepimiz için dua edelim bakalım....
allahım sen büyüksün sen hepimizi hayırlısıyla bir avazda kurtar yarabbim saglıklı hayırlı eli ayagı düzgün evlatlar nasip eyle yarabbim...sen yavrularımızı saglıkla huzurla kucagımıza almayı nasip eyle yarabbim...aminnnnnnnnn

Son düzenleme:
canım ne güzel..ancak hepimiz bir hayat koşuşturması içerisindeyız..eşimle haftada 2 kez görüşebiliyoruz..o günlerde mümkün oldugunca ilgilenıyor benımle..ben de calısan bır ınsan olduugm ıcın kendımı zaten cok esirgeyemıyorum..tabıkı her erkek baba olmaya hazırlanırken mutlu ve heyecanlı olur .en az bizim kaadr bence..ve bab olunca emın ol daha da artacak sevgısı cocuguna karsı..allah daim etsin..ancak biz hayat ve iş şartlarımız nedenıyle cok görüşemedıgımız için senın bu yasadıkalrını cok yasayamıyoruz malesef..ama dedım ya yanımda oldugu müddetce cok ilgili..zaten benım eşim normal zamanalrdada ilgiliydi..ancak şunu sık sık söyluyor.."kızımızı senden daha cok sevıyorum:))":dilcikar:

eşim temizliğe yardım ediyor dersem sizleri kandırmış olurum ama benimle çok ilgili oğluna çok düşkün... geceler o oynasın diye bebeği dürte dürte bir hal oluyor ama bebeğimde babası gibi inatçı:KK70: yani kısacası bebeğine ölüyo babası bi dediğimizi iki etmiyor emizlikte sıfır:d

Selam kızlar umarım hepiniz iyisinizdir...eşlerinizin size karsı ilgisi nasıl azmı cokmu...göbişler seviliyormu...bebişlere olan ilgi nasıl...hadi bakalım yazalımmm(laf aramızda araalık annelerinde gördüm konuyu :)))) benim eşim 41,5 kere masallah diyelimde nazar değmesin...asla bana temizlik yaptırmaz mesela kendi süpürür siler..ben yaptıgım zaman otur der yorma kendin..elinde yiyeceklerle gezer...bana yedirmek için..bilgisayar ekran koruyucu olarak kızımızın resmi var hep onu sever konusur...göbeğimi eller tekme tıncada korkar :)) konusur kızıyla...ben gece dönerken sagdan sola benden cok o düşünür dikkatli dön kordonu dolanmasın allah korusun falan der...hep sorar kızımız tekmeledimi bugün...sırtımı ovar...hiç bir sey tasıtmaz bana...tek biyere salmaz kendi götürür getirir...yollarda yorulmayım diye..banyo yapcagım zaman küvete girerken cıkarken gelir tutar kese yapar :))) kıyafetler mobilyalar falan herseyini düşünmüştür hemen hmen tamam hepsi..telefon acar sunu yedinmi meyvani yedinmi...eve gelirken bişeyler getirir benim yemem için...kızına kavusacağı günü deli gibi bekliyor...hayaller kuruyor...zaten benim eşim normalde cocuklara cok düşkün...heleki kendi cocugu olunca düşünemiyorum halini...işe gidemez allah mafaza :))) bugünde diyor kızıma kaz tüyü yastık alayım...pumadan adidastan ayakkabı alayımm...kızım böyle yapcak agu yapcak gugu yapcak bu hareketi yapcak neler neler hayal ediyor..cok iyi yani ilgisi hem bana hem kızımıza karşı...şimdiden dogum hediyemi ve çiçeği düşünüyor... begenmezsen sonra değiştiririz falan filan diyor...neyse maşallah deyin kızlar huyu değişmesin....maşalllahhhh kocama benim 41,5 kere masallahhh....
.....allah saglıklı bir sekilde hayırlısıyla evlatlarımıza kavustursun insallah...şimdi hepimiz hepimiz için dua edelim bakalım....
allahım sen büyüksün sen hepimizi hayırlısıyla bir avazda kurtar yarabbim saglıklı hayırlı eli ayagı düzgün evlatlar nasip eyle yarabbim...sen yavrularımızı saglıkla huzurla kucagımıza almayı nasip eyle yarabbim...aminnnnnnnnn

kıs hayıorlı olsun sayfa gece ben açmayı düşünüyordum böyle bir sayfa ama olsun...

benim eşim benim yüüznden bana aynı davranıyor...hiç mızmızlık yapmadığım için benim daha hamileliğimi benimseyemedi....zaten akşamları çok az görüştüğümüz için yemek yiyip yatıyor...karnımı zaten sevemiyor erkeklerde böyle bir sorun var galiba...çok isterdim karnımı sevsin.aamma zorlayamayız.ona bir derinin altında bebek olduğu fikri çok garip bir duyguymuş....haklı...bizler hemen alışıyoruz da babalarla zor...hatta ben göbüşümü açıp saatlerce bakıyorum.izliyorum kayram oynadıkça anne olduğumu anlıyorum...ve ben anneyim diyorum...neyse inşalalh bebek doğduğunda ilgili olurlar

benimki hamileligimden önce bile temizligime yardim ederdi sen dersini calis ben yaparim evin isini derdi haylada yardim eder temizligime
ama bazen bakiyorum hiic gelipde yardim ediyim demiyor
bende saatlerce göbegime bakiyorum tekme atmasini bekliyorum esimi cagiriyorum gel bak nasil oynuyor diye herif bi dk diyor saatlerce gelmiyor pc basinda senağlama
ben disari ciktigimda cok özeniyorum alisverisine arabasina ... ama o benim kadar heyecanli degil ama bu ay sonu ins. tüm eksiklerini almaya cikicaz belki para olmadiginda bakmaktan hoslanmiyordur
bebiscimkayra nin dedigi gibi biz anneyiz ,daha hassasiz bu konuda
gece ben uyurken falan göbegimi elliyor seviyor ,beni seviyor öpüyor
tabbii ben bazenleri uyumus numarasi yapiyorum :jeyyar: :roflol:
yatagin kenarinda oldugum zaman beni biraz daha yanina dogru ceviriyor düsceksin diyor sırnaşık şey
bazenleri oglum üstüme atliyor ben uzanirken esim hemen tedirgin oluyor bebegi seviyor hemen :emir_bebek:
bazenleride ayyy belim agriyor canim sunu cekti diyipde nazlaniyorum :dance:
hemen disari cikip istedigimi aliyor ama yol uzun olunca erteliyor yarin aliriz diyor :mymeka:

ayy kızlar bu dönem cok güzel yaa.malesefki 3 aydan az kaldı.eşim çocukları ck seviyor alışverşte falan bebiş görse aşkım bak der gülümseyerek bebege bakar.artık bakmıyor.nedenini sordugumda kendi kızımı bekliyorum dedi.işe gelip giderken benden cok göbegimi öpüyor.ev işlerinde yardım etmiyor.ama belimin agrıdıgını cok yoruldugumu söyleyince odaları toplamada süpürmekte yardımcı oluyor.o yapıyor isteyince.ama cok mecbur kalmadıkca istemiyorum.canım bişey cektiginde alır hemen saolsun kızımın canı ceker diye.geceleri ise göbegimi örter durur üşümesin kızım diye.karnımın üstüne yatınca düzeltir hemen.ben bazen dürterim bebişimi oynasın diye babasıda kızar bana rahatsız etme bebişi rahat dur der :eek:klava: göbegimi öperken bile acıtırm diye korkar :roflol: herşeyin en iyisini almaya çalışıyor kızımıza.2 saat bişey yemesem yemek yani (agzım boş durmuyo genelde) kızımı ac bırakıyosun diye küser lülülülülülü ay aklıma geldikçe yazarım daha.işte benim kocişte böyle :nazar:

benimkide göbegimi örter bebis üsümesin diye cnm :))
bu kadar dikkat ederde tek bir seye dikkat etmez beni sinirlendirmeyi ve benle kavga etmeye bayilir
o an iste onu bosayasim gelir

sağolsun benim kocamda bana yardımcı olur ev işlerinde bebeğimizi sorar nasıl napıyor diye ozaman çok hoşuma gidiyor:) canım bişi istese hemen alır sadece balığa gitmeye çok düşkün olması beni sinir ediyor balık tutmasını çok seviyor da artık gitme bak neolur ne olmaz diyorum beni yalnız bırakma diyorum annende kalıyosun ya diyor beni sinir ediyor okadar

zaten ilgili bir eş hiçbir zaman ilgisiz olmadı hamileliğe özel bir ilgi yok tek fark artık işten geldikten sonra nasılmış kızım deyip göbeğimi sevmesi :):)

kızlar, ben de eş konusunda çko şanslıyım, herkesin imrendiği bir eşe sahibim ve bu beni toplum içinde çok gururlandırıyor, hamileliğim eşimin davranışlarını değiştirmedi, aynı şekilde, ev işlerinde mutfak işlerinde yardımcıdır, sever, ilgi gösterir

ancak cimcimenin dediği gib, ben de saaatlerce göbeğime elimi koyarım kızımın oynayışını hissederim, tekmelerini izlerim, ama eşim ilgilenmez, gel bir dokun tekmelerini hisset derim, ben korkarım der:a015: sen kızını sevmiyorsun derim, yaa saçmalama tabiki seviyorum ama görmediğim şeyi nasıl öpeyim der, doğsun severim derşakkıdı

bir de her zaman şunu der, sen benim çocuklarımdan daha kıymetlisin ,ama geçende kızını 3 boyutlu ultrasonda görünce 2 hafta kadar hareketleri değişmişti, kızım nasıl, kızıma iyi bak deyip duruyordu, zaman geçti unuttu, bakalım haftaya beraber yine gideceğiz doktora, ozaman görünce yine hareketlerinde değişme olacak mı?

Benim eşim bana yardım ediyor hatta bugün misafirim vardı evi sildi süpürdü ben mutfaktayken ama bütün bu işleri ben dersem yapar demezsem aklına bile gelmez ev işleri annesi hiç alıştırmamış ama deyince yapması bile yetiyor bana ya yapmasaydı değil mi kızlar

benim eşimde herhangi bir değişiklik yok ben zorlarsam göbeğimi elliyor tekmelerini hissettiğimde bak diyorum gel elle pek istekli görünmüyor alışveriş yaparken biraz daha hevesli ama anneler gibi sürekli heyecan içinde olamıyor galiba babalar ana gibi yar olmaz demişler gerçekten çok doğru erkekler çok fazla düşünemiyorlar tabii istisnalar vardır ama geneli böyle

bence herkesin eşi ilgilidir sadece klasik erkeklerde bazı şeyler vardır ya hani belli edememe sorunu ondan öyle davranırlar

benim eşim baştan hiç umursamıyor gibiydi hele 6.haftada kontrole gittiğimizde dr.mercimek deyince çokta morali bozuldu nasıl yani diye sonra gitgide heyecan bastı aylık kontrollerimize gidince gelince 2-3 gün kendi deyimiyle salak gibi dolaşıyormuş aman bişey olcak telaşı eşim kızıyla çok konuşuyor o cadıda babasına çok ilgilimi olcak ne onu çok dinliyor çok sert tekme atınca babası kızın seni istiyor diyorum geliyor öpüyor kızım annene öyle yapma ben seni çok seviyorum annenden daha çok diyo o cadıda sakinleşip yatıyor yada mesela sağda yatarken elini sola koyup konuşuyor benim cadı pıtır pıtır elinin altına geliyor az bişey tekmeleyip yatıyor eşim geçen galatasaray maçında gol diye bağırdı kızım bir tekmeledi kendi bile gördü karnımı dedimki çocuk korktu bak sonra ben banyoya gitmiştim 2.golü attılar gol attık gol attık diyo sessizce dedimki bağırsana biz banyodayız kızın duymaz kendini öyle bir kaptırıyorki
dün dizi izlerken ya ben nasıl vercem kızımı dedi gözleri doldu elalemin adamı gelcek olurmu falan dedi krize giriyorum düşündükçe diyor bugün sabah nihat hatipoğlu eski bir rivayete göre çok uzun süre emzirirsen çocuğun kısmeti kapanır evlenmezmiş derlerdi dedi eşim işe gidiyor banada diyorki kızımı 7-8 yaşına kadar emzir başka birşey yapma diyo

niye babaları için kızları çok kıymetli anlamıyorum ki sanki kendileri bir kızla evlenmediler

Sealm kzılar valla ben ilgili eşlerin neler yaptığını okudukça ağladım. Benim eşim de bana yardımcı ancak ben söylersem ya da ben temizlikten dolayı yorulunca yapma, bırak diyor ben de sanıyorum gelip kendi yapacak; o da yapmıyor. Ben de evi kim temizlicek diyorum gelip bana yardım et deyince pc başından kalkıp yardım ediyor. Ben kızımın tekmelemesini sabırsızlıkla bekliyorum göbeğime bakıyorum ama o bi o kadar ilgisiz. Ancak ben dicem de gelip dokunacak neden bu kadar duyarsız anlamıyorum. Ancak hakkını yememem lazım bu sabah ayağıma birden kramp girdi acıdan bağırarark uyandım o da endişelenip beni rahatlattı. Ancak bu yetmiyor ben istiyorum ki alışverişe çıkınca o da heyecanlansın, kızı tekme atınca o da heyecanlansın. Benim için endişelmnmesi güzel ama biraz da ilgi göstersin.

zuzucum merak etme ilgilenincede uyuz oluyorsun bazen karnımın üstüne yatınca kızımı eziceksin diyo gece yarısı merak etme doğunca ve onu görünce yüz ifadesinden anlarsın eşininde nasıl içinin eridiğini ben öyle yardım etmesini istemem mesela hasta olurum o başka ama herkes görevini bilsin bence ben çalışıyorken ediyordu ama şimdi ben evdeyim onun işte canı çıkıyor kafası patlıyor bir engel olmadığı sürece yapmasın ama sen uykusuz kalınca yada bebişin ağlayınca eminim eşin senden önce kalkacağı zamanlar gelicektir üzme kendini sen

canım eşim benim maşallah diyorum gene.cok ilgilenir.ama dediginiz gibi temizlige aşırı yorulup rica etmedigim sürece ben yapayım demez.gayet normal bu.doktora gidip ilaç yazdırmam gerekiyor ama zamanını bilemiyorum.dün dedi sen git dicem ama ben de cok istiyorum gitmek bebeğimi özledim çok görmek istiyorum dedi.ayy nasıl hosuma gitti anlatamam.sürekli öpüyorr kızını aşırı öpüyor.allah herkesin kocasını yawrusunu bagıslasın kızlar onlar olsunda ister yardım etsin ister etmesinler.:nazar:

eee kızlar nasıl gidiyor kocişler nasıl davranıyor....biz bugün muaynedeydik bayılıyo babası kızına bayılıyo dogdugu gün eşimin yüz ifadesini cok merak ediyorum kızını ilk gördüğünde...zaten bugün dr umuz dedi doguma babasını alabiliriz diye...bakalım insallah giricek....valla kocişime maşallah....hamile kalmadanda ilgiliydi şimdi dahada arttı...herseyiyle mükemmel bir kocam var...allah basımdan eksik etmesin...kızı ve benim için ne gerekirse aldı etti halende alıyor...canım kocam seni çok seviyorum...41,5 kere maşallah

kıslar benim kocamda bir bucuk senedir evliyim hamile kalmadan öncede ilgiliydi şimdi cok daha ilgili oldu. hatta bazen beni şaşırtabiliyor bile. geçen gün mutfağı temizlerken fırını cektirdim arkasını ovmak icin. ben yaparım dedi bi güzel ovdu yerleri. o yetmedi fırınımı bile ovdu. ne yağ lekesi kaldı ne bişeysositososito
bazen cok üstüme düşüyor. yatağın kenarında yatma düşersin diyor. hele hele yavrum benim bayramda cizmelerimi cıkarıp giydirmekten halak oldu.:eek: canım kocisim benim. hiç millet ne der flan diye düşünmeden her gittiğimiz yerde kendi ayakkabılarından önce benimkileri giydirdi. daha ne anlatayım ki. camaşırları makinadan cıkarır, çayımı döker, eğilemediğim icin coraplarımı giydirir.cok seviyorum kocamı ya.Şeniz cok şanslıyım. o oldğu sürece bu hayatta kimseye muhtaç kalmam ben...allah kocalarımızı bizden ayırmasın. :Saruboceq:
kocam bebeğine öyle düşkünki anlatamam. bazen yatağa yatıp saatlerce hayaller kuruyoruz. oğluyla top oynuyor, maça gidiyor neler neler.
Cok seviyorum goncamı Şenizve oğlumu:emir_bebek:

kıslar benim kocamda bir bucuk senedir evliyim hamile kalmadan öncede ilgiliydi şimdi cok daha ilgili oldu. hatta bazen beni şaşırtabiliyor bile. geçen gün mutfağı temizlerken fırını cektirdim arkasını ovmak icin. ben yaparım dedi bi güzel ovdu yerleri. o yetmedi fırınımı bile ovdu. ne yağ lekesi kaldı ne bişeysositososito
bazen cok üstüme düşüyor. yatağın kenarında yatma düşersin diyor. hele hele yavrum benim bayramda cizmelerimi cıkarıp giydirmekten halak oldu.:eek: canım kocisim benim. hiç millet ne der flan diye düşünmeden her gittiğimiz yerde kendi ayakkabılarından önce benimkileri giydirdi. daha ne anlatayım ki. camaşırları makinadan cıkarır, çayımı döker, eğilemediğim icin coraplarımı giydirir.cok seviyorum kocamı ya.Şeniz cok şanslıyım. o oldğu sürece bu hayatta kimseye muhtaç kalmam ben...allah kocalarımızı bizden ayırmasın. :Saruboceq:
kocam bebeğine öyle düşkünki anlatamam. bazen yatağa yatıp saatlerce hayaller kuruyoruz. oğluyla top oynuyor, maça gidiyor neler neler.
Cok seviyorum goncamı Şenizve oğlumu:emir_bebek:

canım sanki benim kocamı anlatmışsın ALLAH başımdan eksik etmesin . maaşallah :nazar::nazar::nazar:

Son düzenleme:
X