Saç Rengi ve Saç Boyama Sac Boyama Suresi

ELisa_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2008
3
0
Öncelikle tüm arkadaslarima merhaba demek istiyorum,cok güzel bir forum ve cok candan üyeler uzaktan takip ettigime göre :) Gelgelelim soruma . . .

Saclarimi 4 gün önce bir renge boyadim kizilimsi yakıssada ben sarımtrak bir renk istiyorum bu yüzden saclarimi tekrar boyiyacagim ama korkuyorum yanmasindan acaba 4 gün gibi kısa bir süre yeterli olur mu sizce birde cok beyaz tenliyim sarı sacın yakısıp yakısmayacagindan korkuyorum benimle ayni durumda olan biri sarı saci denedimi olmssa beyaz tenliye siyah sac dısında hangi renk yakisir..
Fikirlerlerinize ihtiyacim var kizlar yardim edin bana . (Resimlerlede örnek verirseniz cok memnun olurum.)

canım ben cevap yazdım dıye hatırlıyorum ama yazmamışım demek ki:) okumuştum cunku yazdıgını. iki saç boyama arasında en az 3 hafta geçmesi gerekir canım. eğer renk değiştirmek gibi bır durum sozkonusuysa ama1.5 ay kadar beklemen en az boyanın saçıdan akması bakımından önemlidir
ayrıca cıddı beyaz tenliysen mango rengini öneririm kaşların açıksa tabı. dogal turuncular oluyor ya sarı bakır o renk. kızıldan sarıya geçmen pek kolay olmayabılır.

canım ya sakın boyama 4 günde.. en azından 15 gün bekle derim hiç kullanılmayacak bi haldeyse saçın..
ama renk güzel oldu sadece ben alışamadım fln diosan daha fazla beklemeni tavsiye ederim.. benim saçlarım şuan yanık olduğu için çok korkuyorum çünkü başkalarının saçlarının da yanmasından.. yanık saçla uğraşacağına şuanki saçlarınla bi süre gez derim

nicole kidman gibi bembeyazsan sarı yakışır ama açık bi sarı beyaz tenlilere her renk oluyo bence kahverengi de deneyebilirsin ama dedikleri gibi beklemen gerek a.s

nicole_kidman_28.jpg

laetitia-casta-resimleri-327215497-buyuk.jpg

X