Max factor mü M.A.C urünleri mi?

Caulfield-

Guru
Kayıtlı Üye
31 Mart 2008
8.769
1.120
merhaba kızlar .makyaj malzemelerinde en çok hangi markayı tercih edersiniz ? max factor mu yoksa mac ürünler mi ?

Son düzenleme:
tartişmasiz mac :smiley-cool:
ama nedentüm ürünlerini tek bi markadan almak istiyorsun onu anlamadım :uhm:
kimi markanın fondoteni harikayken rimeli cok kotudur yada allıgı iyiyken farı berbattir
mesela mac'den farlarini concealerını ve fırcalarını al
allık icin tercihin narsh - orgasm olsun
fondotende kapaticiliktan ziyade renklendirme istiyorsan kesinlikle helena rubinstein oneririm
rimelde diorshow
diorun farlari da oldukca iyi :içelim:

tartişmasiz mac :smiley-cool:
ama nedentüm ürünlerini tek bi markadan almak istiyorsun onu anlamadım :uhm:
kimi markanın fondoteni harikayken rimeli cok kotudur yada allıgı iyiyken farı berbattir
mesela mac'den farlarini concealerını ve fırcalarını al
allık icin tercihin narsh - orgasm olsun
fondotende kapaticiliktan ziyade renklendirme istiyorsan kesinlikle helena rubinstein oneririm
rimelde diorshow
diorun farlari da oldukca iyi :içelim:

sen yanlış meslek seçmişsin prensesim güzellik uzmanı olacakmışsın bu işlerden onlardan daha iyi anlıyorsun vallahihoyyyt

kesinlikle mac diyorum ben de.
gurbaaya katılıyorum. hihoyyyt
eğer fiyatı sorun değil dersen allık nars al, ama macinkiler de gayet iyidir, fiyatı da daha uygundur.
far kesinlikle mac.
rimelde birsürü iyi diyebileceğim var, ysl-faux cils, lancome-hypnose-virtuose-fatale , diorshow, mac-zoom lash, clinique-high definition, .. daha da aklıma gelmiyor şimdilik ama vardır daha. :ecrin_bebek:
fondöten konusunda araştırıp çok hafif 1 fondoten bul bence, madem sırf renk için istiyorsun, cildine zararı olmayacak birşey bul. mineral markalar tercih edebilirsin bence fondotende. :eek:

arkadaslar haklısınızda benım takıntım var bıraz ben kullandıgım makyaj malzemesınde butun urunlerım aynı marka olmak zorunda, cunku atıyorm rımelımı mac alıp fondotenımı dıor dan alırsam kendımı frenlıyemıyrmkaydirigubbakcemile3yanı sadece bı markadan alırsam ıhtıyacım olanları alıp cıkıyorm,fakat bırı farklı dıgerı farklı marka olunca busefer hıc ıhtıyacım olmayan urunude bı bakıyorm almıs buluyormsırnaşık şeytezgahtar ole bı ovuyo ole bı ovuyokı rımel alcam dıe gıdıyorm fondotenınden farına kdr alıp cıkıyorm vala,buna cozum buldum bı markadan alırsam sadece ıhtıyaclarımı alıp cıkarım dıyorm hihoyyyt

bu arada kıslar bazlı fondoten alıyım dıyorm maxfactorden,ama mac dede sprey seklınde bı fondoten varms adını tam olarak hatrlıyamıyorm porselen gıbı yapıyoms varlıgı yoklugu bellı degılms bılgınız varmı

hepsini aynı marka alacaksan mac ya da lancome derim. lancomeun ruj parlatıcı rimel ve farını kullandım, hepsi gayet iyiydi. fondoteninin de iyi olduğunu duymuştum. mac in çok birşeyini kullandım denemez, farını, rujunu ve gözkalemini kullandım, ama ordaki makyaj uzmanı adam alırken uygulayayım demişti, komple makyaj yaptı, allık rimel vs. çokk güzel olmuştu. o dediğin ürünü de gördüm sanırım, adam bir kıza anlatıyordu kullanılışını, eline püskürtüyorsun biraz, onu fırçayla yüzüne uyguluyorsun demişti, eğer anlattığın fondotense. bu kadar bilgim malesef. a.s.

ewt tatlım tıpkı anlattıgın gıbı,dedıgım fondoten,bende mac fazla kullanmadım rımel far ve rujunu kullandım,rımelde bende mac-zoom lash kullandım gercekten cok guzel urun,aslında bende mac e gıttıgımde uygulatıp almayı dusunuyorm,fakat kıslar bılıyosnzkı ozellıkle mac e makyaj yaptrmaya gıdenler var bı yıgın para oduyolar,bende urunlerı alırken uygulatıp aldıgımda profosyonel makyaj karsılıgında ucret odemek zorunda kalmıyım wala oracıkta bayılırm:)

yok cnm zaten alcam dediğinde diyorlar uygulayalım mı bir diye, uyuz görevlilere denk gelmezsen tabi. ama dersin ben bunları almayı düşünüyorum, önce uygulayabilir misiniz, nasıl duracağını göreyim gibisinden. a.s.

yok cnm zaten alcam dediğinde diyorlar uygulayalım mı bir diye, uyuz görevlilere denk gelmezsen tabi. ama dersin ben bunları almayı düşünüyorum, önce uygulayabilir misiniz, nasıl duracağını göreyim gibisinden. a.s.
ben genelde bakırkoyden capasıte alıswerıs merkezınden alıyorm bana en yakın orası cunku,tanıdık arklarımda calısıyo sorun cıkmaz emınmkı,ayrıca dedıgın body shop dakı yüz ışıldatıcısını cok merak ettım alıcam onuda,makyaj malzemem bıttı hepsını alıcam en az 450ytl tutar sanırım nese yaa nısanlım dusunsun onuda hehehekaydirigubbakcemile3:dance:sırnaşık şey

yok cnm zaten alcam dediğinde diyorlar uygulayalım mı bir diye, uyuz görevlilere denk gelmezsen tabi. ama dersin ben bunları almayı düşünüyorum, önce uygulayabilir misiniz, nasıl duracağını göreyim gibisinden. a.s.[/quot
cnm bu arada mac urunlerını gorebılcegın bı lınk varmı tatlım,benım baktıgım mac adresı yapancı oldugundan ee halıyle anlayamıyorum,turkce tanıtım yapılms lınkı varmı caba tatlıma.s.

bu arada pilar demıstım yaa ısıltılı urunleı daha cok beyenıyorm bronz tonlar herzaman tercıhımdır,mac de bı urun buldum m.a.c mineralize skın finish kadıfe yumusaklıgında ışıltılı pudra,metalik ve bronz rengı dıkkatımı vektı,yanaklara allık nıyetınede uygulanabılıyorms,kaslara ve vucuda bıle

mac siyah göz kalmeini almayı düşünüyorum yarın inşaAlah memnun kalırım fiayttan haberi olan varmı

kesinlikle mac diyorum ben de.
gurbaaya katılıyorum. hihoyyyt
eğer fiyatı sorun değil dersen allık nars al, ama macinkiler de gayet iyidir, fiyatı da daha uygundur.
far kesinlikle mac.
rimelde birsürü iyi diyebileceğim var, ysl-faux cils, lancome-hypnose-virtuose-fatale , diorshow, mac-zoom lash, clinique-high definition, .. daha da aklıma gelmiyor şimdilik ama vardır daha. :ecrin_bebek:
fondöten konusunda araştırıp çok hafif 1 fondoten bul bence, madem sırf renk için istiyorsun, cildine zararı olmayacak birşey bul. mineral markalar tercih edebilirsin bence fondotende. :eek:
pilarcim ya mac zoom lashi cok methettilerdi
aldım 2-3 hafta once
yannız ben begenmedim :bbo:
yani öyle abartildigi kadar yok bence
clinique'in rimeli için de aynı şey gecerli
ben bu ikisini de sevmedim :1no2:

gurbaacım mac de rimel bazı varmış biliyor musun o ürünü? prep+prime lash diye...
güya onu kullanmak çok farkettiriyormuş. bazdan sonra sürüldüğü haliyle, bazsız sürüldüğündeki görüntü arasında çokk fark oluyormuş :uhm:
rimel sürme özürlü biri olarak almayı düşünüyorum ben, mac e ilk uğradığımda onu da denetcem, bide rica etcem bana rimel sürmeyi öğretsin :roflol:

X