Kavak Yelleri - Kanal D

AnneyimBen

evli mutlu çocuklu :)
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2007
5.176
1.221
39
kızlar bu dızıyı cok merak ettım onu beklıyorum baslamasını bakalım begenecekmıyız

Deniizn gelmesi bir şeyi değiştirmez. Zaten efenin duygularını aslı biliyor. Hani ilk kez aslı duyacak iken gelseydi neyse.

ben yabancı dizilere mana bulurken bizim dizilere bakktatlicadiarzu
kim kime aşık kim kiminle beraber anlayamıorum..uzun süreden beri ilk kez akşam isledim hiiçbşycik anlamadımm.. valla efenin aslıya aşık olmasını hiiç etik bulmuyorumm:1closedeyes: maşallah ne gönül var ya herkese aşık oluo bu çocukta..deniz ayrı bi slaak ne yaptığı belli deil..kafamçokkarıştı

Deniizn gelmesi bir şeyi değiştirmez. Zaten efenin duygularını aslı biliyor. Hani ilk kez aslı duyacak iken gelseydi neyse.

ama efe söyleyemeyecek şimdi... denizle birbirlerine kardeşim diyorlar sonuçta... üstelik kendini deniz burda yok diye telkin ediyordu...

ben dizinin bu şekle girmesini beğenmedim... sonuçta çocukluk arkadaşı bunlar ve çok basit bir konuya döndü ... :1closedeyes:

ama efe söyleyemeyecek şimdi... denizle birbirlerine kardeşim diyorlar sonuçta... üstelik kendini deniz burda yok diye telkin ediyordu...

ben dizinin bu şekle girmesini beğenmedim... sonuçta çocukluk arkadaşı bunlar ve çok basit bir konuya döndü ... :1closedeyes:

İşte efe şimdi aslıya söylesede söylemesede bişey değişmez çünkü biliyor zaten aslıda efeyi düşünüyorsa gider kendi açar konuyu.

İşte efe şimdi aslıya söylesede söylemesede bişey değişmez çünkü biliyor zaten aslıda efeyi düşünüyorsa gider kendi açar konuyu.

doğru ; zaten kararımı verdim demişti... bence denizi sildi aklından... aslı gider efeye ben de sana aşığım der yani... süprizzzzz

İnanılmaz bu benzerilk:1shok: sanki aynı:roflol:
Dawson's Creek bir efsaneydi benim için çok güseldi yaa ayy nasıl öslemişim..senağlama

Dimi , isteseler bu kadar benzerini bulamazlardı heralde :roflol::roflol:

Yeniden başlasada izlesek ya , ne güzel diziydi :a015:

aslı kararını vermiş bence ..denizin hazırladığı video yu izlerken çok ruhsuz bakıyordu..

cumartesi aksami yeniden basliyor!kaydirigubbakcemile3
ama nedense pek heycanli gelmiyor bana...:1no2:

Dizinin günü ve saati değişmiş sanırım eskisi kadar çok tutmadığı için değiştirdiler,bu sezonda oynar biter işte,sadece meraktan yine izlerim heralde önceki sezon izlediğim için,hiçbi heyecanıda kalmadı bencede

bencede bu sezon biter yaa daha fazla ne olay olabilrki zaten yeteri kadar sewgililer karıştı birbirine :))

dizi bence çok kaliteli veküçüklü büyüklü birçok kişinin beğenisini aldı..tüm oyuncuları tebrik ediyorum..dizinin cumartesi olmasının nedeni okulların haftaiçi açık olduğundan izleyici kitlesinind ebüyük çoğunluğu okullu olduğunu göz önüne alırsak en büyük sebeb diye düşünüyorum..

bencede artık eskısı gıbı heycanı kalmadı ne o yawff gamyoncuiremsu kısır döngü gibi aslı denızkafamçokkarıştı olmadı aslı efe kafamçokkarıştı yok yok olmadı hımm acaba denız efe fılanmı yapsak:içelim:? acaba bölemi düşünür bu senaristler... neymıs masum... hadı cnm aslıyla denızın ılıskısının baslaması masumduda devamı hıcde masumca olmadı nedense... neyse gerıldım yıne..-tatlicadiarzu-

yaa bende efe ile aslının bir araya gelmesini isteyenlerdenim.Tamam görüntü olarak deniz( bu arada benim kocişe benziyor :eek:)çok yakışıklı olabilir ama o aslıyı haketmiyor.

X